Налаштувати вигляд

Розмір тексту

Відступи між буквами

Колір

Історії успіху

Work.ua 25% усіх отриманих оплат спрямовує на потреби ЗСУ

17.05.2022, 07:00
Story Image

Команда Work.ua, учасника спільноти «Бізнес без бар’єрів», з початку російського вторгнення в Україну надала допомогу військовим, волонтерам, переселенцям, людям, які постраждали від війни, на суму 22 млн гривень. Зокрема, було придбано та передано нашим воїнам понад 230 бронежилетів та 500 комплектів захисних плит, перераховано 5 млн гривень до фонду «Повернись живим», придбано 17 машин для військових та ТрО, відвантажено 2 тонни гуманітарної допомоги тощо.

Ця діяльність буде продовжена, тож компанія ухвалила рішення — 25% усіх отриманих оплат спрямовувати на потреби ЗСУ.

«Попри те, що кількість вакансій на сайті знизилася майже у 10 разів, а отже і кількість оплат від клієнтів, ми зберегли команду і продовжуватимемо допомагати Україні. Так, зараз важкі часи для бізнесу, але перемога — понад усе. Тому ми вирішили майже з перших днів війни спрямувати сили на допомогу армії й продовжимо це робити», — зазначив співвласник Work.ua Артур Міхно.

Фахівці компанії створили сайт Help Ukraine Now, щоб іноземцям було зручно надавати допомогу Україні в боротьбі з російськими загарбниками. На ньому зібрано перевірені способи допомоги: посилання на гуманітарну допомогу, допомогу дітям, постраждалим від війни, армії, інформацію про те, як долучитися до мирних демонстрацій за кордоном тощо. Сайт має міжнародну версію та мовні версії для мешканців різних країн.

А ще реалізовано низку ініціатив, спрямованих на те, щоб працевлаштування у нинішніх умовах ставало ефективнішим. Так, розпочато надання безкоштовних консультацій з пошуку роботи. 

Понад сто провідних фахівців з працевлаштування готові проконсультувати з приводу того, як шукати роботу в Україні та за кордоном, скласти резюме, зокрема іноземною мовою, підготуватися до співбесіди тощо. Консультації проходять онлайн або телефоном (щоб її отримати, потрібно заповнити гугл-форму, спеціаліст зв’яжеться з вами протягом тижня).

Вакансії військових, медиків, волонтерів, водіїв та інші позиції, відкриті для допомоги українцям, можна розмістити на Work.ua безкоштовно. А ще отримати безкоштовний доступ до бази кандидатів. 

Також вакансії, які є на сайті, тепер кожні сім днів додатково перевіряються на актуальність. Це зробить пошук роботи у воєнний час швидшим та результативнішим.

«Бізнес без бар’єрів» — спільнота компаній, об'єднаних навколо ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів», спрямованої на створення рівних можливостей для всіх українців.

«Бізнес без бар’єрів»
Історія від
«Бізнес без бар’єрів»
Спільнота компаній, об'єднаних навколо ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів», спрямованої на створення рівних можливостей для всіх українців.
Інші історії
Всі історії
logo
Бізнес без бар'єрів
Ощадбанк започаткував програму адаптації та соціалізації демобілізованих працівників
Державний банк України розробив багатокомпонентну програму відновлення та психологічної підтримки ветеранів під назвою «Без бар’єрів».
logo
Бізнес без бар'єрів
Як облаштувати робоче місце для людини з інвалідністю?
Одразу попередимо: це не потребує якихось надлюдських зусиль. Доступність і безбар’єрність насправді стосується набагато ширшого кола людей: осіб з тимчасовими порушеннями здоров'я, батьків з маленькими дітьми та ін. Хто знає, можливо, ви згодом вирішите зробити дитячу кімнату у своєму офісі? А ваше приміщення уже буде доступним та зручним.
logo
Бізнес без бар'єрів
Технології без бар’єрів: над чим у SoftServe працює команда інженерів з порушеннями зору
Вже понад рік в SoftServe працює відділ Accessibility Service, в якому — восьмеро осіб, п’ятеро з яких мають порушення зору. Відділ займається тестуванням вебресурсів, програм та мобільних додатків на доступність для людей з інвалідністю.
logo
Бізнес без бар'єрів
Досвід ОККО: як безбар’єрність масштабується з однієї заправки на всю країну
Ще 15 років тому, у 2009 році, автозаправний комплекс ОККО у Львові став першим в Україні серед усіх АЗС, хто пройшов аудит доступності для людей, що користуються кріслом колісним.