Софт Скіллз Сканнер (ТОВ)
Сфера діяльності:
HR Tech: онлайн-сервіс, що поєднує в одній геолокації тих, хто пропонує роботу, та тих, хто саме тут її шукає, допомагаючи їм швидко поспілкуватися та домовитися про співпрацю.
Профіль компанії:
Жіночий бізнес, новостворений під час повномасштабної війни.
Незадовго до початку війни команда запустила метчингову платформу Joberz для розв'язання проблеми молодіжного безробіття. Вона допомагає створити інформативне резюме, навіть без досвіду роботи, визначити свої сильні сторони та підібрати вакансії згідно зі знаннями, вміннями, навичками кандидата. За цими даними відбувається підбір кандидатів для компаній, які потребують працівників саме із такими скілами. За точність визначення soft skills відповідає спеціально розроблений тест, який визначає 8 найсильніших сторін людини та допомагає знайти відповідну роботу.
Запуск ресурсу став можливим за підтримки Українського Фонду Стартапів, адже команда отримала грант 25 тис. доларів США.
JobPoint від початку був волонтерським проєктом, створеним у відповідь на гостру ситуацію із пошуком роботи кандидатами. У перший же тиждень роботи ресурс залучив кілька тисяч користувачів. Постійне покращення показників цього сервісу за мінімальних вкладень підштовхнуло команду до повноцінного його розвитку та створення вебзастосунку із широкими можливостями.
Платформа Joberz містить інтерактивну мапу, яка:
- показує актуальну кількість кандидатів та вакансій за введеною адресою;
- дає вибір радіусу пошуку кандидатів та вакансій;
- має вбудований анонімний чат для спілкування та обміну файлами;
- миттєво надсилає сповіщення про нові вакансії та відгуки на гугл-пошту, до Facebook і Telegram (за вибором користувача).