Дитячий простір «Зірочка» (ФОП)
Сфера діяльності:
Соціальне підприємництво, що спеціалізується на проведенні освітніх занять для дітей з сімей ВПО та місцевих громад, різноманітних майстер-класів, підготовка до школи, організація дозвілля тощо.
Профіль компанії:
До повномасштабного вторгнення у м. Вишгород розвивалась школа ментальної арифметики Abacus Arithmetic Vyshgorod. Після 24 лютого 2022 року, більшість дітей, які навчались у школі, переїхали за межі України або в інші регіони. Адміністрація школи також вимушені були залишити рідне місто і перевести своїх дітей в більш безпечний регіон України. Школа почала відновлюватись вже в Тернополі.
Як зазначає власниця школи Юлія Бурангулова, зараз діяльність пов’язана з наданням освітніх послуг для родин ВПО та родин місцевих громад: це заняття неформальної освіти, де дітям у вигляді проєкту розкривається тема уроку з майстер-класом в кінці заняття.
Метою створення дитячого простору «Зірочка» було дати можливість сім’ї зі статусом ВПО об'єднуватись у комфортному родинному просторі, де всі учасники зможуть комунікувати з місцевими родинами.
Дітей залучають до курсів ментальної арифметики, підготовки до школи, творчих майстерень тощо. Так дітлахи можуть легше адаптуватись до нового місця, познайомитись з місцевими дітьми, здобути нові знання і вміння.