Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції
Налаштувати вигляд

Розмір тексту

Відступи між буквами

Колір

Історії успіху

EPAM підсумовує допомогу з моменту повномасштабного вторгнення

28.09.2022, 13:00
Story Image

З 24 лютого для компанії ЕРАМ, учасника спільноти «Бізнес без бар’єрів», головними завданнями стали безпека багатотисячної української команди та всебічна підтримка України.

«Щотижня ми отримували сотні звернень про допомогу — від наших колег, партнерів, фондів, представників місцевої влади, вимушених переселенців з усіх куточків країни. Для організації системного підходу була сформована команда оперативного реагування, яка на постійній основі координує усю роботу з надання допомоги», – згадує лютневі події і початок гуманітарного реагування Степан Мітіш, віцепрезидент та голова EPAM Ukraine.

В березні компанія виділила 100 мільйонів доларів для допомоги фахівцям та їхнім родинам, а у квітні  створила спеціальний фонд EPAM Assistance Fund, щоб об’єднати зусилля спеціалістів, партнерів, клієнтів для організації допомоги людям і громадам, де вона вкрай необхідна.

My image
«Зараз ми співпрацюємо з понад 30 міжнародними та локальними фондами. За останні шість місяців ЕРАМ, у співпраці з ними, надала допомогу Україні на суму 67 млн грн. Наперед було сплачено 100 млн податків до державного бюджету», — коментує перебіг масштабної програми допомоги Степан Мітіш.
 

Масштабна програма реагування EPAM Response сфокусована на трьох напрямах

Допомога людям:

  • Засоби першої необхідності та продукти для вимушених переселенців на 4 млн грн. Допомогу отримали майже 9 тисяч людей. 
My image
  • Медичне забезпечення та допомога лікарням склала понад 25 млн грн. На ці кошти були придбані автомобілі швидкої допомоги, аптечки, турнікети, медичні препарати тощо. 
My image
  • Захисне спорядження та спеціальне обладнання на майже 26 млн грн для захисників. Кошти були спрямовані на закупівлю евакуаційних автомобілів, одяг та взуття, каски та бронежилети, обладнання для розмінування територій тощо. 
My image

Допомога державі:

  • Сплата 100 млн грн податків наперед.

  • Передача сотні одиниць техніки та меблів на потреби державних органів, а також лікарням, навчальним закладам й міськрадам в деокупованих містах та селищах тощо.

 

Допомога освітнім партнерам:

  • Навесні разом з партнерами з AWS у хмарне середовище було перенесено критично важливу інфраструктуру майже двох десятків університетів, зокрема в зонах бойових дій.

My image
  • У квітні EPAM University розпочала безкоштовну програму IT Fundamentals для опанування засад комп’ютерної інженерії. Вона стала наймасштабнішим проєктом для 12 тисяч новачків за всю історію компанії.

  • Експерти компанії також долучилися до проєкту Міністерства цифрової трансформації IT Generation, мета якого — дати українцям можливість отримати нову професію в ІТ.

  • В липні EPAM підтримала українську команду школярів на 63-й Міжнародній олімпіаді з математики (Норвегія).

 

Команда EPAM в Україні та в усьому світі відразу мобілізувала зусилля, щоб допомагати в будь-який можливий спосіб, і сьогодні понад 10 тисяч фахівців компанії продовжують це робити.

Волонтерський рух всередині ЕРАМ. За даними внутрішніх опитувань, понад 800 колег зараховують себе до волонтерів, близько 100 з них — активно залучені до громадських організацій або власних волонтерських проєктів. Щотижня внутрішня спільнота волонтерів закриває близько десяти найрізноманітніших запитів — від забезпечення аптечками, їжею та одягом до купівлі автомобілів.

My image

Окремий напрямок допомоги — цифрове волонтерство. Спеціалісти компанії реалізували 15 IT-проєктів з розробки цифрових рішень на запит державних органів, зокрема була розроблена платформа для більш швидкого оформлення гуманітарних вантажів на кордоні.

«Ми продовжуємо активно працювати з нашими клієнтами та партнерами, тримаючи ситуацію в Україні в постійному фокусі, а також підтримуємо внесками EPAM Ukraine Assistance Fund для реалізації поточних проєктів з допомоги українцям», – додає Степан Мітіш.
 
«Бізнес без бар’єрів» — спільнота компаній, об'єднаних навколо ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів», спрямованої на створення рівних можливостей для всіх українців.
ГО «Безбар’єрність»
Історія від
ГО «Безбар’єрність»
Центр координації експертизи та промоції безбар’єрності
Інші історії
logo
Бізнес без бар'єрів
Під час війни Ощадбанк підставив фінансове плече українцям
Найстаріший державний банк України під час війни забезпечує стабільну роботу відділень, пропонує програми реструктуризації та поступово відновлює кредитування, зокрема й іпотечне.
logo
Бізнес без бар'єрів
ПУМБ боронить фінансову стабільність і підтримує Збройні Сили України
Пріоритетами діяльності банку у воєнний час залишається збереження бізнесу, клієнтів та команди, а також допомога українським захисникам.
logo
Бізнес без бар'єрів
Work.ua: про допомогу у воєнний час та ініціативи для підтримки державної мови
Найбільший в Україні сайт пошуку роботи та працівників допомагає військовим, волонтерам, людям, які були вимушені покинути свої домівки та шукати прихистку в інших регіонах, а також втілює ініціативи, спрямовані на популяризацію державної мови.
logo
Бізнес без бар'єрів
Щомісячний випуск новин спільноти «Бізнес без бар’єрів» за лютий 2024 року
У дайджесті зібрано останні досягнення та ініціативи спільноти: читайте про нові проєкти, успішні кейси та практичні поради щодо створення доступних умов для людей з інвалідністю.