Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції
Налаштувати вигляд

Розмір тексту

Відступи між буквами

Колір

Історії успіху

Як учасниці онлайн-академії «Мрій та Досягай» досягають успіху у власному бізнесі

28.03.2024, 09:00
Story Image

Успішна власна справа — надійний шлях виходу зі складних обставин, в яких опинилися українські жінки-переселенки. Щоб підтримати таких жінок та допомогти їм відкрити чи розвинути свій бізнес, Impact Force в партнерстві з ООН Жінки та за підтримки Міністерства цифрової трансформації створили онлайн-академію «Мрій та Досягай».

11 відеолекцій залишаються доступними для всіх охочих порталі Дія.Бізнес. Наразі відкрите навчання пройшли вже понад 3 000 українців. Наступний набір на програму з менторською підтримкою планується у 2024 році. Про старт нової хвилі навчання організатори повідомлять згодом.

Продовжуємо ділитися історіями успіху випускниць онлайн-академії.

В’язані вироби та майстер-класи Вікторії Риженко

My image

Вікторія мешкає в Запоріжжі. Вона розробляє дизайн кожної речі та в’яже сама, забезпечуючи ексклюзивність кожного виробу: жіночих, чоловічих та дитячих головних уборів, різноманітних сумок, шкарпеток тощо. Крім того, Вікторія проводить майстер-класи з в'язання онлайн та офлайн, аудиторія — переважно діти. 

Реалізацію своєї продукції майстриня організувала через особисті акаунти у соцмережах, а також онлайн-майданчики. Маргарита також хотіла б розвивати своє виробництво та відкрити власний шоу-рум, де б вона змогла продавати свої вироби, інструменти та матеріали, а також проводити майстер-класи. Але знань та навичок для бізнес-діяльності їй не вистачало.

«Онлайн-академія — це якраз те, що мені було потрібно. Навчання було дуже корисним, особливо модулі про фінансову грамотність. Я отримала відповіді на свої питання та чудову практику з презентації свого бренду та своєї продукції. Дуже цікавим був тренінг, де ми навчилися складати так звану «промову для ліфта» — коротку розповідь про свій проєкт», — ділиться враженнями Вікторія.

Після навчання в онлайн-академії Вікторія створила бізнес-план з розвитку свого бренду та отримала грантові кошти, на які вже закупила необхідний матеріал.

Українські меблі в Європі завдяки Анні Лісень

My image

Захоплення та спосіб заробітку Анни — продаж дубових столів, стільців та інших меблів, виготовлених виробниками з України, які відображають культурне багатство та традиції нашої країни. Мета Анни — розширити ринки збуту та тим самим підтримати українських виробників. З одним офлайн-салоном меблів у Польщі можливості для цього були дуже обмежені. 

«На момент подачі заявки до програми я намагалася відроджувати свій бізнес в Польщі, але розуміла, що моїх знань та навичок, щоб просувати свій бізнес онлайн було недостатньо. Під час навчання я підтягнула теоретичну базу і навчилася застосовувати ці знання на практиці. Крім того, в онлайн-академії мене привабила ідея командної роботи та спільного зростання з однодумцями з різних галузей», — розповідає Анна. 

Під час навчання Анна зрозуміла, як ефективно позиціонувати свій бізнес онлайн та привертати цільову аудиторію. Вона дізналась, як ефективно співпрацювати з блогерами, як планувати публікації в соціальних мережах,  як максимізувати взаємодію з аудиторією. Просування бізнесу Анни в пошукових системах стало більш систематичним та результативним. На фінальному етапі навчання Анна розробила й впровадила нову стратегію онлайн-продажів, що призвело до збільшення доходів та розширення географії клієнтів. 

Дитячий онлайн шоурум від Маргарити Яковенко

My image

Маргарита свого часу змушена була переїхати з Донецька до Києва, де їй вдалося відкрити інтернет-магазин з продажу дитячих речей.

Маргарита давно мріяла створити свій онлайн-бізнес, щоб більше часу проводити з дітьми та одночасно мати дохід, не виходячи з дому. У неї була сторінка в Instagram, але продажів ще не було і бракувало знань, як їх налагодити.

«Навчання було для мене як ковток свіжого повітря. Одинадцять модулів, які я пройшла, відкрили мені простір для розвитку. Найбільше сподобався модуль про маркетинг в соцмережах. Програма допомогла мені зрозуміти, що навколо існує безліч можливостей, якими треба лише вміти скористатися. Хочу порадити цю програму своїм знайомим-ВПО: у них є ідеї власного бізнесу, але вони не мають знань, як це реалізувати», — каже Маргарита.

Маргарита активно втілює отримані знання на практиці — вона вже має досвід співпраці з блогерами та близько двох сотень продажів у своєму інтернет-магазині. 

Мрійте, навчайтеся та досягайте

Успішні приклади жінок, що розвивають власну справу після навчання в онлайн-академії «Мрій та Досягай», здатні надихнути багатьох, хто планує почати підприємницьку діяльність чи вже має про власний бізнес. Жінки складають велику частку підприємців в Україні, їхню роль в економічному житті нашої країни складно переоцінити. Тож варто їм всіляко допомагати, в першу чергу доступним та актуальним навчанням. 

Слідкуйте за новинами проєкту та приєднуйтеся до програми у новому наборі 2024 року. 

Довідково:

  • Програма «Мрій та Досягай» здійснюється Impact Force в партнерстві з ООН Жінки за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та за фінансової підтримки Уряду Японії та Уряду Австрії. Інформаційними партнерами виступають Офіс з розвитку підприємництва та експорту та національний проєкт Дія.Бізнес.
«Мрія та Досягай»
Історія від
«Мрія та Досягай»
Онлайн-академія
Інші історії
logo
Жіноче підприємництво
На шляху до мрії: історії учасниць онлайн-академії «Мрій та Досягай»
В академії учасниці навчилися будувати бізнес в Інтернеті з нуля, розвивати власний бренд, шукати свою аудиторію та здобувати нових клієнтів.
logo
Жіноче підприємництво
«Освіта — ключ до успіху»: вплив жіночого акселератора «Відважна» на розвиток бренду VM way
Шлях до підприємництва може бути не завжди простим. Проте важливо не зупинятись і користуватись безоплатними можливостями для розвитку бізнесу. Яскраве тому свідчення — приклад Валентини Павалюк, переможниці першого сезону жіночого візійного бізнес-акселератора «Відважна».
logo
Жіноче підприємництво
Від танцювального хобі до перемоги в освітньо-грантовій програмі «Початок»
Центр інноваційного розвитку для дітей MRIYA Education — це результат наполегливої праці підприємиці Руслани Насібової, однієї з переможниць освітньо-грантової програми «Початок», яка за результатами навчання залучила 3 000 доларів США на розвиток бізнесу.
logo
Жіноче підприємництво
Почуватися захищеними в умовах війни: як бренд дитячого одягу впроваджує безпечні та комфортні умови для працівниць
Надання працівницям освітніх можливостей та підтримки, зокрема у ситуаціях, коли потрібен додатковий час, аби забрати дітей зі школи, або навіть взяти їх з собою на роботу — про це історія підприємиці Марти Краснощокої.