Вимоги до пропозицій авторських матеріалів та інформаційної підтримки
10 лютого, 2021
Вітаємо! Дякуємо вам за цікавість до національного проєкту з розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес і готовність поділитись корисним матеріалом для підприємців.
Усі практичні матеріали, анонси, конкурси, ініціативи та авторські матеріали ми розміщуємо в розділі «Кейси та новини». З радістю опублікуємо тут вашу авторську колонку про унікальний досвід або ж розмістимо новину про корисну ініціативу для підприємців.
Щоб наша співпраця була максимально комфортною та легкою, ми зібрали вимоги щодо підготовки авторських кейсів та критерії подання матеріалів у межах інформаційної підтримки.
Вимоги до розміщення матеріалів у межах інформаційної підтримки
Якщо ви маєте класний матеріал про корисну ініціативу чи проєкт для бізнесу — діліться з нами та тисячами підприємців, що читають портал Дія.Бізнес. Ми завжди раді інформаційно підтримати анонси безоплатних ініціатив для підприємців, як-от: серії вебінарів, грантові конкурси, навчальні програми тощо.
Під час подання матеріалу на інформаційну підтримку варто врахувати такі вимоги:
- Матеріал подається щонайменше ніж за 7 робочих днів до запланованої дати проведення події або дедлайну конкурсу.
- Пресреліз має містити: тему ініціативи або заходу, дату проведення, детальну інформацію про організаторів або ініціаторів, критерії відбору, програму заходу та інформацію про залучених спікерів, місце проведення та формат, дедлайн подачі заявки та посилання для реєстрації учасників, дані контактної особи, яка допоможе уточнити детальнішу інформацію, посилання на Google-папку із якісними віжуалами до релізу (віжуали двох форматів без логотипів: прямокутне зображення — 2500х1500; квадранте зображення — 2000х2000).
- Після закінчення події чи завершення прийому учасників пресреліз приховується на порталі.
Приклади анонсів ініціатив, які ми підтримали:
- Запорізька і Волинська торгово-промислові палати реалізують серію безкоштовних вебінарів для підприємців за підтримки ЄС та ПРООН
- Ведення бізнесу в Японії: що українським експортерам слід знати про прийняті Рекомендації щодо дотримання прав людини у відповідальних ланцюгах поставок Японії (запис вебінару)
- Платформа соціальних змін запускає серію вебінарів «Створюємо соціальний бізнес разом»
Що далі?
Готовий преспакет у форматі Google-папки надсилайте за електронною адресою business@thedigital.gov.ua. У темі листа зазначте «Інформаційне партнерство».
У яких випадках ми можемо відмовити в інформаційному партнерстві:
- невчасне надання інформації про ініціативу;
- наявність комерційної складової в організації заходу;
- надісланий преспакет не містить необхідної інформації;
- сумнівна репутація компанії-організатора чи певного партнера/спікера;
- політичне забарвлення події;
- невідповідність тем заходу основній концепції проєкту Дія.Бізнес.
Розміщення логотипів та інформаційне партнерство за участі Офісу з розвитку підприємництва та експорту та проєкту Дія.Бізнес погоджується/не погоджується виключно комунікаційною командою.
Примітка: Команда проєкту Дія.Бізнес залишає за собою право відмовити у публікації матеріалу у випадках невідповідності зазначеним вимогам, або ж не достатньо розкритій практичній користі для читачів проєкту.
Вимоги до написання та розміщення авторських кейсів
- Легка текстова авторська подача та унікальність інформації. Матеріал не має повторювати вже наявні публікації на порталі Дія.Бізнес чи публікуватись на інших медіа або сайтах. Окрім цього уникайте використання ШІ.
- Авторська колонка повинна містити практичні матеріали (покрокові інструкції, інструменти, цікаві приклади та історії успіху тощо).
- Полотно тексту важливо розбити на смислові блоки з підзаголовками.
- У тексті матеріалу уникайте комерційних проявів: прямих закликів до замовлення товарів чи послуг, рекламних лозунгів компанії, логотипів тощо.
- У матеріалі не забудьте зазначити: тему колонки, ім'я та прізвище автора, позиціонування та назву компанії, посилання на вебсайт компанії, а також соціальні мережі компанії та автора колонки, посилання на Google-папку, що міститиме кольорове прямокутне фото високої якості, додаткові якісні графічні ілюстрації до матеріалу (інфографіки, скриншоти, фото та/або відео з YouTube), ваш контактний номер телефону.
- Рекомендований обсяг тексту — до 7 000 знаків.
Які теми можуть зацікавити читача
- Ви є представником стартапу? Розкажіть на прикладі своєї компанії, якими є ідея проєкту та операційна робота.
- У вашій індустрії замало бізнес-ініціатив? Підготуйте аналітичну колонку про можливості.
- Ви залишили офісну роботу та почали власну справу? Розкажіть про свій шлях у підприємництво.
- Вам вдалося сформувати ком’юніті довкола вашого бренду? Наші читачі завжди гарно реагують на кейси для натхнення, особливо якщо вони містять чеклисти та гайди.
- Маєте досвід у лідерстві, гарно вмієте змотивувати та надихнути, круто оперуєте менеджментом — напишіть про це.
- Як пітчити продукт, шукати інвестиції, альтернативне фінансування, гранти, погоджувати вигідні партнерства.
- Як вести бізнес в Україні: юридичні моменти та нововведення, корисні цифрові інструменти.
- Як підготувати бізнес-план, маркетингову стратегію чи фінзвіт.
- Комунікаційні поради та PR-стратегія.
- Як побудувати команду та шукати фахівців.
- Системне управління бізнесом та інструменти для цього.
- Як масштабувати бізнес, обрати франшизу, як і куди переорієнтуватися.
Приклади колонок, які були популярними та залишаються такими
- 5 типових помилок, які роблять власники ресторанів, та як їх уникати
- Як українському бізнесу отримати максимум з міжнародної виставки
- Як продавати товари в Польщі з України? Реєстрація ecommerce-бізнесу
Що далі?
Коли підготуєте пакет матеріалів, надішліть його на пошту business@thedigital.gov.ua у Google-документі. У копію поставте, будь ласка, bisher@thedigital.gov.ua. У темі листа зазначте «Пропонований кейс для публікації».
Наберіться терпіння та зачекайте кілька днів на нашу відповідь. Вона буде або про успішну публікацію, або про те, що в тексті та його оформленні варто допрацювати.
Дія.Бізнес — масштабний національний проєкт із розвитку підприємництва та експорту, ініційований Міністерством цифрової трансформації та реалізується спільно з Офісом з розвитку підприємництва та експорту. Проєкт має дві складові: онлайн-портал Дія.Бізнес і мережу центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес. Детальніше про проєкт читайте тут.
Читайте нас у Facebook & Instagram & Telegram, а також підписуйтесь на щотижневу розсилку найактуальніших пропозицій для бізнесу.