Налаштувати вигляд

Розмір тексту

Відступи між буквами

Колір

Історії успіху

єРобота: рівненські кондитери планують вивести свою продукцію на експорт завдяки грантовому фінансуванню

26.01.2024, 13:00
Story Image

Володимир Скаржинець разом із бізнес-партнером уже кілька років займається кондитерською справою. Розширити бізнес вдалося два роки тому завдяки придбанню рівненської пекарні «Веселий колобок». Підприємство спеціалізується на виготовленні бубликів, пісочного печива та виробів із заварного тіста. Особливістю виробництва є унікальна технологія — подвійне дозрівання бубликів. 

 

Новий рівень

Вийти на новий рівень виробництва вдалося завдяки грантовому фінансуванню від Міністерства економіки України для переробних підприємств. Отримані кошти вклали в купівлю фасувальної машини вертикального типу. За словами підприємця, нова технологія дозволяє краще зберігати й легше транспортувати продукцію. Та й зовнішній вигляд пакування значно привабливіший, що дозволяє позиціонувати товар у преміумсегменті. Такий підхід підгледіли в італійських кондитерів. Звідти ж замовили частину комплектування. Решту закупили в Німеччині. Збирають виробничу лінію майстри української компанії. 

 

Експортний потенціал

Тепер бізнес-партнери розмірковують щодо експортного потенціалу своїх підприємств. 

«Не хочемо бути сотим виробником печива, адже прагнемо якісно презентувати український продукт усьому світу. Україна стає частиною глобального ринку з добірними товарами та інноваціями. І хоча ми ще молоді в цьому бізнесі, впевнено рухаємося вперед, змінюючи своє виробництво, тюнінгуємо його», — Володимир Скаржинець, співвласник ТОВ «Веселий колобок»

My image

 

Наразі на підприємстві працює 30 співробітників, які у дві зміни виготовляють 40 тонн продукції щомісячно. Компанія продовжує вкладатись в обладнання. Зокрема, замовила ще 3D-машину для печива в Польщі. Ці інвестиції дозволять розширити продуктову лінійку та збільшити виробіток до 150 тонн за місяць.

Довідково:

Урядова грантова програма «єРобота» діє з 1 липня 2022 року і передбачає підтримку малого і середнього бізнесу. Серед її переваг — можливість для кожного охочого створити чи розвивати власний бізнес за напрямками:

  • Грант на власну справу

  • Грант на переробне підприємство

  • Грант для ветеранів та членів їхніх сімей

  • Грант на сад

  • Грант на теплицю

Програму запущено з ініціативи Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Міністерства економіки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством аграрної політики та продовольства України, Державною службою зайнятості України та Ощадбанком.

Державна програма підтримки підприємців «єРобота»
Історія від
Державна програма підтримки підприємців «єРобота»
Інші історії
Всі історії
logo
Масштабування
єРобота: історія харківського заводу, який масштабував виробництво на Івано-Франківщині
Підприємство упродовж 10 років утримувало провідні позиції у своїй галузі, проте у 2022 році компанії довелося розпочинати роботу фактично з нуля.
logo
Масштабування
єРобота: модельєр з Київщини заснувала підприємство з пошиття адаптивного одягу для людей з інвалідністю
Отримані в межах програми кошти підприємиця використала на закупівлю швейного обладнання та тканин.
logo
Масштабування
Як створюються успішні бізнеси: історії фіналістів Grand Pitch Day програми «Власне»
Програма надала 4 000 учасників освітню, менторську та фінансову підтримки, забезпечуючи підприємців необхідними знаннями та наставництвом для успішного зростання їхніх бізнесів.
logo
Масштабування
єРобота: виробник бронеавтомобілів з Криму відновив роботу після релокації
Підприємство з виробництва бронескла та капсул бронеавтомобілів «Цітіус С» понад 30 років займається перетворенням звичайних автомобілів на спеціальні.