Опитування експортерів Полтавської області
10 July, 2024
У межах програми «Розбудова регіональної інфраструктури підтримки експортерів» Полтавська міська рада спільно з Офісом з розвитку підприємництва та експорту, центром підтримки підприємців Дія.Бізнес у Полтаві та Агенцією регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» проводить онлайн-опитування для представників експортоорієнтованих компаній регіону.
Отримані відповіді дадуть змогу проаналізувати:
- Потреби експортерів Полтавської області
- Досвід у міжнародній діяльності
- Поточні виклики, з якими стикаються бізнеси
- Рівень зацікавленості в отриманні послуг для розвитку експорту
Результати опитування стануть основою для підготовки інструментів для просування експортерів регіону, а також навчальної програми, яка стартує восени 2024 року.
Як взяти участь?
Для участі в опитуванні потрібно відповісти на питання аплікаційної форми. Дедлайн — 28 липня 2024 року.
Якщо форма відображається некоректно або не відображається взагалі, будь ласка, перейдіть за посиланням.
Довідково:
- Опитування проводиться в межах програми «Розбудова регіональної інфраструктури підтримки експортерів», яка реалізується громадською організацією Unite Ukraine спільно з Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес за підтримки проєкту Міжнародного торговельного центру «Підвищення економічної стійкості громад, що постраждали під час війни», який фінансується Урядом Японії.