Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції
Налаштувати вигляд

Розмір тексту

Відступи між буквами

Колір

Історії успіху

Почуватися захищеними в умовах війни: як бренд дитячого одягу впроваджує безпечні та комфортні умови для працівниць

07.04.2024, 21:00
Story Image

Повага та увага до потреб жінок — один з аспектів гендерної рівності. Надання освітніх можливостей та підтримки, зокрема у ситуаціях, коли працівницям потрібен додатковий час, аби забрати дітей зі школи або навіть взяти їх з собою на роботу — про це історія підприємиці Марти Краснощокої. 

 

Безпечні та комфортні умови роботи для жінок

SistersCherries — доволі молодий бренд дитячого одягу, який спеціалізується на  виготовленні речей для дівчаток від 5 до 14 років. Попри нетривалу діяльність, власниця бізнесу вже впроваджує на підприємстві принципи свідомого виробництва. Наразі увесь штат SistersCherries — жінки. Кожна з них відіграє важливу роль в організації робочого процесу і має можливість проявити власні лідерські якості. Також для працівниць регулярно влаштовують навчання, зокрема, з впровадження принципів розширення прав і можливостей жінок. 

«Ми готові взяти в команду людину без досвіду, готові навчити й підготувати працівницю до роботи», — Марта Краснощок, підприємиця
 
 

Для власниці надважливо створити для жінок безпечні та комфортні умови роботи. Так, для швачок облаштували спеціальні стільці, які зменшують негативний вплив сидячої роботи. Також передбачені відпочинкове та окреме місце для обіду з гарячими напоями та питною водою. Але найголовніше — Марта приділяє  чималу увагу потребам жінок у догляді за дітьми: працівницям можна приводити на роботу дітей, брати лікарняні відпустки, пов’язані з хворобою в родині та самостійно коригувати свій робочий графік. 

«Наші працівниці впевнені, що ми їх підтримаємо, цінуємо як спеціалісток і завжди йдемо їм назустріч. Водночас ми розраховуємо на їхню підтримку у форс-мажорних ситуаціях», — Марта Краснощок, підприємиця
 
 
Гендерна рівність на роботі

Власниця виробництва дитячого одягу публічно підтримує дотримання гендерної рівності на роботі. Зокрема, у соцмережах компанія систематично висвітлює роботу працівниць, підкреслює їхні навички та особисті якості, піднімає теми розширення прав і можливостей жінок, а також активно діляться власним досвідом. У своїх рекламних матеріалах бренд немає гендерних стереотипів, а під час зустрічей з партнерами чи постачальниками Марта використовує фемінітиви. До речі, підприємиця спеціально прагне розширювати ділові стосунки з тими бізнесами, якими володіють саме жінки.

«Ми своїм прикладом показуємо, що жінки можуть бути успішними в бізнесі та на виробництві — даємо інтерв’ю, їздимо на різні воркшопи й не перестаємо розвиватися», — Марта Краснощок, підприємиця
 
 

У планах Марти залучати ще більше спеціалісток на виробництво. Також вже розроблені нові заходи та підходи, щоб зробити умови роботи ще зручнішими.  

«Це дозволить жінкам почувати себе захищеними в умовах війни, підтримувати зміни в компанії та долучатися до ініціатив з підтримки жінок», — Марта Краснощок, підприємиця
 
 

 

Ініціатива «Розширення можливостей жінок у бізнесі»
Історія від
Ініціатива «Розширення можливостей жінок у бізнесі»
Інші історії
Всі історії
logo
Жіноче підприємництво
Від танцювального хобі до перемоги в освітньо-грантовій програмі «Початок»
Центр інноваційного розвитку для дітей MRIYA Education — це результат наполегливої праці підприємиці Руслани Насібової, однієї з переможниць освітньо-грантової програми «Початок», яка за результатами навчання залучила 3 000 доларів США на розвиток бізнесу.
logo
Жіноче підприємництво
Сучасне обладнання, нові бізнес-знання та партнерства: як жіночий акселератор «Відважна» вплинув на розвиток бренду іграшок bavka
За результатами навчання підприємиця Аліна Хома, засновниця бренду дитячих Монтессорі-іграшок і меблів bavka та педагог із міста Ужгород, здобула перемогу у номінації «Візіонерка» жіночого акселератора «Відважна» та залучила 350 000 грн на розвиток власного бізнесу.
logo
Жіноче підприємництво
На шляху до мрії: історії учасниць онлайн-академії «Мрій та Досягай»
В академії учасниці навчилися будувати бізнес в Інтернеті з нуля, розвивати власний бренд, шукати свою аудиторію та здобувати нових клієнтів.
logo
Жіноче підприємництво
Історії успіху фіналісток Grand Pitch Day освітньо-грантової програми «Початок»
Освітньо-грантова програма «Початок» — проєкт, який об’єднав понад 6 000 жінок з усієї України. Ініціатива була створена, щоб підтримати майбутніх та досвідчених підприємиць у їхньому прагненні до розвитку бізнесу.