Налаштувати вигляд

Розмір тексту

Відступи між буквами

Колір

Історії успіху

Ветеран реалізує проєкт з будівництва житла для родин військових та ВПО у Києві

08.02.2024, 10:00
Story Image

Захисник Донецького аеропорту, боєць добровольчого батальйону, підприємець у сфері нерухомості й нині чинний військовослужбовець ЗСУ — це все про ветерана Павла Долинського. 

Вперше до рук зброю Павло взяв у 2014 році. Вдруге це сталося 24 лютого 2022 року. Маючи за плечима три вищі освіти, роботу у сферах управління та психології, власний стартап у будівництві житла, чоловік відклав свої справи та став на захист нашої країни.

 

Боєць добровольчого формування 

Активний учасник Революції Гідності, він не зміг спокійно дивитися на окупацію Криму та частини Донбасу. Разом з побратимами по Євромайдану Павло долучився до військово-громадського руху, а невдовзі став бійцем добровольчого формування.

Ми зустрічали війну на Сході, щоб вона не прийшла сюди, в Київ. Зіткнення під Красногорівкою, Авдіївкою, на Савур-Могилі та біля Пісок. Згодом — перші гарячі бої на околицях Донецького аеропорту. Там ми з побратимами потрапили в засідку. З околиць аеропорту я вже виходив сам. Загалом з війни привіз 12 поранень — чотири вогнепальних і вісім осколкових, плюс контузія.

Павло Долинський, військовослужбовець

Після повернення з фронту Павло став боротись за надання бійцям добровольчих формувань статусу учасника бойових дій та відповідних пільг. Завдяки наполегливій праці ветерана та побратимів, добровольці нарешті почали отримувати належне визнання держави. Для самого Павла ця справа затягнулася аж до 2019 року.

 

Відкриття власної справи

Повернувшись до мирного життя ветеран не опустив руки, а навпаки — відновив навчання та почав будувати власну справу. Він мріяв створити в Києві житловий комплекс комфорт-класу. Не злякавшись викликів, Павло зібрав команду однодумців та розпочав будівництво у 2019 році.

Ми відповідально ставимось до своєї справи. Вклали в будівлю понад 1,2 млн гривень. Реінвестували кошти від продажу вторинної нерухомості. Будували, працювали, мали свої плани. Усе це змінилось після 24 лютого 2022 року.

Павло Долинський, військовослужбовець

Залишивши будівництво, Павло знову взяв до рук зброю. Він брав участь в обороні Київщини, зокрема в боях за Ірпінь та Бучу, а згодом передислокувався на Південний напрямок.

 

Грант від ветеранського фонду

Попри війну, Павло вирішив продовжувати власну справу. Кошти на добудову  житлового комплексу він отримав завдяки перемозі у конкурсі проєктів від Українського ветеранського фонду. 

Ветерани — дуже міцна спільнота. Ми постійно спілкуємось та допомагаємо один одному. Від побратимів я дізнався про можливість розвинути власну справу від Фонду. Подумав, що просто зобов’язаний використати цю можливість і подав заявку на участь у конкурсі.

Павло Долинський, військовослужбовець

Отримані кошти ветеран-підприємець спрямовує на добудову та облаштування квартир у комплексі. Цільова аудиторія його проєкту — родини, зокрема ветерани та вимушені переселенці, які потребують житла у Києві. Щодо майбутнього країни Павло вважає, що українцям не варто плисти за течією. 

Я не звик тікати від проблем. Я звик боротись. І саме там, в боротьбі, є майбутнє України та кожного з нас.

Павло Долинський, військовослужбовець

Український ветеранський фонд
Історія від
Український ветеранський фонд
Державна установа у сфері управління Міністерства у справах ветеранів. Платформа розвитку ветеранських можливостей.
Інші історії
Всі історії
logo
Ветеранський бізнес
Перезапуск ветеранської майстерні — історія успіху освітньо-грантової програми «Траєкторія»
Історія Миколи Човгана демонструє як власна справа може допомогти з адаптацією після військової служби. Завдяки участі в освітньо-грантовій програмі «Траєкторія» підприємець не лише повернувся до роботи, а й розширив можливості для розвитку бізнесу.
logo
Ветеранський бізнес
Як хобі перетворилося на масштабний бізнес — історія успіху освітньо-грантової програми «Траєкторія»
Компанія Віктора Ковалика не лише оптимізувала виробництво, а й заклала міцний фундамент для масштабування. Наступні кроки — вихід на міжнародні ринки, розширення асортименту та розвиток освітніх ініціатив, що сприятимуть популяризації бджільництва як перспективної галузі.
logo
Ветеранський бізнес
Ветеран разом із сином розвиває будівельний бізнес та допомагає інтегруватися іншим ветеранам
Коли розпочалися Революція Гідності, а згодом і війна на Сході України, Відаді не вагаючись став на захист своєї нової батьківщини. Спершу на Майдані, потім як доброволець у лавах ЗСУ.
logo
Ветеранський бізнес
На Львівщині колишній військовий разом із синами розвиває власну кузню
Щоб залучити фінансування на розвиток власної справи, вирішив подати заявку на конкурс проєктів «Варто: підтримка ветеранського бізнесу».