Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції
Налаштувати вигляд

Розмір тексту

Відступи між буквами

Колір

Історії успіху

Три мрії — три досягнення: історії учасниць онлайн-академії «Мрій та Досягай»

04.03.2024, 12:00
Story Image

Щоб допомогти жінкам, які стали вимушеними переселенками, знайти нові можливості для бізнесу та досягти фінансової стабільності, українська неурядова організація Impact Force разом з ООН Жінки та за підтримки Міністерства цифрової трансформації запустили безоплатну онлайн-академію «Мрій та Досягай» для переселенок. Під керівництвом топових менторів учасниці проєкту навчилися будувати бізнес в Інтернеті з нуля або переходити з офлайну до онлайну, розвивати власні бренди в мережі, шукати аудиторію, нових клієнтів та ринки. 

 

Онлайн-академія «Мрій та Досягай»

Організатори отримали понад 1 300 заявок на участь — такий активний відгук свідчить, що тема проєкту сьогодні дуже актуальна. До першого набору академії потрапило понад вісімдесят учасниць. За кілька місяців насиченої програми з підтримкою від понад двадцяти експертів учасниці навчилися будувати бізнес в Інтернеті з нуля та переходити з офлайну до онлайну, розвивати власний бренд, шукати свою аудиторію та здобувати нових клієнтів. Кожна з випускниць також отримала ваучер на розвиток бізнесу в розмірі $1 000.

У всіх дівчат є власні маленькі та великі перемоги, і ми б хотіли розповісти про деякі з них.

В’язані вироби Олени Комарової

My image

Понад двадцять років Олена в’яже на замовлення та для своїх чотирьох дітей. Старший син зараз в ЗСУ, тож вона продовжує в'язати йому та його побратимам.

Жінка прагнула перейти від індивідуальних замовлень на щось масштабніше, але не знала, як це зробити. Олена була вимушена переїхати до Польщі, і чужа країна ще більше позбавляла впевненості. 

Коли Олена дізналася про проєкт «Мрій та Досягай», то зрозуміла, що це якраз те, що їй потрібно, і подала заявку. Під час навчання в онлайн-академії майстриня навчилася масштабувати свою майстерню Mama Lama та просувати її серед своєї аудиторії — магазинів дитячого одягу та салонів для вагітних. Ексклюзивні вироби Олени дозволяють власникам магазинів розширити свій товарний ряд та відбудуватися від конкурентів.

«Знаходячись в іншій країні, де я мало кого знаю та погано володію мовою, мені було страшно йти до польських магазинів та домовлятися про співпрацю. Академія дала мені впевненість, я налагодила відносини з власниками магазинів, які добре мене сприйняли. У мене є замовлення, є певний грошовий потік, тож ця впевненість розповсюджується не лише на бізнес, але й на все життя, на побут», — розповідає Олена.

Mama Lama вже має контракти з двома польськими та одним українським магазином та планує цього року вийти на ринок інших країн ЄС. Для цього Олена за допомогою менторів розробила стратегію та склала бізнес-план.

Маркетингова агенція Аліни Гондар

My image

Аліна Гондар — керівниця маркетингової агенції rebus.agency, яку вона заснувала у 2014 році. Після початку повномасштабної війни для її бізнесу наступили скрутні часи, а їй самій довелося переїхати з України до Польщі. Вимушений переїзд вплинув на повсякденне та професійне життя Аліни. Керувати невеликим маркетинговим агентством за таких обставин було нелегко, а майбутнє було повним невизначеностей.

Проте все змінилося, коли Аліна приєдналася до програми «Мрій та Досягай». Навчання та підтримка додали їй впевненості у власних силах. Менторські сесії допомогли жінці побачити свої минулі досягнення та потенціал для ще більшого успіху в майбутньому.

«Завдяки онлайн-академії я знов повірила у свої сили. Лише за тиждень я захистила вже три великі тендерні проєкти й успішно представила аудиторії вражаючий SEO-аудит величезного сайту на 87 сторінок», — поділилася першими результатами навчання Аліна.

Музичний бізнес Лілії Слюсар

My image

Лілія живе в Києві та працює у сфері шоу-бізнесу — займається дистрибʼюцією та просуванням українських артистів та їх музики в Україні та по всьому світу. Її компанія Music MOL була створена у 2022 році.

На початку повномасштабного вторгнення, Лілія, як і багато українців перебувала в пошуку нових ідей та можливостей, коли випадково натрапила на пост у соціальних мережах про набір до програми. Вона довго вагалася, чи заповнювати анкету, бо не вірила, що її відберуть. Але все ж вирішила спробувати, адже проєкт надихав величезною підтримкою жіночого комʼюніті.

«Програма «Мрій та Досягай» допомогла мені неабиякою підтримкою від всіх організаторів, менторів та інших учасниць, додала впевненості та натхнення не здаватися і продовжувати рухатися далі в моїй професійній діяльності. Також я змогла навчитися структуровано підходити до роботи, визначати подальші цілі та спрямувати свої зусилля в правильному напрямку», — коментує Лілія.

В планах Лілії на поточний рік — колаборації з новими амбітними проєктами, а також підтримка жінок, що є розвивають свій шлях у музичній сфері.

Мрійте, навчайтеся та досягайте

Роль жінок в економічному житті нашої країни зростає, а для майбутнього відновлення після війни вона буде ще вагомішою. Тому їх треба підтримувати у всіх сферах, а особливо в освіті, щоб жінки отримали актуальні знання та навички.
На 2024 рік Impact Force планує новий набір для участі в програмі. Про старт нової хвилі навчання організатори повідомлять згодом. 
Окрім цього, 11 відеолекцій від онлайн-академії «Мрій та Досягай» залишаються доступними для всіх охочих на порталі Дія.Бізнес. Наразі відкрите навчання пройшли вже понад 3 000 українців. 

Довідково:

  • Програма «Мрій та Досягай» здійснюється Impact Force в партнерстві з ООН Жінки за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та за фінансової підтримки Уряду Японії та Уряду Австрії. Інформаційними партнерами виступають Офіс з розвитку підприємництва та експорту та національний проєкт Дія.Бізнес.
«Мрія та Досягай»
Історія від
«Мрія та Досягай»
Онлайн-академія
Інші історії
logo
Жіноче підприємництво
Засновниця студії жіночої білизни проводить просвітницькі лекції про здоров'я жінок, підприємництво та захист прав
Український бізнес здатен адаптовуватися й знаходити рішення навіть у таких складних умовах, як війна. Історія Юлії Баді, засновниці LIA STUDIO, саме про це.
logo
Жіноче підприємництво
«Власне», «Відважна 2», «Траєкторія»: програми підтримки підприємців, які сприяли розвитку Cozy Corner
Олена Сипіта, підприємиця та засновниця майстерні декору зі стабілізованих рослин Cozy Corner, втілила свою пристрасть до флористики у бізнес, який пропонує унікальні рішення для інтер'єрів, поєднуючи природну красу та довговічність.
logo
Жіноче підприємництво
Історії успіху фіналісток Grand Pitch Day освітньо-грантової програми «Початок»
Освітньо-грантова програма «Початок» — проєкт, який об’єднав понад 6 000 жінок з усієї України. Ініціатива була створена, щоб підтримати майбутніх та досвідчених підприємиць у їхньому прагненні до розвитку бізнесу.
logo
Жіноче підприємництво
Жінки повинні мати можливості для розвитку там, де раніше їх не було
Коли жінки сідають за кермо, вони часто стикаються із сексизмом. Яна Костевич, засновниця центру безпечного руху Drive Hub, намагається виправити цю ситуацію.