Оцінка цифрової зрілості для виробничих підприємств
Асоціація підприємств промислової автоматизації України (АППАУ) за підтримки ПРООН запрошує малі та середні промислові підприємства до участі в тестуванні рівня цифрової трансформації відповідно до європейської методики ADMA Scaner. Проходження тестування дозволить виявити сильні та слабкі сторони організації, оцінити її готовність до цифрової трансформації та розробити дорожню карту для впровадження інновацій.
Для кого?
Тест цифрової зрілості орієнтований на малі та середні підприємства, які працюють зі складними процесами, що піддаються цифровізації, зокрема: обслуговування клієнтів, виробництво, логістика, адміністративна діяльність, а також розробка нових продуктів чи послуг.
Про тестування
Тест складається з 22 питань, які описують цифрову зрілу організацію. Питання розподілені за 7 тематичними напрямками:
Технологічна досконалість: впровадження сучасного технологічного обладнання на виробництві, підходи до модернізації, наявність планів та стратегії в цій сфері, включно з підготовкою персоналу.
Цифрова інфраструктура: оцінка проникнення цифри у всі процеси підприємства, рівень інтеграції баз даних та інтегровані комунікації, кібербезпеку, а також підготовку персоналу до всеосяжної диджиталізації.
Екологічна фабрика: впровадження заходів щодо зменшення рівня споживання матеріальних ресурсів, енергії, управління відходами, відповідність сучасним нормам та процедурам, а також наявність ключових показників ефективності (КРІ) в цій сфері.
Керування ланцюгом створення цінності з фокусом на клієнті: тест на швидку адаптацію до змін та нових вимог клієнтів, де ключовими чинниками є клієнтоцентричність, кастомізація продуктів, перехід на сервісні моделі, стандарти якості та ефективна кросфункційна взаємодія.
Організація, орієнтована на людей: наявність автономних, розумних команд, які можуть тісно взаємодіяти між собою та швидко адаптуватись до нових змін.
Розумне виробництво: оцінка проникнення підходів та технологій Індустрії 4.0, й де важливі максимальна ефективність та гнучкість виробництв, системи планування та контролю всього виробництва, ефективна взаємодія людей та машин.
Фабрика, відкрита для інтеграції в зовнішні ланцюги: тест на спроможність та готовність до взаємодії з зовнішніми експертами, спільного еволюціонування та розвитку індустріальної екосистеми, основою якої є ланцюг доданої цінності кожної з компаній.
Переваги проходження тесту:
Безоплатна діагностика сильних і слабких сторін організації
Оцінка рівня цифрової зрілості підприємства
Нові знання щодо чинників трансформації
Доступ до каталогу цифрових рішень галузі
Можливості консультацій з експертами EDIH Kyiv Hitech
Як взяти участь?
Пройти тестування та ознайомитися з деталями ініціативи можна за посиланням. Проходження тесту займе близько 20-30 хвилин.
Результат тесту, конвертований у бали, буде відображено відразу після його завершення. Також учасники зможуть завантажити звіт, у якому буде вказано кроки, які організація може зробити для підвищення цифрової ефективності.
Довідково:
Опитування було створено в межах швейцарсько-українського Проєкту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні», який впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з Міністерством економіки України та за підтримки Швейцарії.