Ветеран реалізує проєкт з будівництва житла для родин військових та ВПО у Києві
08 February, 2024
Захисник Донецького аеропорту, боєць добровольчого батальйону, підприємець у сфері нерухомості й нині чинний військовослужбовець ЗСУ — це все про ветерана Павла Долинського.
Вперше до рук зброю Павло взяв у 2014 році. Вдруге це сталося 24 лютого 2022 року. Маючи за плечима три вищі освіти, роботу у сферах управління та психології, власний стартап у будівництві житла, чоловік відклав свої справи та став на захист нашої країни.
Боєць добровольчого формування
Активний учасник Революції Гідності, він не зміг спокійно дивитися на окупацію Криму та частини Донбасу. Разом з побратимами по Євромайдану Павло долучився до військово-громадського руху, а невдовзі став бійцем добровольчого формування.
Павло Долинський, військовослужбовець
Після повернення з фронту Павло став боротись за надання бійцям добровольчих формувань статусу учасника бойових дій та відповідних пільг. Завдяки наполегливій праці ветерана та побратимів, добровольці нарешті почали отримувати належне визнання держави. Для самого Павла ця справа затягнулася аж до 2019 року.
Відкриття власної справи
Повернувшись до мирного життя ветеран не опустив руки, а навпаки — відновив навчання та почав будувати власну справу. Він мріяв створити в Києві житловий комплекс комфорт-класу. Не злякавшись викликів, Павло зібрав команду однодумців та розпочав будівництво у 2019 році.
Павло Долинський, військовослужбовець
Залишивши будівництво, Павло знову взяв до рук зброю. Він брав участь в обороні Київщини, зокрема в боях за Ірпінь та Бучу, а згодом передислокувався на Південний напрямок.
Грант від ветеранського фонду
Попри війну, Павло вирішив продовжувати власну справу. Кошти на добудову житлового комплексу він отримав завдяки перемозі у конкурсі проєктів від Українського ветеранського фонду.
Павло Долинський, військовослужбовець
Отримані кошти ветеран-підприємець спрямовує на добудову та облаштування квартир у комплексі. Цільова аудиторія його проєкту — родини, зокрема ветерани та вимушені переселенці, які потребують житла у Києві. Щодо майбутнього країни Павло вважає, що українцям не варто плисти за течією.