Налаштувати вигляд

Розмір тексту

Відступи між буквами

Колір

Історії успіху

SOCAR заправляє спецтранспорт і допомагає постраждалим в Україні

27.05.2022, 14:00
Story Image

Автозаправні комплекси SOCAR Energy Ukraine — учасника спільноти «Бізнес без бар’єрів», продовжують заправляти гостей пальним. Ґрунтуючись на гуманітарних принципах, за дорученням Азербайджанської Республіки в особі SOCAR, вже надано машинам швидкої допомоги та пожежникам близько 140 тисяч літрів пального.

Ми пишаємось кожним лікарем, рятувальником, пожежником, волонтером, які зараз надають допомогу 24/7 в будь-якій точці України.

В SOCAR нагадують, що на їхніх АЗК машини швидкої допомоги та транспорт Державної служби України з надзвичайних ситуацій заправляються безоплатно та позачергово.

Щоб допомагати мирним жителям, «SOCAR Благо» разом із Благодійним фондом «Твоя опора» розпочали проєкт «HELP UKRAINE! NO WAR!». Його мета — медична та гуманітарна допомога лікарням для потреб поранених, дітей, мирних жителів. Станом на сьогодні зібрано майже 265 000 гривень. 

На ці кошти будуть закуплені необхідні медикаменти, вироби медичного призначення, продукти для Інституту педіатрії, акушерства і гінекології у Києві, Інституту Амосова, 4-ої Київської міської клінічної лікарні.

Якщо ви бажаєте надати фінансову допомогу, зробити це можна через мобільний додаток SOCAR у розділі «Благо».

Нагадаємо, мережа автозаправок SOCAR Energy Ukraine, яка долучилася до спільноти «Бізнес без бар’єрів» у листопаді 2020 року, будує свої приміщення доступними для маломобільних груп населення та бере на роботу молодь без досвіду. У компанії заявляють про готовність ділитися досвідом розбудови безбар’єрного середовища та надалі створювати комфортні умови для різних людей. Адже один із найважливіших векторів соціальної відповідальності SOCAR Energy Ukraine — популяризація безбар'єрності у суспільстві.

«Бізнес без бар’єрів» — спільнота компаній, об'єднаних навколо ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів», спрямованої на створення рівних можливостей для всіх українців.

«Бізнес без бар’єрів»
Історія від
«Бізнес без бар’єрів»
Спільнота компаній, об'єднаних навколо ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів», спрямованої на створення рівних можливостей для всіх українців.
Інші історії
Всі історії
logo
Бізнес без бар'єрів
Фокстрот розповів, кому і як допомагав протягом трьох місяців війни
Техніку від ритейлера отримали майже 200 військових частин ЗСУ та Нацгвардії, 62 громадські та 42 волонтерські організації, 37 лікарень та військових шпиталів, 19 загонів рятувальників у регіонах тощо.
logo
Бізнес без бар'єрів
Збереження бізнесу та допомога захисникам — завдання номер один для компанії «Фокстрот» під час війни
Головні напрямки роботи «Фокстрот»: підтримка економіки, збереження робочих місць, допомога ЗСУ, рятувальникам, військовим шпиталям, силам територіальної оборони, вимушеним переселенцям.
logo
Бізнес без бар'єрів
Як бізнесу стати інклюзивним та брати на роботу людей з інвалідністю?
Різноманіття — це факт, інклюзивність — це вибір. І цей вибір роблять все більше бізнесів, які розуміють, що чим різноманітніша команда — тим відповідальнішими вони стають, тим більше переваг вони отримують. Які ж кроки потрібно зробити власникам та менеджерам компаній, що вирішили стати на шлях безбар’єрності?
logo
Бізнес без бар'єрів
Досвід ДТЕК Мережі: дуальна освіта долає бар’єри в працевлаштуванні молоді та дає змогу роботодавцям отримати саме ті кадри, яких вони потребують
Дуальна освіта поширена в Німеччині, Австрії, Швейцарії тощо. В Україні також є успішні приклади співпраці бізнесу та освітніх закладів щодо практичної підготовки учнівської молоді. Один з таких кейсів має у своєму активі компанія ДТЕК. Її досвід може стати корисним багатьом роботодавцям, зокрема, представникам малого та середнього бізнесу.