BIOFACH — щорічна міжнародна та найбільша виставка у Європі, що проходить у м. Нюрнберг, Німеччина, та охоплює сферу органічних харчових продуктів та напоїв. Виставка відбудеться 13-16 лютого 2024 року у виставковому центрі «NürnbergMesse».
Цьогоріч у заході беруть участь 38 українських компаній.
Під час заходу учасники матимуть змогу представити органічну продукцію з доданою вартістю власного виробництва для іноземної аудиторії, обговорити останні події та тенденції органічної галузі з міжнародними колегами.
Асортимент презентованої продукції компаній містить органічні зернові, крупи, мед, борошно, бобові, дитяче харчування, овочі та фрукти, ягоди, трави, м’ясо птиці, яйця, олію, солодощі, гриби, сік, горіхи, молоко, шоколад, какао-чай і каву та інші продукти.
Національний павільйон України на BIOFACH 2024 організований державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», національним проєктом Дія.Бізнес, під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України, за сприяння громадських спілок «Органічна Україна» та «Органічна ініціатива», за підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія); ЄБРР за фінансування Швейцарії в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР; Ukraine-Moldova American Enterprise Fund (UMAEF).
Національний павільйон організований під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України завдяки підтримці проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» (COA), за фінансової підтримки Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, у співпраці з ГС «Інноваційне фермерство та кооперація» та Асоціацією «Ягідництво України».
Стенд організований Німецьким центром сприяння імпорту (IPD).
Перелік компаній | ||
---|---|---|
ФГ «Еко Беррі» (Івано-Франківська обл.). Зала 4A, стенд 213 | ТДВ «Рівнехолод» (Рівненська обл.). Зала 4, cтенд 144 | ТОВ «Медовий Альянс», (Львівська обл.). Зала 6, стенд 118 |
Каталог українських експортерів на BIOFACH 2024
14 лютого 2024 року о 13:00 (зала «Шанхай») відбудеться конгрес, який цьогоріч проходитиме під гаслом «Їжа майбутнього: вплив жінок на стійкі системи харчування», та буде присвячений трансформаційній силі жінок в агропродовольчому секторі та їхній ролі у створенні сталого майбутнього для системи органічних харчових продуктів.
Місце проведення: NCC Ost | Level 3 | Room Shanghai
Шість лідерок українського органічного сектору, які представляють бізнес, галузь та політику, поділяться своїм баченням досягнень і викликів, з якими стикається сектор в умовах повномасштабної війни.
Захід організований проєктом «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» (COA) та швейцарсько-українською програмою «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP).
Вже протягом двох років діє Регламент ЄС № 2018/848 про органічне виробництво і маркування органічних продуктів та застосовуються нові правила щодо поводження з органічною продукцією у разі виявлення залишків пестицидів. Сергій Галашевський, директор органу сертифікації «Органік Стандарт», поділиться українським досвідом належної практики розслідування.
Жінки є рушійною силою у стимулюванні позитивних змін в органічному секторі в регіоні ЦСЄ. Протягом сесії учасники поділяться історіями успіху та позитивних перетворень в органічному секторі в Албанії, Сербії та Україні. Катерина Шор, національний координатор програми «Органічна торгівля заради розвитку в Східній Європі» (OT4D) та координатор OrganicInfo.ua, розповість про досягнення, проблеми та можливості українського органічного сектору.
Жінки-лідерки українського органічного сектору, які представляють бізнес, промисловість, неурядові організації, органи державної влади, поділяться своїм баченням щодо досягнень та викликів, з якими стикається органічний сектор України в умовах війни. Ключовими темами коротких доповідей будуть інновації, продукти з вищою доданою вартістю, правові питання та налагодження зв’язків задля створення потужних платформ зацікавлених сторін.