Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції
Налаштувати вигляд

Розмір тексту

Відступи між буквами

Колір

Історії успіху

Як учасниці онлайн-академії «Мрій та Досягай» досягають успіху у власному бізнесі

28.03.2024, 09:00
Story Image

Успішна власна справа — надійний шлях виходу зі складних обставин, в яких опинилися українські жінки-переселенки. Щоб підтримати таких жінок та допомогти їм відкрити чи розвинути свій бізнес, Impact Force в партнерстві з ООН Жінки та за підтримки Міністерства цифрової трансформації створили онлайн-академію «Мрій та Досягай».

11 відеолекцій залишаються доступними для всіх охочих порталі Дія.Бізнес. Наразі відкрите навчання пройшли вже понад 3 000 українців. Наступний набір на програму з менторською підтримкою планується у 2024 році. Про старт нової хвилі навчання організатори повідомлять згодом.

Продовжуємо ділитися історіями успіху випускниць онлайн-академії.

В’язані вироби та майстер-класи Вікторії Риженко

My image

Вікторія мешкає в Запоріжжі. Вона розробляє дизайн кожної речі та в’яже сама, забезпечуючи ексклюзивність кожного виробу: жіночих, чоловічих та дитячих головних уборів, різноманітних сумок, шкарпеток тощо. Крім того, Вікторія проводить майстер-класи з в'язання онлайн та офлайн, аудиторія — переважно діти. 

Реалізацію своєї продукції майстриня організувала через особисті акаунти у соцмережах, а також онлайн-майданчики. Маргарита також хотіла б розвивати своє виробництво та відкрити власний шоу-рум, де б вона змогла продавати свої вироби, інструменти та матеріали, а також проводити майстер-класи. Але знань та навичок для бізнес-діяльності їй не вистачало.

«Онлайн-академія — це якраз те, що мені було потрібно. Навчання було дуже корисним, особливо модулі про фінансову грамотність. Я отримала відповіді на свої питання та чудову практику з презентації свого бренду та своєї продукції. Дуже цікавим був тренінг, де ми навчилися складати так звану «промову для ліфта» — коротку розповідь про свій проєкт», — ділиться враженнями Вікторія.

Після навчання в онлайн-академії Вікторія створила бізнес-план з розвитку свого бренду та отримала грантові кошти, на які вже закупила необхідний матеріал.

Українські меблі в Європі завдяки Анні Лісень

My image

Захоплення та спосіб заробітку Анни — продаж дубових столів, стільців та інших меблів, виготовлених виробниками з України, які відображають культурне багатство та традиції нашої країни. Мета Анни — розширити ринки збуту та тим самим підтримати українських виробників. З одним офлайн-салоном меблів у Польщі можливості для цього були дуже обмежені. 

«На момент подачі заявки до програми я намагалася відроджувати свій бізнес в Польщі, але розуміла, що моїх знань та навичок, щоб просувати свій бізнес онлайн було недостатньо. Під час навчання я підтягнула теоретичну базу і навчилася застосовувати ці знання на практиці. Крім того, в онлайн-академії мене привабила ідея командної роботи та спільного зростання з однодумцями з різних галузей», — розповідає Анна. 

Під час навчання Анна зрозуміла, як ефективно позиціонувати свій бізнес онлайн та привертати цільову аудиторію. Вона дізналась, як ефективно співпрацювати з блогерами, як планувати публікації в соціальних мережах,  як максимізувати взаємодію з аудиторією. Просування бізнесу Анни в пошукових системах стало більш систематичним та результативним. На фінальному етапі навчання Анна розробила й впровадила нову стратегію онлайн-продажів, що призвело до збільшення доходів та розширення географії клієнтів. 

Дитячий онлайн шоурум від Маргарити Яковенко

My image

Маргарита свого часу змушена була переїхати з Донецька до Києва, де їй вдалося відкрити інтернет-магазин з продажу дитячих речей.

Маргарита давно мріяла створити свій онлайн-бізнес, щоб більше часу проводити з дітьми та одночасно мати дохід, не виходячи з дому. У неї була сторінка в Instagram, але продажів ще не було і бракувало знань, як їх налагодити.

«Навчання було для мене як ковток свіжого повітря. Одинадцять модулів, які я пройшла, відкрили мені простір для розвитку. Найбільше сподобався модуль про маркетинг в соцмережах. Програма допомогла мені зрозуміти, що навколо існує безліч можливостей, якими треба лише вміти скористатися. Хочу порадити цю програму своїм знайомим-ВПО: у них є ідеї власного бізнесу, але вони не мають знань, як це реалізувати», — каже Маргарита.

Маргарита активно втілює отримані знання на практиці — вона вже має досвід співпраці з блогерами та близько двох сотень продажів у своєму інтернет-магазині. 

Мрійте, навчайтеся та досягайте

Успішні приклади жінок, що розвивають власну справу після навчання в онлайн-академії «Мрій та Досягай», здатні надихнути багатьох, хто планує почати підприємницьку діяльність чи вже має про власний бізнес. Жінки складають велику частку підприємців в Україні, їхню роль в економічному житті нашої країни складно переоцінити. Тож варто їм всіляко допомагати, в першу чергу доступним та актуальним навчанням. 

Слідкуйте за новинами проєкту та приєднуйтеся до програми у новому наборі 2024 року. 

Довідково:

  • Програма «Мрій та Досягай» здійснюється Impact Force в партнерстві з ООН Жінки за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та за фінансової підтримки Уряду Японії та Уряду Австрії. Інформаційними партнерами виступають Офіс з розвитку підприємництва та експорту та національний проєкт Дія.Бізнес.
«Мрія та Досягай»
Історія від
«Мрія та Досягай»
Онлайн-академія
Інші історії
Жіноче підприємництво
Легко про бізнес з Мариною Васильєвою
logo
Жіноче підприємництво
Руйнування й окупація нас не зупинили, а лише підштовхнули до розвитку: історія українського виробника доглядової косметики

Український виробник рослинної доглядової косметики Vesna — компанія, яка вірить у потенціал кожної жінки, робить кроки в досягненні гендерної рівності та розширенні можливостей жінок на робочому місці.

logo
Жіноче підприємництво
Засновниця студії жіночої білизни проводить просвітницькі лекції про здоров'я жінок, підприємництво та захист прав
Український бізнес здатен адаптовуватися й знаходити рішення навіть у таких складних умовах, як війна. Історія Юлії Баді, засновниці LIA STUDIO, саме про це.
logo
Жіноче підприємництво
«Власне», «Відважна 2», «Траєкторія»: програми підтримки підприємців, які сприяли розвитку Cozy Corner
Олена Сипіта, підприємиця та засновниця майстерні декору зі стабілізованих рослин Cozy Corner, втілила свою пристрасть до флористики у бізнес, який пропонує унікальні рішення для інтер'єрів, поєднуючи природну красу та довговічність.