Світлана Рощенко — модельєр-конструктор та дизайнер взуття як за освітою, так і за покликанням. Упродовж всієї кар‘єри вона працювала на різних виробництвах, розробляючи переважно робоче та спортивне взуття. Втім, завжди хотіла створювати власні моделі, які б поєднували в собі комфорт, модні тенденції та естетичну привабливість.
Власне виробництво
Підтримка та віра чоловіка допомогли Світлані наважитися на відкриття власного виробництва. Протягом трьох років вони спільно збирали кошти та розробляли план для створення невеликої майстерні, в якій дизайнерка змогла б працювати самостійно.
Саме тоді подружжя дізналося про грантову програму від Міністерства економіки України «Власна Справа». Участь в проєкті стала ще одним поштовхом для старту бізнесу. На отримані від держави кошти вдалося орендувати приміщення, придбати більше обладнання та матеріалів і найняти працівників.
У вересні 2023 року відсвяткували відкриття та презентували свою першу колекцію взуття та сумок у класичному та кежуал стилях. Дизайнерка уважно стежить за трендами й запитами покупців. Кожну нову модель тестує на собі. Світлана вважає, що зручне взуття — це не про розкіш, а про здоров'я. У планах дизайнерки — розширити власне виробництво та мережу магазинів Roshenko Shoe Studio.
Довідково:
Урядова грантова програма «єРобота» діє з 1 липня 2022 року і передбачає підтримку малого і середнього бізнесу. Серед її переваг — можливість для кожного охочого створити чи розвивати власний бізнес за напрямками:
Грант на власну справу
Грант на переробне підприємство
Грант для ветеранів та членів їхніх сімей
Грант на сад
Грант на теплицю
Програму запущено з ініціативи Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Міністерства економіки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством аграрної політики та продовольства України, Державною службою зайнятості України та Ощадбанком.
Український виробник рослинної доглядової косметики Vesna — компанія, яка вірить у потенціал кожної жінки, робить кроки в досягненні гендерної рівності та розширенні можливостей жінок на робочому місці.
Повномасштабна війна стала справжнім викликом почати все з початку. Змінити професію, заснувати власну справу, повернути собі відчуття стабільності та контролю над життям. Саме на перетині цих потреб і народилася ідея освітньої програми «Мрій та Досягай» — ініціативи, яка стала безпечним стартовим майданчиком для багатьох жінок, що опинилися у скрутних обставинах.