Безкоштовні бізнес-курси для підприємств, які вимушені були переміститись через війну
11 липня, 2022
Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) за фінансової підтримки Європейського Союзу презентувала п’ять нових безкоштовних онлайн-курсів для представників мікро-, малих та середніх підприємств, які змушені переміститись внаслідок війни. ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру з 2015 року надає комплексну підтримку мікро-, малим та середнім підприємствам шляхом грантового фінансування для різних сфер бізнесу та професійного навчання для підвищення рівня знань та навичок українських підприємців.
Мета проєкту
Безкоштовна платформа «Почати.Бізнес» допоможе підприємцям дізнатися, що потрібно для створення та розширення власної справи, як мінімізувати можливі ризики, розвивати електронну комерцію та багато інших практичних аспектів.
Для кого?
- Для початківців, які цікавляться підприємницькою діяльністю, але не знають, з чого почати.
- Для тих, хто вже має власний бізнес і шукає практичних порад щодо його розвитку.
Перелік тем онлайн-навчання на платформі:
- Бізнес у сфері архітектури: як відкрити бізнес в архітектурі з нуля; як робити неординарні проєкти, які задовільнять і замовника, і команду; чому варто більше розповідати про свою роботу та як перетворити бекстейдж проєкту на ефективний піар-інструмент.
- Бізнес у сфері будівництва: як зарекомендувати себе як експерта у професійному ком’юніті; які виклики роботи з новими технологіями; чому важливо постійно вчитися та розвиватися; як новітні екоматеріали забезпечують безпеку та комфорт; як екобудинки дозволяють своїм власникам економити; як якість будівельних матеріалів впливає на якість життя людини.
- Бізнес у сфері e-commerce: як розпочати бізнес у сфері електронної комерції; як працювати над масштабуванням бізнес-моделі; які завдання CEO компанії; яка специфіка маркетингу для маркетплейсу, хто його цільова аудиторія та постачальники; де найефективніше робити рекламу.
- Бізнес в індустрії моди: які критерії є основними при виборі напрямку для власної справи; яку роль відіграють особисті переваги підприємця; що таке незалежний рітейл та його переваги; постановка цілей і складання бізнес-плану; чому слід розраховувати точку беззбитковості; чому підприємцям не варто боятися кредитних коштів.
- Співпраця з Торгово-промисловими палатами: як співпрацювати з Торгово-промисловою палатою (ТПП); пошук внутрішніх і зовнішніх партнерів і контрагентів: знайомство, спілкування та спільне вироблення правил ділової взаємодії.
Навчання доступне на онлайн-платформі «Почати.Бізнес».
Довідково
- Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
- Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.