Майстерня подарунків (ФОП)
Сфера діяльності:
Підприємство займається виготовленням крафтових подарунків, декору, упаковки та сувенірів з дерева.
Профіль компанії:
Жіночий бізнес. Бізнес розвивається хвилями: спочатку коронавірус, потім — повномасштабна війна. За короткий час після 24 лютого 2022 року власниця Оксана Буринська почала шукати можливості експортувати продукцію, оскільки це можливість розвивати справу, не зважаючи на складні обставини, та підтримувати економіку України.
За кордоном цінують хендмейд-вироби, тому бізнесу вдалося отримати певний потік замовлень. В планах у власниці — збільшувати обсяги продажів, щоб українська продукція експортувалась та поширювалась за межами України.
Участь в онлайн-виставці допоможе бізнесу популяризувати свою продукцію для споживачів нових ринків.