Налаштувати вигляд

Розмір тексту

Відступи між буквами

Колір

Історії успіху

єРобота: вінницьке підприємство з виготовлення паркету частково компенсувало дефіцит кадрів завдяки гранту від держави

19.01.2024, 09:45
Story Image

Наталя Дзюня із Вінниці вже понад 8 років є підприємицею. Жінка заснувала власне виробництво ламелей та заготовок для виготовлення паркету. Цей бізнес розпочала під впливом свого чоловіка Миколи, який є надійною підтримкою та головним натхненником. У той час, коли багато наших людей захищають рідну землю або вимушено релокувалося, підприємство Наталі особливо гостро відчуває нестачу робочих рук. Зараз задачі розподілені поміж шістьма працівниками. 

«Нам треба, щоб закінчилась війна, щоб повернулись люди, котрі розуміють, за що працюють. А зараз маємо допомагати армії та працювати задля стабільної економіки», — Наталя Дзюня, підприємиця 

 

Нарощування обсягів виробництва 

Наталя прагне наростити обсяги виробництва, які суттєво впали через повномасштабне вторгнення. До 2022 року компанія активно працювала на експорт, 40-60 тонн продукції щотижня відвантажували в Австрію, Словаччину, Литву, Бельгію та інші європейські країни. А зараз це максимум 40 тонн продукції в місяць. 

My image

Щоб забезпечити стабільність виробництва, Наталя подалась на грант для переробних підприємств від Міністерства економіки України. Придбала сушильну камеру, верстати для виготовлення ламелей та паливних брикетів. В такий спосіб компанія частково компенсує експортні втрати та дефіцит кадрів. Брикети в основному реалізовуватимуть в Україні і сусідніх країнах. А з часом цей напрямок має стати таким же прибутковим, як і деревообробка. 

My image

Наталя активно вивчає ринок і готова розширювати діяльність компанії та забезпечити роботою ще  більше людей.

My image

Довідково:

Урядова грантова програма «єРобота» діє з 1 липня 2022 року і передбачає підтримку малого і середнього бізнесу. Серед її переваг — можливість для кожного охочого створити чи розвивати власний бізнес за напрямками:

  • Грант на власну справу

  • Грант на переробне підприємство

  • Грант для ветеранів та членів їхніх сімей

  • Грант на сад

  • Грант на теплицю

Програму запущено з ініціативи Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Міністерства економіки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством аграрної політики та продовольства України, Державною службою зайнятості України та Ощадбанком.

Державна програма підтримки підприємців «єРобота»
Історія від
Державна програма підтримки підприємців «єРобота»
Інші історії
Всі історії
logo
Жіноче підприємництво
Від танцювального хобі до перемоги в освітньо-грантовій програмі «Початок»
Центр інноваційного розвитку для дітей MRIYA Education — це результат наполегливої праці підприємиці Руслани Насібової, однієї з переможниць освітньо-грантової програми «Початок», яка за результатами навчання залучила 3 000 доларів США на розвиток бізнесу.
Жіноче підприємництво
Як перемога в програмі «Початок» допомогла підприємиці збільшити обсяги виробництва
Наталія Ольшанська — підприємиця, співзасновниця сімейної компанії Famberry з виробництва натуральної продукції з кизилу, яка розташована в місті Запоріжжя. У саду сім’ї зібрана найбільша колекція кизилу в Європі.
logo
Жіноче підприємництво
Засновниця студії жіночої білизни проводить просвітницькі лекції про здоров'я жінок, підприємництво та захист прав
Український бізнес здатен адаптовуватися й знаходити рішення навіть у таких складних умовах, як війна. Історія Юлії Баді, засновниці LIA STUDIO, саме про це.
logo
Жіноче підприємництво
Жінки для жінок: як онлайн-видання підтримує працівниць та читачок під час війни
Віта Гольдман, засновниця та головна редакторка медіа, розповідає про те, які ініціативи компанія реалізує для розширення прав і можливостей жінок.