Налаштувати вигляд

Розмір тексту

Відступи між буквами

Колір

Історії успіху

Жінки для жінок: як онлайн-видання підтримує працівниць та читачок під час війни

13.01.2025, 14:00
Story Image

Онлайн-медіа «Українки» присвячене жінкам, їхнім правам і можливостям — від минулого до сьогодення. Віта Гольдман, засновниця та головна редакторка  видання, розповідає про те, як компанія підтримує працівниць під час повномасштабної війни та які ініціативи реалізує для розширення прав і можливостей жінок.

 

Підтримка жіночої аудиторії та працівниць

«Наше онлайн-медіа створює та поширює різноманітні інформаційні продукти, спрямовані на жіночу аудиторію. Однак під час війни основні виклики, з якими ми стикаємося, — це нарощування читацької бази в умовах, коли жіночі теми відступають на другий план, а також пошук нових форм, форматів та способів монетизації», — зазначає Віта.

Видання завжди надає перевагу контенту для жінок, адже висвітлює насамперед ініціативи, товари та послуги, створені жінками для жінок. Також компанія приділяє значну увагу підтримці своїх працівниць. Всередині колективу запроваджено гнучкий графік роботи, який дозволяє їм адаптуватися до викликів, таких як нічні обстріли чи блекаути. До того ж керівництво організовує антистрес-заходи, як-от групові перегляди фільмів, редакційні пікніки й екскурсії містом, аби дати можливість співробітникам відпочити та перемикнутися.

«Впроваджуючи такі підходи ми прагнемо не лише зберегти, але й згуртувати наш колектив. Жодна з працівниць не виїхала з України. Навпаки — вони почуваються впевненіше та мають змогу продовжувати працювати й заробляти тут, попри війну. Ключовий урок, який ми винесли, — що інвестиції та підтримка забезпечують відданість та ефективність. Саме тому ми долучилися до Принципів розширення прав і можливостей жінок (WEPs), впровадження яких дозволило створити більш інклюзивне середовище та підвищити можливості кар'єрного зростання для працівниць у нашій компанії», — розповідає головна редакторка.

У медіа підкреслюють, що жінки відіграють у суспільстві таку саму важливу роль, як і чоловіки. Відповідно, представництво, вплив, рішення, обговорення, залученість у всі сфери життя мають бути рівними й повноцінними. Через війну жінкам доводиться переймати чимало нових функцій, додаткових обов'язків, а часом і заміняти чоловіків. Тож розширення їхніх прав і можливостей стає ще й критичною потребою та важливою запорукою продовження різноманітних процесів у країні зараз та під час повоєнного відновлення.

Наразі у компанії продовжують шукати нові теми для матеріалів та способи підтримки українок, особливо під час війни, щоби надалі надихати дівчат і жінок на нові звершення та реалізацію в різних сферах.

Довідково:

  • Матеріал створено в межах ініціативи «Розширення можливостей жінок у бізнесі», що здійснюється як частина проєкту «Трансформаційні підходи для досягнення гендерної рівності в Україні», який втілюється «ООН Жінки» за фінансової підтримки Уряду Швеції у співпраці з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Ініціатива «Розширення можливостей жінок у бізнесі»
Історія від
Ініціатива «Розширення можливостей жінок у бізнесі»
Інші історії
Всі історії
logo
Жіноче підприємництво
Сучасне обладнання, нові бізнес-знання та партнерства: як жіночий акселератор «Відважна» вплинув на розвиток бренду іграшок bavka
За результатами навчання підприємиця Аліна Хома, засновниця бренду дитячих Монтессорі-іграшок і меблів bavka та педагог із міста Ужгород, здобула перемогу у номінації «Візіонерка» жіночого акселератора «Відважна» та залучила 350 000 грн на розвиток власного бізнесу.
logo
Жіноче підприємництво
Три мрії — три досягнення: історії учасниць онлайн-академії «Мрій та Досягай»
Під керівництвом топових менторів учасниці проєкту навчилися будувати бізнес в Інтернеті з нуля або переходити з офлайну до онлайну, розвивати власні бренди в мережі, шукати аудиторію, нових клієнтів та ринки.
Жіноче підприємництво
Легко про бізнес з Вікторією Колодій
Нова колонка експертки із сорсингових запитів Офісу з розвитку підприємництва та експорту Валентини Ляшенко познайомить вас із ідеями бізнесу, порадами та інсайтами українських та міжнародних підприємців.
Жіноче підприємництво
80 рішучих кроків до мрії: фінал програми «Мрій та Досягай»

Повномасштабна війна стала справжнім викликом почати все з початку. Змінити професію, заснувати власну справу, повернути собі відчуття стабільності та контролю над життям. Саме на перетині цих потреб і народилася ідея освітньої програми «Мрій та Досягай» — ініціативи, яка стала безпечним стартовим майданчиком для багатьох жінок, що опинилися у скрутних обставинах.