Бізнес без бар’єрів» — спільнота компаній, об'єднаних навколо ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів», спрямованої на створення рівних можливостей для всіх українців.
Національна премія — Ukrainian Enterprise Promotion Awards (UEPA) призначена для нагородження тих, хто сприяє розвитку малого й середнього підприємництва на національному, регіональному та місцевому рівнях.
Інвестиційний каталог імпакт-підприємств містить профілі готових до інвестування мікро-, малих та середніх бізнесів з соціальною складовою.
Все про соціальне підприємництво, поради для початку та розвитку ідеї соціального підприємництва. Типи, переваги, бізнес-ідеї, програми підтримки та можливості для масштабування.
У цьому розділі ви дізнаєтеся про потреби та виклики, з якими стикаються підприємці на різних етапах розвитку власної справи.
Проєкт «Енергетична стійкість для бізнесу» спрямований на підтримку підприємств Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей під час енергетичних криз. Ініціатива створена для допомоги бізнесу в адаптації до нестабільних умов енергопостачання, забезпечення стійкості операційних процесів і підвищення енергоефективності.
Рамки підприємницьких компетентностей — це інструменти, що сприяють покращенню рівня бізнес-компетентностей українців, підвищенню рівня цифрової грамотності, обізнаності, а також практичного використання IT-технологій конкретними цільовими групами населення.
Все про важливість та переваги стратегічного впровадження комплаєнсу для вашого бізнесу: зміцнення репутації, ризик-менеджмент та створення стійкої фундаментальної основи для успішного розвитку.
У межах проєкту Business Bridge — Ukraine-Ready4EU до 1 500 українських МСП, які планують конкретні заходи для підвищення своєї активності на Єдиному ринку ЄС та успішної співпраці з бізнес-партнерами з ЄС, а також відповідають критеріям, можуть скористатися фінансовою підтримкою Business Bridge у розмірі 2 500 євро.
Це унікальна збірка бізнес-історій українських підприємиць, які наважилися зробити сміливий крок і впевнено заявити про свій намір розвивати та підтримувати економіку України в умовах війни. У проєкті взяли участь понад 4 000 учасниць, з яких 39, що отримали найвищі бали за результатами оцінювання, представлені в цьому каталозі. Завдяки візійному жіночому акселератору «Відважна 2. Масштабування та діджиталізація» фіналістки проєкту отримали фінансову підтримку в розмірі 100 000 гривень, а три переможниці Grand Pitch Day здобули головний приз проєкту — по 400 000 гривень у категоріях «Дебютантка», «Візіонерка», «Безбар’єрний бізнес-проєкт».