Налаштувати вигляд

Розмір тексту

Відступи між буквами

Колір

Історії успіху

На шляху до мрії: історії учасниць онлайн-академії «Мрій та Досягай»

12.03.2024, 13:00
Story Image

Через повномасштабне вторгнення тисячі жінок були змушені покинути свої домівки. Складні обставини, в яких опинилися жінки-переселенки, нерідко ще більше погіршуються через невизначеність з роботою та фінансовими перспективами. Для того, щоб підтримати українських жінок та допомогти їм відкрити чи розвинути власний бізнес Impact Force в партнерстві з ООН Жінки та за підтримки Міністерства цифрової трансформації створили онлайн-академію «Мрій та Досягай».

11 відеолекцій залишаються доступними для всіх охочих на порталі Дія.Бізнес. Наразі відкрите навчання пройшли вже понад 3 000 українців. Наступний набір на програму з менторською підтримкою планується у 2024 році. Про старт нової хвилі навчання організатори повідомлять згодом.

Ми ж продовжуємо ділитися історіями успіху випускниць онлайн-академії. Кожна з них — це взірець для наслідування. Якими б складними не були обставини, вони не опустили руки, а шукають можливості, готові розвиватися та опановувати нове. 

Юридичний бренд Юлії Ярошенко

My image

Під персональним брендом Woman in Law Юлія надає юридичні онлайн- послуги для українських жінок — захищає їхні права на щастя у житті та успіх у бізнесі. 

Юлія родом з Дніпра, але наразі є ВПО у місті Кам'янець-Подільському. Раніше Юлія була найманою працівницею, здійснювала юридичний супровід великих компаній, займалася громадською, благодійною та волонтерською діяльністю, але не відчувала у собі потенціал відкрити власну справу.

«Здавалося, що війна помножила мене та мою професійну діяльність на нуль. Переїзд в інше місто, незнайомі люди, відсутність клієнтів та особистої енергії, брак ресурсів та невизначеність планів на життя… На той момент мені дуже необхідно було навчання, знання з ведення бізнесу та маркетингу, потрібен був імпульс до розвитку. Онлайн-академія «Мрій та Досягай» дала мені ці знання та розуміння хто я, про що я, куди мені йти, щоб досягти своїх мрій та бути корисною для суспільства», — розповідає Юлія.

Завдяки програмі вона отримала підприємницькі та цифрові навички для початку та просування свого онлайн-бізнесу. Ментор допоміг Юлії визначити свій персональний бренд та цільову аудиторію. Крім того, що не менш важливо, навчання в онлайн-академії — це нові знайомства у спільноті ідейних та творчих жінок. Після завершення навчання Юлія отримала грантову підтримку і здійснила свою мрію — стала підприємицею. 

Соціальні проєкти Ольги Марковець

My image

Ольга допомагає перетворювати мрії в життя — консультує та підтримує тих, хто створює соціальні, молодіжні та освітні проєкти. 

Долучитися до онлайн-академії Ольгу надихнуло бажання навчитися конвертувати свій досвід в додатковий заробіток та ефективніше допомагати внутрішньо-переміщеним особам — таким самим, якою є вона.

«До навчання я була недостатньо обізнана в підприємництві та ще й мала особисті острахи, бо звикла волонтерити безкоштовно. Проєкт допоміг мені трансформувати мій досвід у заробіток та навчила бути життєстійкою й перетворювати труднощі на можливості», — ділиться враженнями Ольга.

Ольга вже надала шість індивідуальних консультацій з менторським супроводом, завдяки яким її клієнти зареєстрували благодійні організації чи молодіжні об’єднання та працюють над грантовими проєктами.

Майстерня українського слова Поліни Чевердак

My image

Поліна викладає українську мову для дітей і дорослих в Україні та за кордоном. Майстриня українського слова підходить до навчального процесу грунтовно, створює різноманітні допоміжні матеріали — картки, тренажери для підготовки до іспитів, ігри тощо.

«Я хотіла масштабувати та перетворити на бізнес справу всього мого життя, — викладання. Мені не вистачало знань та розуміння механізмів ведення бізнесу. Програма дала мені ці знання, допомогла упорядкувати думки. А також — цікаві та дуже мотивуючи знайомства, цілу спільноту однодумців», — розповідає Поліна.

Зрозумівши, що і як треба робити, яким шляхом йти аби запустити власну справу, Поліна створила та активно розвиває свій проєкт «Майстерня українського слова». Зараз вона працює з 23 студентами різного віку, серед яких 5 іноземців, які вивчають українську з нуля. 

Мрійте, навчайтеся та досягайте

Історії жінок, що пройшли навчання в онлайн-академії «Мрій та Досягай» справді надихають. Підприємиць в Україні стає все більше, а їхня роль в економічному житті нашої країни буде лише зростати. Тож акселераційні та освітні програми для жінок — це те що, неодмінно стане у нагоді початківцям або тим хто прагне вдосконалити чи розвинути власну справу. Слідкуйте за новинами проєкту та приєднуйтеся до програми у новому наборі 2024 року. 

Довідково:

  • Програма «Мрій та Досягай» здійснюється Impact Force в партнерстві з ООН Жінки за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та за фінансової підтримки Уряду Японії та Уряду Австрії. Інформаційними партнерами виступають Офіс з розвитку підприємництва та експорту та національний проєкт Дія.Бізнес.
«Мрія та Досягай»
Історія від
«Мрія та Досягай»
Онлайн-академія
Інші історії
Всі історії
logo
Жіноче підприємництво
Жінки повинні мати можливості для розвитку там, де раніше їх не було
Коли жінки сідають за кермо, вони часто стикаються із сексизмом. Яна Костевич, засновниця центру безпечного руху Drive Hub, намагається виправити цю ситуацію.
logo
Жіноче підприємництво
єРобота: харків’янка відкрила стоматологічний кабінет завдяки гранту від держави
Історія харків’янки Олени Фінкевич доводить, що навіть з невеликим бюджетом, але бажанням працювати на себе, можна створити успішний бізнес.
logo
Жіноче підприємництво
Руйнування й окупація нас не зупинили, а лише підштовхнули до розвитку: історія українського виробника доглядової косметики

Український виробник рослинної доглядової косметики Vesna — компанія, яка вірить у потенціал кожної жінки, робить кроки в досягненні гендерної рівності та розширенні можливостей жінок на робочому місці.

logo
Жіноче підприємництво
єРобота: як грант допоміг українському виробнику одягу та взуття відновити та розвивати бізнес
Про грант «Власна справа» Людмила дізналась від брата, який пішов захищати країну.