Вандсервіс груп (ТОВ)
Сфера діяльності:
Виробництво автокосметики та автохімії для бізнесу автомийок самообслуговування.
Профіль компанії:
Бізнес постраждав від російської агресії.
Компанія 13 років в бізнесі автомийок. Підприємство виготовляє обладнання для автомийок та автохімию. За весь час існування встановлено більше 300 мийок самообслуговування в 9 країнах. Власники компанії починали цей бізнес в Луганську, але у 2014 році були вимушені зробити релокейт до Харкова, де останнім часом компанія дуже сильно виросла та вийшла на міжнародний ринок: партнери в Канаді, Румунії, Словаччині, Чехії, Молдові та інших країнах. Було також запущено національну франшизу автомийок WASH AND GO.
До 2017 року підприємство замовляло автохімію в різних європейських виробників, але завжди були складнощі через те, що європейська автохімія не дуже підходила для території України, враховуючи ґрунт та інші показники. Тому було запущено виробництво автохімії під керівництвом Німецької компанії.
Коли почалась повномасштабна війна, частина виробництва була вимушена переїхати в різні міста України (Хмельницький, Дніпро). Частина мережі автомийок була зруйнована повністю або суттєво пошкоджена. Команда WASHERCAR так само була в різних точках країни: частина працівників пішла до лав ЗСУ захищати країну, інша частина займалася волонтерством.
У квітні 2022 року підприємство почало збирати команду та відновлювати роботу. Було запущено виробництво автохімії та нові продукти, відновлено робочі місця. Паралельно компанія запустила виробництво в Румунії. Зараз активно бізнес виходить на новий ринок, тому шукає партнерів. Підприємство має всі сертифікати якості, власні ТУ, паспорти безпеки. Компанія на 100% українська з використанням європейських технологій та виключно європейської сировини.