Налаштувати вигляд

Розмір тексту

Відступи між буквами

Колір

Історії успіху

10 українських IT-компаній представлені на Stockholm Tech Show 2024

22.09.2024, 09:00
Story Image

У Швеції завершилися найважливіша технологічна виставка на скандинавському ринку — Stockholm Tech Show, яка обʼєднала покупців високотехнологічних рішень, інвесторів, розробників, ІТ-лідерів і технологічних новаторів. Головними темами цьогорічного заходу стали: AI & Big Data, Cyber Security & Cloud, Data Center, DevOps та Mobility.

Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес та Open Trade Gate Sweden у співпраці з Асоціацією «IT Ukraine» вже вдруге організували Колективний стенд України, у межах якого цьогоріч представлені 10 українських ІТ-компаній, що займаються розробкою програмного забезпечення, автоматизацією бізнес-процесів, пропонують інноваційні рішення на основі хмарних технологій, кібербезпеки, а також надають консалтингові послуги для FinTech, EdTech, Retail, Logistics та інших індустрій. 

Stockholm Tech Show 2024 — одна з найпотужніших міжнародних технологічних виставок Північної Європи, яка є чудовою платформою для промоції інновацій та технологічних продуктів, а також для обміну досвідом, установлення надійних партнерських зв’язків і розвитку ІТ-бізнесу.

Протягом двох насичених днів компанії-учасники Колективного стенда України провели 300 B2b-зустрічей з потенційними партнерами зі Швеції, Норвегії, Фінляндії, Данії, Нідерландів, Великої Британії, США, Словаччини, Німеччини, Бельгії, Португалії, Польщі, Туреччини та Аргентини.

У перший день заходу українську експозицію відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Швеція Андрій Плахотнюк, а також Діана Янсе — Державний секретар Міністерства закордонних справ Королівства Швеція.

Окрім того, учасники Колективного стенда України — Geniusee, InDevLab, Partnerway, а також партнери стенда Асоціація IT Ukraine взяли участь у конференції виставки. Під час панельної дискусії «Innovating Through Adversity: Ukrainian IT's Path to Resilience and Growth», українські компанії поділилися багатогранними стратегіями, які вони використовують для управління ризиками, посилення заходів кібербезпеки, створення середовища стійкості й стратегічної гнучкості.

У межах участі в Колективному стенді України учасники отримали всебічну підтримку в підготовці до міжнародної виставки, обладнане робоче місце для презентування продукції та проведення B2b-зустрічей, розміщення профілю компанії в цифровому каталозі заходу, а також коучинг-сесії зі шведськими IT-експертами.

Колективний стенд України організований Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес та Open Trade Gate Sweden у співпраці з Асоціацією «IT Ukraine».

 

Офіс з розвитку підприємництва та експорту
Історія від
Офіс з розвитку підприємництва та експорту
Інші історії
Всі історії
Виставкова діяльність
Перший досвід участі в InnoTrans 2024 та контракт на 45 000 євро: як український автобусний завод підкорив Європу
Підприємство ТзДВ «Стрий Авто» спеціалізується на виробництві колісної техніки, зокрема кузовів для автобусів, трамваїв, вагонів і спецтехніки.
logo
Виставкова діяльність
Понад 1 млн євро: як BIOFACH посприяв укладенню договорів на постачання до Німеччини, Італії та Чехії
Компанія «Альта Країна» почала свій шлях у 2008 році як імпортер сировини для харчової промисловості. Сьогодні, окрім імпорту, компанія експортує інгредієнти для харчової промисловості до країн Східної Європи, а віднедавна налагодила контакти з Азією й Північною Америкою.
logo
Виставкова діяльність
Участь у міжнародних виставках — інструмент для залучення нових контрактів: історія бренду волоських горіхів Slow Walnuts
Компанія «Натсі», ТМ Slow Walnuts, спеціалізується на переробленні ядер волоського горіха, гарбузового насіння та є досвідченим підприємством, яке експортує продукцію вже понад 15 років.
Виставкова діяльність
Контракти на постачання 4 тисяч тонн продукції: досвід участі компанії «Галекс-Агро» у BIOFACH 2024
Компанію «Галекс-Агро» заснували у 2008 році, щоб покращити якість безпечної та корисної органічної продукції.