Онлайн-курс психологічної допомоги командам та бізнесам
13 грудня, 2023
ГО «Точка опори ЮА» спільно з EdEra запустили безоплатний онлайн-курс психологічної допомоги командам та бізнесам. Цей курс — частина великого проєкту «Точка Турботи», який допомагає українському бізнесу побудувати інклюзивну психологічну підтримку для своїх команд під час війни.
Підтримка доступна для різних груп людей, включно з особами з різними фізичними та психічними здібностями, різних культур, релігійних переконань, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.
Програма курсу складатиметься з трьох модулів:
- Побудова психологічної служби в організації
- Інклюзія та безбар’єрність у турботі про ментальне здоров’я співробітників
- Ефективна та чутлива комунікація в організації
Для кого?
Пройти онлайн-курс психологічної допомоги можуть:
- HR-спеціалісти та спеціалістки
- CEO та COO компаній
- Психологи та психологині
- Усі, кого цікавить підтримка ментального здоров’я на роботі
Як взяти участь?
Для участі в онлайн-курсі потрібно зареєструватись за посиланням.
Довідково:
- Проєкт «Точка Турботи» реалізується ГО «Точка опори ЮА» за підтримки Center for Disaster Philanthropy та інформаційної підтримки Європейської Бізнес Асоціації.