Грантова програма для підприємств із працевлаштування молоді
09 July, 2024
Український молодіжний фонд у партнерстві з ЮНІСЕФ розпочав приймати заявки від компаній на участь у грантовій програмі «Кар’єрний старт. Програма молодіжної гарантії». Ініціатива має на меті підтримати українську молодь в реалізації її соціально-економічного потенціалу та підвищення рівня економічної самостійності через створення нових чи додаткових робочих місць на підприємствах.
Про програму
У межах грантової програми передбачено надання фінансування на працевлаштування молоді, менторської підтримки із можливістю продовження роботи на підприємстві, в установі чи компанії, залучення до корпоративної культури. Перш за все передбачено підтримку молоді віком від 16 до 21 року, яка є випускниками професійно-технічних навчальних закладів відповідно до її спеціальності за принципом «гроші йдуть за молодою людиною».
Тривалість проєкту не більше 3 місяців, з яких 2-3 місяці — працевлаштування учасників.
Мінімальна сума гранту в межах проєкту — 76 000 грн, максимальна — 380 000 грн. Загальний бюджет програми — 3 829 800 грн.
Для кого?
Участь у грантовій програмі можуть взяти роботодавці, які готові працевлаштувати випускників професійно-технічних навчальних закладів віком від 16 до 21 року, та відповідають таким критеріям:
- юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми, форми власності та підпорядкування, що виконують молодіжну роботу, зареєстровані відповідно до вимог законодавства та мають у своєму складі не менше 30% працівників віком до 35 років (крім громадських об’єднань та закладів освіти);
- фізичні особи-підприємці, що виконують молодіжну роботу, зареєстровані відповідно до вимог законодавства та мають у своєму складі не менше 30% працівників віком до 35 років;
- є екосвідомими організаціями, які не здійснюють діяльність, пов'язану з алкогольним, тютюновим чи ігровим бізнесами, реалізацією товарів подвійного призначення чи забрудненням навколишнього середовища;
- розташовані в таких територіальних громадах: Київська, Звягельська, Бахмацька, Менська, Куликівська, Ніжинська, Валківська, Балаклійська, Чугуївська, Кегичівська, Криворізька, Запорізька, Миколаївська, Баштанська, Ужгородська, Мукачівська, Луцька, Львівська, Житомирська, Чернігівська, Кропивницька, Полтавська, Харківська, Ірпінська, Бучанська, Вишгородська, Гостомельська, Коростенська, Коростишівська.
Як взяти участь?
Для участі в конкурсному відборі на отримання грантів заявники мають заповнити аплікаційну форму, яка передбачає подання таких документів:
- заявки на участь у конкурсному відборі за формою, що розроблена Українським молодіжним фондом;
- кошторису витрат та календарного плану на реалізацію молодіжного проєкту за формою, що розроблена УМФ;
- копії статуту або іншого установчого документа з усіма змінами та доповненнями;
- витягу з ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, сформованого не раніше дати оголошення про проведення конкурсного відбору;
- інформації про досвід своєї діяльності, який засвідчує те, що суб’єкт подання виконує молодіжну роботу, спрямовує свою діяльність на розв’язання соціальних проблем молоді та задоволення потреб суспільства (про проведені заходи та реалізовані проєкти, інші форми діяльності із зазначенням посилань на публікації в Інтернеті, у тому числі шляхом надання рекомендаційних листів від партнерських організацій);
- листа у довільній формі з інформацією про кількість працівників суб'єкта подання відповідно до штатного розпису та підтвердження наявності у складі не менше 30% працівників віком до 35 років.
Дедлайн подання — 7 серпня 2024 року (10:00).
Ознайомитися з деталями грантової програми можна за посиланням.
Довідково:
- Конкурс реалізується Українським молодіжним фондом у партнерстві з ЮНІСЕФ за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через німецький державний банк розвитку KfW.