Налаштувати вигляд

Розмір тексту

Відступи між буквами

Колір

Історії успіху

Руйнування й окупація нас не зупинили, а лише підштовхнули до розвитку: історія українського виробника доглядової косметики

16.04.2024, 14:00
Story Image

Війна негативно вплинула на економічні та фінансові можливості українців та українок на ринку праці. Особливо незахищеними виявились жінки. Проте українські підприємиці не знижують обертів і щодня доводять, що здатні на більше. Український виробник рослинної доглядової косметики Vesna — компанія, яка вірить у потенціал кожної жінки, робить кроки в досягненні гендерної рівності та розширенні можливостей жінок на робочому місці. Підприємство пережило випробування, які розділили життя на «до» та «після». Релокація, руйнування, відновлення — це лише частка їхнього непростого шляху. 

 

Лікувальна косметика для захисників та захисниць

Виробництво розташовувалося у Бучі. Під час окупації магазин, офіс та лабораторії розграбували, а більшість обладнання знищили. Вціліло лише декілька речей і лабораторний стіл. Але економіка має продовжувати працювати, а людям потрібна робота. Тож керівництво компанії не опустило руки й вивезло залишки продукції та технічного обладнання до Львова, щоб відновити виробництво.

Після переїзду одразу почали допомагати захисникам і захисницям: виробляють безоплатні «фронтові набори» з кремами та маззю для загоювання ран і тріщин. Також компанія підтримує жінок з Маріуполя та жінок з дітьми, чиї чоловіки проходять військову службу та відправляє їм косметику, креми для рук і обличчя.

 

Навчання та розвиток колективу

Керівні посади в компанії обіймають жінки. Підприємство поважає та підтримує працівниць, адаптується до потреб кожної.

 

«Важливим аспектом ініціатив є намір покращити якість життя людей, зробити його легшим та кращим. Саме тому ми намагаємося допомагати жінкам, адже це розвиває не лише нашу компанію, а й усе суспільство», — розповідає співзасновниця бренду Вікторія Маслова.

 

У колективі створено умови для саморозвитку та самоосвіти. Щотижня для працівників і працівниць проводять загальні збори, де поширюють нову корисну інформацію про продукти та технології виробництва. Щомісяця відбуваються навчальні психологічні тренінги, також є додаткові відпустки для навчання. 

Зараз бізнес виріс майже втричі від того, що було на початку повномасштабного російського вторгнення. Компанія виготовляє близько 50 000 товарних найменувань на місяць та має 6 магазинів по всій території України — у Бучі, Києві, Львові, Мукачеві та Ужгороді. На цьому зупинятися не збираються, адже прагнуть не просто виробляти косметику, а й створювати спільноту, яка підтримує та надихає.

Довідково:

  • Матеріал створено в межах ініціативи «Розширення можливостей жінок у бізнесі», що здійснюється як частина проєкту «Трансформаційні підходи для досягнення гендерної рівності в Україні», який втілюється ООН Жінки за фінансової підтримки Уряду Швеції у співпраці з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. 

Ініціатива «Розширення можливостей жінок у бізнесі»
Історія від
Ініціатива «Розширення можливостей жінок у бізнесі»
Інші історії
Всі історії
logo
Жіноче підприємництво
Від танцювального хобі до перемоги в освітньо-грантовій програмі «Початок»
Центр інноваційного розвитку для дітей MRIYA Education — це результат наполегливої праці підприємиці Руслани Насібової, однієї з переможниць освітньо-грантової програми «Початок», яка за результатами навчання залучила 3 000 доларів США на розвиток бізнесу.
logo
Жіноче підприємництво
Як учасниці онлайн-академії «Мрій та Досягай» досягають успіху у власному бізнесі
Успішна власна справа — надійний шлях виходу зі складних обставин, в яких опинилися українські жінки-переселенки. Щоб підтримати таких жінок та допомогти їм відкрити чи розвинути свій бізнес, створено онлайн-академію «Мрій та Досягай».
logo
Жіноче підприємництво
Жінки для жінок: як онлайн-видання підтримує працівниць та читачок під час війни
Віта Гольдман, засновниця та головна редакторка медіа, розповідає про те, які ініціативи компанія реалізує для розширення прав і можливостей жінок.
Жіноче підприємництво
80 рішучих кроків до мрії: фінал програми «Мрій та Досягай»

Повномасштабна війна стала справжнім викликом почати все з початку. Змінити професію, заснувати власну справу, повернути собі відчуття стабільності та контролю над життям. Саме на перетині цих потреб і народилася ідея освітньої програми «Мрій та Досягай» — ініціативи, яка стала безпечним стартовим майданчиком для багатьох жінок, що опинилися у скрутних обставинах.