Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції
Налаштувати вигляд

Розмір тексту

Відступи між буквами

Колір

Ініціативи

Пошук партнерів серед українських підприємств для інтеграції японських інноваційних технологій

img

Міністерство економіки, торгівлі та промисловості Японії спільно з Організацією Об'єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) у співпраці з Міністерством економіки України надають можливість українським підприємствам взяти участь у Проєкті зеленого відновлення промисловості України. Ініціатива спрямована на підтримку зеленого промислового відновлення та сталого розвитку України шляхом передачі технологій, розбудови потенціалу та спільного створення підприємств у ключових промислових секторах із високим потенціалом зростання та доданої вартості для подальшого поширення технологій та розширення масштабів бізнесу.

З метою пошуку підприємств-партнерів для японських компаній у межах проєкту оголошено опитування серед українського бізнесу для виявлення зацікавленості в таких технологіях та співпраці надалі. 

 

Деталі проєкту

За умовами проєкту японські приватні компанії, які є власниками технологій, що мають технічні можливості та готовність сприяти відновленню промисловості України та створенню інноваційного бізнесу в країні шляхом передачі своїх технологічних ноу-хау та знань з чітким баченням довгострокового співробітництва та інвестицій з погляду бізнесу можуть подавати заявки на участь, але наявність українського партнера є обов'язковою умовою. Наразі частина японських заявників вже співпрацюють з українськими компаніями-партнерами, проте деякі — не мають визначеного партнера в Україні.

Набір підприємств-партнерів відбуватиметься за підсумками опитування серед українського бізнесу, яке має виявити їхню зацікавленість щодо таких технологічних пропозицій від японських компаній:

  • Автономні мобільні холодильні склади (причепи) на сонячних батареях з діапазоном регулювання температури від -25°C до +15°C

Очікується, що ця технологія особливо допоможе малим та середнім виробникам сільськогосподарської/рибної/харчової продукції та роздрібним торговцям, полегшуючи логістику холодного ланцюга для забезпечення більшої свіжості та доданої вартості цих продуктів у гнучкий спосіб.

 

  • Банківська інфраструктура в режимі реального часу з найвищим рівнем кібербезпеки, захищена банківська система розрахунків за цифровими транзакціями

Технологія має на меті сприяти модернізації українського банківського сектору.

 

  • Технологія Bio-shell CaO для системи очищення води (малогабаритна система очищення води з використанням CaO, виготовленого з порошку мушлі морського гребінця)

Передбачається, що ця технологія задовольнить потреби в очищенні води, головним чином питної, за допомогою CaO.

 

Окреслені технології будуть надані українським компаніям на безоплатній основі, проте мають бути впровадженими та використовуватися в Україні надалі. Підприємства повинні бути готовими до інтеграції японських технологій та інвестицій у свої виробничі процеси.

 

Для кого?

Пройти опитування і за його результатами налагодити співпрацю з японськими компаніями можуть заявники, які відповідають таким критеріям: 

  • Українські малі та середні підприємства, що мають досвід у таких секторах: сільське господарство, банківські послуги, очищення води тощо.

  • Підприємства, які зацікавлені в інноваційних технологіях та готові співпрацювати з японськими компаніями.

  • Компанії, що мають потенціал для масштабування розвитку завдяки новим технологіям.

 

Як взяти участь?

Для участі в проєкті українські компанії повинні заповнити анкету за посиланням. Дедлайн подання — 25 листопада 2024 року

Отримана інформація буде передана японським компаніям-заявникам для їх розгляду надалі. При цьому участь в опитуванні не гарантує автоматичного партнерства.