Онлайн-виставка мікро-, малих та середніх підприємств, які релокувалися з або базуються у постраждалих від війни областях України
22 November, 2023
Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні та національний проєкт Дія.Бізнес запустили онлайн-виставку мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП), які релокувалися з або базуються у постраждалих від війни областях України.
Онлайн-формат виставки «Схід-Експо 2023»
Онлайн-виставка — логічне продовження масштабної бізнес-події «Схід-Експо 2023», яка у червні 2023 року зібрала понад 3 500 відвідувачів і відвідувачок протягом двох днів. Учасники заходу мали змогу відвідати численні навколобізнесові панельні дискусії, захоплюючі презентації, пізнавальні майстер-класи, а також придбати продукцію ММСП під час ярмарку.
На порталі Дія.Бізнес кожен охочий може в інтерактивному онлайн-форматі ознайомитися з профілями близько 50 підприємств-учасників «Схід-Експо 2023», які представляють різні галузі промисловості із 17 областей України.
У кожному профілі можна прочитати коротку інформацію про компанію, переглянути фото товарів та коротке відео з презентацією підприємства, а також знайти контакти для замовлення продукції.
«Схід-Експо 2023» має на меті підтримати ММСП, які релокувалися із або базуються у постраждалих від війни областях України, у встановленні ділових партнерств, розширенні їхньої діяльності та покращенні конкурентних переваг.
Ознайомитися із виставкою можна за посиланням.
Довідково:
- «Схід-Експо 2023» організувала Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за щедрої підтримки Європейського Союзу, Посольства США в Україні та Уряду Хорватії.