Схід-Експо 2023
![thumb-image-9494700](/uploads/thumb/35110-5-52960936773_dd69d5fdbf_o.jpg)
Щорічна бізнес-виставка «Схід-Експо 2023», що підтримує мікро-, малі та середні підприємства (ММСП), які релокувалися або базуються у постраждалих від війни областях України
Дата: 06/06/2023 - 07/06/2023
Місце/формат проведення: Київ, вул. Лаврська, 10-12. Трансляція виставки доступна в онлайн-форматі
Про ініціативу
Учасники
Виставка бізнесів із постраждалих від війни областей України
«Схід-Експо 2023» має на меті підтримати ММСП, які релокувалися із або базуються у постраждалих від війни областях України, у встановленні ділових партнерств, розширенні їхньої діяльності та покращенні конкурентних переваг.
Близько 80 ММСП із різних галузей промисловості презентували свою продукцію на виставкових стендах.
Коли?
Бізнес-виставка «Схід-Експо 2023» тривала з 6 по 7 червня 2023 року.
Профілі компаній-учасниць в межах онлайн-виставки збережено на порталі Дія.Бізнес, а інформація про учасників та учасниць доступна для перегляду необмежений час.
Переглянути повний фотозвіт події можна за посиланням.
Хто мав змогу взяти участь?
- Мікро-, малий та середній бізнес, що постраждав від повномасштабної війни
- Релоковані підприємства
- Жіночий бізнес
Схід-Експо 2023. День 1
![thumb-image-9494721](/uploads/thumb/34985-5-31097_zastavka_shid_ekspo_1200_630px_2.jpg)
Схід-Експо 2023. День 2
![thumb-image-9494725](/uploads/thumb/34986-5-31097_zastavka_shid_ekspo_1200_630px_2.jpg)
Перегляньте короткий фотозвіт із бізнес-виставки «Схід-Експо 2023»
![thumb-image-9494730](/uploads/thumb/34753-5-52960862520_b8f9be879f_4k.jpg)
![thumb-image-9494731](/uploads/thumb/35111-5-52960487886_66b9d477bf_o.jpg)
![thumb-image-9494732](/uploads/thumb/35112-5-52960936773_dd69d5fdbf_o.jpg)
![thumb-image-9494733](/uploads/thumb/34754-5-52960623504_11dacb9a94_4k.jpg)
![thumb-image-9494734](/uploads/thumb/34755-5-52960623714_b1deaa1e39_4k.jpg)
![thumb-image-9494735](/uploads/thumb/34759-5-52960624224_7eb595d380_4k.jpg)
![thumb-image-9494736](/uploads/thumb/34756-5-52960932193_58fac07c2c_4k.jpg)
![thumb-image-9494737](/uploads/thumb/34760-5-52959882722_d6ad551e77_4k.jpg)
![thumb-image-9494738](/uploads/thumb/34757-5-52960624914_70a02cbfc5_4k.jpg)
![thumb-image-9494739](/uploads/thumb/34758-5-52960862400_48e686302c_4k.jpg)
Довідково:
- «Схід-Експо 2023» організувала Програма розвитку ООН в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за щедрої підтримки Європейського Союзу, Посольства США в Україні та Уряду Хорватії.
- Захід відбувся у партнерстві з Міністерством економіки України, Міністерством цифрової трансформації України, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес, Донецькою, Запорізькою, Луганською та Херсонською обласними державними адміністраціями, Донецькою обласною торгово-промисловою палатою та Торгово-промисловою палатою України.
Партнери ініціативи
![](/uploads/7/35159-10.png)
![](/uploads/7/35160-1.png)
![](/uploads/7/35161-2.png)
![](/uploads/7/35162-3.png)
![](/uploads/7/35163-4.png)
![](/uploads/7/35164-5.png)
![](/uploads/7/35169-6.png)
![](/uploads/7/35166-7.png)
![](/uploads/7/35167-8.png)
![](/uploads/7/35168-9.png)
![](/uploads/7/35159-10.png)
![](/uploads/7/35160-1.png)
![](/uploads/7/35161-2.png)
![](/uploads/7/35162-3.png)
![](/uploads/7/35163-4.png)
![](/uploads/7/35164-5.png)
![](/uploads/7/35169-6.png)
![](/uploads/7/35166-7.png)
![](/uploads/7/35167-8.png)
![](/uploads/7/35168-9.png)
![](/uploads/7/35159-10.png)
![](/uploads/7/35160-1.png)
![](/uploads/7/35161-2.png)
![](/uploads/7/35162-3.png)
![](/uploads/7/35163-4.png)
![](/uploads/7/35164-5.png)
![](/uploads/7/35169-6.png)
![](/uploads/7/35166-7.png)
![](/uploads/7/35167-8.png)
![](/uploads/7/35168-9.png)