Налаштувати вигляд

Розмір тексту

Відступи між буквами

Колір

Історії успіху

єРобота: як придбання нового обладнання допомогло виробнику деталей методом порошкової металургії втричі збільшити обігові кошти

23.02.2024, 15:00

Компанію «Повмет», яка понад 17 років займається виготовленням деталей методом порошкової металургії, Роман Казанко придбав практично на початку повномасштабного вторгнення — у лютому 2022 року. Уже маючи на той час у власності кілька підприємств, Роман розглядав металургійний бізнес як стартап.

«У 90-ї роках Україна була ключовим гравцем на ринку порошкової металургії, але Європа постійно розвивається, а ми — ні. Наразі маємо близько 30 компаній у яких вкрай низькі об’єми виробництва. Ринок не конкурентний, проте високоінтелектуальний. Ми спеціалістів беремо після університетів і вчимо самі», — Роман Казанко, підприємець

 

Експортний потенціал

Продукцію підприємства використовують практично усюди — від транспорту до дверних замків. Попри те, що до 90% асортименту реалізовується в Україні, власник серйозно міркує над експортним потенціалом компанії. Основними ринками збуту є Німеччина, США та країни Азії, оскільки компанія зосереджується на виробництві автомобільних деталей та вузлів. Тож головний інтерес «Повмета» полягає у співпраці з автовиробниками, оскільки це забезпечить стабільні замовлення на кілька років вперед. 

Аби підвищити технологічний потенціал виробництва, Роман подався на грант для переробних підприємств від Міністерства економіки України та у співфінансуванні придбав електроерозійні верстати. Завдяки сучасному обладнанню тільки упродовж першого року використання підприємству  вдалося втричі збільшити обороти компанії.

Довідково:

Урядова грантова програма «єРобота» діє з 1 липня 2022 року і передбачає підтримку малого і середнього бізнесу. Серед її переваг — можливість для кожного охочого створити чи розвивати власний бізнес за напрямками:

  • Грант на власну справу

  • Грант на переробне підприємство

  • Грант для ветеранів та членів їхніх сімей

  • Грант на сад

  • Грант на теплицю

 

Програму запущено з ініціативи Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Міністерства економіки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством аграрної політики та продовольства України, Державною службою зайнятості України та Ощадбанком.

Державна програма підтримки підприємців «єРобота»
Історія від
Державна програма підтримки підприємців «єРобота»
Інші історії
Всі історії
logo
Масштабування
Сонячна енергія в харчовій промисловості: виклики та можливості
Харчова промисловість — це «серце» будь-якої економіки, але для її ефективної роботи потрібна енергія, а отже — високі витрати. У часи енергетичних викликів в Україні, питання стабільності та енергонезалежності стали критичними для кожного бізнесу.
logo
Масштабування
Розвиток бренду Gusto: історія успіху фіналістки Grand Pitch Day акселератора «Власне» Наталії Щербини
Завдяки участі в проєкті фіналістка змогла залучити до 900 000 гривень на розвиток власної справи. Отримані кошти допомогли їй не лише зміцнити позиції бренду на ринку, але й підготуватися до подальшого зростання.
logo
Масштабування
Як створюються успішні бізнеси: історії фіналістів Grand Pitch Day програми «Власне»
Програма надала 4 000 учасників освітню, менторську та фінансову підтримки, забезпечуючи підприємців необхідними знаннями та наставництвом для успішного зростання їхніх бізнесів.
logo
Масштабування
єРобота: грант надихнув власників кав'ярні до відкриття ще одного закладу