Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції
Налаштувати вигляд

Розмір тексту

Відступи між буквами

Колір

Новини
Ініціативи

Національний кешбек: у Дії з’явилася функція сканування штрихкоду товарів

img

У застосунку Дія з’явилася нова функція, яка допоможе українцям перевіряти, чи бере той або інший товар участь у програмі Національний кешбек. Завдяки вбудованому сканеру штрихкодів користувачі можуть швидко і просто визначити, чи принесе їм покупка повернення 10% від вартості товару. Таким чином вдасться уникнути зайвих запитань до працівників магазинів та зекономити час.

 

Як це працює?

Користувачам достатньо відкрити застосунок Дія, перейти до розділу Національний кешбек, натиснути на значок сканера, надати доступ до камери та навести її на штрихкод товару. Перевірка через Дію сповістить:

  • товар український і бере участь в програмі Національний кешбек;
  • товар не бере участі в програмі Національний кешбек, хоч і є українським;
  • товар вироблено не в Україні.

 

Наразі кешбек від держави доступний на 267 000 українських товарів від 1 352 місцевих виробників. Дізнатися, які торгові точки беруть участь у програмі, можна на сайті

 

Як виробникам та магазинам долучитися до програми?

Щоб подати заяву на програму Національний кешбек, необхідно:

  • зайти на портал Дія, у розділ Бізнес — Підприємництво — Перелік українських виробників та авторизуватися
  • виробнику необхідно прикріпити перелік товарів у форматі таблиць XLS чи XML. У таблиці має бути інформація про кожну позицію (повна назва, коротка назва, EAN-код, бренд)
  • продавцю — заповнити перелік своїх платіжних терміналів, ввівши номер РРО, Merchant ID та Terminal ID.
  • наприкінці потрібно перевірити сформовану заяву та підписати електронним підписом.

 

Послуга доступна тільки дійсним ФОПам та юридичним особам. Подавати на Нацкешбек можна будь-які товари українського виробництва, окрім підакцизних — алкоголь, тютюн і паливо.

Довідково:

  • Координатором програми Національний кешбек є Міністерство економіки України. У реалізації проєкту беруть участь Міністерство цифрової трансформації України, Державна податкова служба, розрахунковий банк Ощадбанк та уповноважені банки України, Урядовий контактний центр. Технологічним партнером у реалізації програми є міжнародна платіжна система Mastercard. Операційний партнер проєкту — міжнародна компанія платіжних технологій Visa.