«Мрій та Досягай» — це інтенсивна навчальна ініціатива, націлена на розвиток підприємницьких та цифрових навичок українських жінок, які прагнуть почати новий або зміцнити онлайн-бізнес що існує.
Чим допоможе програма?
Під час навчання ви дізнаєтесь про те, як:
З чого складається програма?
Модераторки проєкту:
Ніна Левчук
Ніна має 14+ років професійного досвіду у сферах технологій, маркетингу і продажів, є бізнес-лідером в компанії Google, де керує відділом розвитку стартапів та венчурних інвестицій в Німеччині.
Наталія Кушнір
Наталія має 10+ років професійного досвіду у сферах технологій, маркетингу і продажів, є бізнес-лідером в компанії Google, де керує відділом продажів реклами у регіоні Emerging Europe.
Це освітня програма для підприємців та експортерів сфери послуг України, які планують виходити на зовнішній ринок або бажають розвинути свою експортну діяльність в тому числі із використанням цифрових інструментів та секторальної співпраці.
Для кого : Підприємцям сфери послуг, які розглядають експорт як новий і важливий інструмент в розвитку компанії. Молодим спеціалістам зі сфер маркетингу, управління та економіки; кожному, хто бажає зрозуміти, з яких основних етапів складається експортна діяльність підприємства сфери послуг.
Export Academy. Trainers (Cycle 2) – практична освітня Програма для випускників двох потоків програми Train the Trainers 2020/2021 та 2021/2022. Програма покликана навчити українських консультантів з експорту розробляти структуру та зміст тренінгової програми з розвитку експортного потенціалу МСБ за консультаційної підтримки міжнародних експертів з експорту. За результатами навчання українські фахівці створять методологію програми та протягом шести місяців проведуть навчання експортним навичкам для представників МСБ.
Для кого : Цільова аудиторія Export Academy. Trainers - випускники програм для експортних консультантів: Train the Trainers 2020/2021 та Train the Trainers 2023/2023, які мають на меті створювати освітні програми для МСБ та розвиватися, як тренери та ментори.
Посібник описує тенденції ринку органічних товарів Канади у глобальному контексті, наводить статистику внутрішньої торгівлі та експортно-імпортних операцій з ними. З метою спрощення доступу українських виробників до канадського ринку органічних товарів посібник також наводить опис національної системи регулювання органічного сектору, переклад чинних і очікуваних галузевих стандартів.
Запрошуємо українських виробників харчової продукції взяти участь в оновленій практичній програмі Export to Sweden 2.0 з виходу на ринок Швеції, яка розроблена урядовою організацією Швеції Open Trade Gate Sweden (OTGS) / National Board of Trade Sweden спільно з Офісом з розвитку підприємництва та експорту і національним проєктом Дія.Бізнес.
Для кого : Для виробників харчової продукції та напоїв з вищою доданою вартістю.
Дата : 01.12
безоплатна ініціатива, що допоможе українцям зануритися у світ цифрових інновацій, дізнатися більше про грантові можливості Програми, а також про Європейські цифрові інноваційні хаби (ЄЦІХ) та їх роль у просуванні технологій та інновацій в Європі.
Розробник курсу : Вебінари відбулись в межах програми ЄС «Цифрова Європа», стратегічним реалізатором якої в Україні є Міністерство цифрової трансформації України, практичним консультантом — Офіс з розвитку підприємництва та експорту. Організатором вебінарів виступає проєкт GIZ «Цифровізація МСП у країнах східного партнерства».
Для кого : Підприємств з галузей діяльності, які містять упровадження ефективних цифрових рішень та підтримки інновацій; науково-дослідних або навчальних закладів; громадських об'єднань; державних органів влади та органів місцевого самоврядування.