Якщо ви готові до боротьби у червоному океані та постійно генеруєте креативні ідеї — це ваш тип бізнесу. Англійська, французька, німецька, китайська чи… Вибір за вами! У цьому бізнесі головне — знайти вчителів, з якими вивчення мови буде радісною пригодою для ваших клієнтів. І це, як зізнаються, власники шкіл іноземних мов, найскладніше! Не забувайте про систему мотивації для викладачів та обмін досвідом із іншими українськими та іноземними курсами та креативними бізнесами.
На ринок можна виходити із франшизою чи з авторською навчальною методикою. Якщо ви плануєте розвивати бізнес з ідеї, то варто продумати концепцію та стратегію розвитку; замовити неймінг та брендбук; створити сайт та забрендувати соціальні мережі; сформувати навчальну програму та підібрати навчальні підручники й матеріали.
Вам потрібно детально обдумати, хто ваша цільова аудиторія. Це можуть бути учні шкіл, менеджери відомих компаній, фрілансери… Це вплине на цінову політику та час, формат навчання.
Щодо мотивації, то знання мов потрібне для навчання у закордонному університеті, для подорожей, для нових кар’єрних можливостей… Усі ці меседжі сміливо використовуйте у рекламних матеріалах.
Розташування школи має велике значення, як і тихі охайні навчальні кімнати з красивими й зручними меблями. Тому будьте готові довго й прискіпливо обирати простір для навчання поблизу метро.
Орієнтовна сума інвестицій для старту:
від 3 000 USD ~ 112 200 грн