Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції
Налаштувати вигляд

Розмір тексту

Відступи між буквами

Колір

Історії успіху

На шляху до мрії: історії учасниць онлайн-академії «Мрій та Досягай»

12.03.2024, 13:00
Story Image

Через повномасштабне вторгнення тисячі жінок були змушені покинути свої домівки. Складні обставини, в яких опинилися жінки-переселенки, нерідко ще більше погіршуються через невизначеність з роботою та фінансовими перспективами. Для того, щоб підтримати українських жінок та допомогти їм відкрити чи розвинути власний бізнес Impact Force в партнерстві з ООН Жінки та за підтримки Міністерства цифрової трансформації створили онлайн-академію «Мрій та Досягай».

11 відеолекцій залишаються доступними для всіх охочих на порталі Дія.Бізнес. Наразі відкрите навчання пройшли вже понад 3 000 українців. Наступний набір на програму з менторською підтримкою планується у 2024 році. Про старт нової хвилі навчання організатори повідомлять згодом.

Ми ж продовжуємо ділитися історіями успіху випускниць онлайн-академії. Кожна з них — це взірець для наслідування. Якими б складними не були обставини, вони не опустили руки, а шукають можливості, готові розвиватися та опановувати нове. 

Юридичний бренд Юлії Ярошенко

My image

Під персональним брендом Woman in Law Юлія надає юридичні онлайн- послуги для українських жінок — захищає їхні права на щастя у житті та успіх у бізнесі. 

Юлія родом з Дніпра, але наразі є ВПО у місті Кам'янець-Подільському. Раніше Юлія була найманою працівницею, здійснювала юридичний супровід великих компаній, займалася громадською, благодійною та волонтерською діяльністю, але не відчувала у собі потенціал відкрити власну справу.

«Здавалося, що війна помножила мене та мою професійну діяльність на нуль. Переїзд в інше місто, незнайомі люди, відсутність клієнтів та особистої енергії, брак ресурсів та невизначеність планів на життя… На той момент мені дуже необхідно було навчання, знання з ведення бізнесу та маркетингу, потрібен був імпульс до розвитку. Онлайн-академія «Мрій та Досягай» дала мені ці знання та розуміння хто я, про що я, куди мені йти, щоб досягти своїх мрій та бути корисною для суспільства», — розповідає Юлія.

Завдяки програмі вона отримала підприємницькі та цифрові навички для початку та просування свого онлайн-бізнесу. Ментор допоміг Юлії визначити свій персональний бренд та цільову аудиторію. Крім того, що не менш важливо, навчання в онлайн-академії — це нові знайомства у спільноті ідейних та творчих жінок. Після завершення навчання Юлія отримала грантову підтримку і здійснила свою мрію — стала підприємицею. 

Соціальні проєкти Ольги Марковець

My image

Ольга допомагає перетворювати мрії в життя — консультує та підтримує тих, хто створює соціальні, молодіжні та освітні проєкти. 

Долучитися до онлайн-академії Ольгу надихнуло бажання навчитися конвертувати свій досвід в додатковий заробіток та ефективніше допомагати внутрішньо-переміщеним особам — таким самим, якою є вона.

«До навчання я була недостатньо обізнана в підприємництві та ще й мала особисті острахи, бо звикла волонтерити безкоштовно. Проєкт допоміг мені трансформувати мій досвід у заробіток та навчила бути життєстійкою й перетворювати труднощі на можливості», — ділиться враженнями Ольга.

Ольга вже надала шість індивідуальних консультацій з менторським супроводом, завдяки яким її клієнти зареєстрували благодійні організації чи молодіжні об’єднання та працюють над грантовими проєктами.

Майстерня українського слова Поліни Чевердак

My image

Поліна викладає українську мову для дітей і дорослих в Україні та за кордоном. Майстриня українського слова підходить до навчального процесу грунтовно, створює різноманітні допоміжні матеріали — картки, тренажери для підготовки до іспитів, ігри тощо.

«Я хотіла масштабувати та перетворити на бізнес справу всього мого життя, — викладання. Мені не вистачало знань та розуміння механізмів ведення бізнесу. Програма дала мені ці знання, допомогла упорядкувати думки. А також — цікаві та дуже мотивуючи знайомства, цілу спільноту однодумців», — розповідає Поліна.

Зрозумівши, що і як треба робити, яким шляхом йти аби запустити власну справу, Поліна створила та активно розвиває свій проєкт «Майстерня українського слова». Зараз вона працює з 23 студентами різного віку, серед яких 5 іноземців, які вивчають українську з нуля. 

Мрійте, навчайтеся та досягайте

Історії жінок, що пройшли навчання в онлайн-академії «Мрій та Досягай» справді надихають. Підприємиць в Україні стає все більше, а їхня роль в економічному житті нашої країни буде лише зростати. Тож акселераційні та освітні програми для жінок — це те що, неодмінно стане у нагоді початківцям або тим хто прагне вдосконалити чи розвинути власну справу. Слідкуйте за новинами проєкту та приєднуйтеся до програми у новому наборі 2024 року. 

Довідково:

  • Програма «Мрій та Досягай» здійснюється Impact Force в партнерстві з ООН Жінки за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та за фінансової підтримки Уряду Японії та Уряду Австрії. Інформаційними партнерами виступають Офіс з розвитку підприємництва та експорту та національний проєкт Дія.Бізнес.
«Мрія та Досягай»
Історія від
«Мрія та Досягай»
Онлайн-академія
Інші історії
Всі історії
logo
Жіноче підприємництво
Як перетворити хобі на бізнес: історія переможниці програми «Початок» Ірини Антончик
Підприємиця успішно пройшла навчання та залучила загалом 8 000 доларів США на розвиток свого садового центру «АгроХобі».
logo
Жіноче підприємництво
«Власне», «Відважна 2», «Траєкторія»: програми підтримки підприємців, які сприяли розвитку Cozy Corner
Олена Сипіта, підприємиця та засновниця майстерні декору зі стабілізованих рослин Cozy Corner, втілила свою пристрасть до флористики у бізнес, який пропонує унікальні рішення для інтер'єрів, поєднуючи природну красу та довговічність.
logo
Жіноче підприємництво
Вже на стадії започаткування бізнесу треба розширювати права і можливості жінок: компанія «Залізо» про власний досвід трансформації підприємства
Компанія «Залізо» займається виробництвом металевих опор та меблів, а також впроваджує новації, щоб трансформувати бізнес у більш прогресивне середовище з рівними можливостями для чоловіків та жінок.
logo
Жіноче підприємництво
єРобота: харків’янка відкрила стоматологічний кабінет завдяки гранту від держави
Історія харків’янки Олени Фінкевич доводить, що навіть з невеликим бюджетом, але бажанням працювати на себе, можна створити успішний бізнес.