Налаштувати вигляд

Розмір тексту

Відступи між буквами

Колір

Історії успіху

Work.ua 25% усіх отриманих оплат спрямовує на потреби ЗСУ

17.05.2022, 07:00
Story Image

Команда Work.ua, учасника спільноти «Бізнес без бар’єрів», з початку російського вторгнення в Україну надала допомогу військовим, волонтерам, переселенцям, людям, які постраждали від війни, на суму 22 млн гривень. Зокрема, було придбано та передано нашим воїнам понад 230 бронежилетів та 500 комплектів захисних плит, перераховано 5 млн гривень до фонду «Повернись живим», придбано 17 машин для військових та ТрО, відвантажено 2 тонни гуманітарної допомоги тощо.

Ця діяльність буде продовжена, тож компанія ухвалила рішення — 25% усіх отриманих оплат спрямовувати на потреби ЗСУ.

«Попри те, що кількість вакансій на сайті знизилася майже у 10 разів, а отже і кількість оплат від клієнтів, ми зберегли команду і продовжуватимемо допомагати Україні. Так, зараз важкі часи для бізнесу, але перемога — понад усе. Тому ми вирішили майже з перших днів війни спрямувати сили на допомогу армії й продовжимо це робити», — зазначив співвласник Work.ua Артур Міхно.

Фахівці компанії створили сайт Help Ukraine Now, щоб іноземцям було зручно надавати допомогу Україні в боротьбі з російськими загарбниками. На ньому зібрано перевірені способи допомоги: посилання на гуманітарну допомогу, допомогу дітям, постраждалим від війни, армії, інформацію про те, як долучитися до мирних демонстрацій за кордоном тощо. Сайт має міжнародну версію та мовні версії для мешканців різних країн.

А ще реалізовано низку ініціатив, спрямованих на те, щоб працевлаштування у нинішніх умовах ставало ефективнішим. Так, розпочато надання безкоштовних консультацій з пошуку роботи. 

Понад сто провідних фахівців з працевлаштування готові проконсультувати з приводу того, як шукати роботу в Україні та за кордоном, скласти резюме, зокрема іноземною мовою, підготуватися до співбесіди тощо. Консультації проходять онлайн або телефоном (щоб її отримати, потрібно заповнити гугл-форму, спеціаліст зв’яжеться з вами протягом тижня).

Вакансії військових, медиків, волонтерів, водіїв та інші позиції, відкриті для допомоги українцям, можна розмістити на Work.ua безкоштовно. А ще отримати безкоштовний доступ до бази кандидатів. 

Також вакансії, які є на сайті, тепер кожні сім днів додатково перевіряються на актуальність. Це зробить пошук роботи у воєнний час швидшим та результативнішим.

«Бізнес без бар’єрів» — спільнота компаній, об'єднаних навколо ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів», спрямованої на створення рівних можливостей для всіх українців.

«Бізнес без бар’єрів»
Історія від
«Бізнес без бар’єрів»
Спільнота компаній, об'єднаних навколо ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів», спрямованої на створення рівних можливостей для всіх українців.
Інші історії
Всі історії
logo
Бізнес без бар'єрів
Відділення Укрпошти в умовах воєнного стану працюють у всіх регіонах України
Виплата пенсій, доставка замовлень і допомога постраждалим — основні напрямки роботи Укрпошти під час війни.
logo
Бізнес без бар'єрів
Збереження бізнесу та допомога захисникам — завдання номер один для компанії «Фокстрот» під час війни
Головні напрямки роботи «Фокстрот»: підтримка економіки, збереження робочих місць, допомога ЗСУ, рятувальникам, військовим шпиталям, силам територіальної оборони, вимушеним переселенцям.
logo
Бізнес без бар'єрів
Fairmont Grand Hotel Kyiv розповів про гуманітарну допомогу та підтримку культурно-мистецького фронту
Fairmont Grand Hotel Kyiv разом зі ще одним учасником спільноти «Бізнес без бар’єрів» організував і доправив допомогу для дитячих будинків сімейного типу на Чернігівщині, а також провів серію благодійних заходів, спрямованих на підтримку сфери культури та мистецтва.
logo
Бізнес без бар'єрів
Досвід ДТЕК Мережі: дуальна освіта долає бар’єри в працевлаштуванні молоді та дає змогу роботодавцям отримати саме ті кадри, яких вони потребують
Дуальна освіта поширена в Німеччині, Австрії, Швейцарії тощо. В Україні також є успішні приклади співпраці бізнесу та освітніх закладів щодо практичної підготовки учнівської молоді. Один з таких кейсів має у своєму активі компанія ДТЕК. Її досвід може стати корисним багатьом роботодавцям, зокрема, представникам малого та середнього бізнесу.