Освітній курс «Зміцнюючи доброчесність: мінімізація ризиків та розбудова комплаєнсу бізнесом під час відбудови» допоможе підприємцям отримати базові знання та практичні навички у сфері доброчесності та комплаєнсу, необхідні для успішного функціонування та розвитку їхнього бізнесу.
Детальніше про курс
Під час війни та в період відбудови України, доброчесність та ефективний комплаєнс стають не лише цінністю, але і стратегічним напрямком для відновлення та розвитку сучасних підприємств. Освітній курс допоможе бізнесу закласти основи доброчесної роботи, напрацювати підходи для ведення прозорих бізнес-процесів, мінімізувати ризики та забезпечити стійкість та конкурентоспроможність своїх компаній у майбутньому.
Експерти розкривають ключові аспекти комплаєнс-менеджменту, надають бізнесу цінний інструментарій для впорядкування внутрішніх процесів та підтримання високих стандартів етичного ведення бізнесу. Проходження цього курсу сприятиме підвищенню обізнаності підприємців щодо основ доброчесності та репутації, розкриваючи їх актуальність у сучасному світі, особливо в період відновлення України. Під час навчання учасники дізнаються більше про комплаєнс-систему, отримають уявлення про те, як її впровадження допомагає мінімізувати ризики та як будується ієрархія відповідальних осіб за виконання та контроль комплаєнс-функції.
Для чого це вам?
Довідково:
Освітній курс розроблено Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) у партнерстві з державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», національним проєктом Дія.Бізнес за підтримки UNDP в Україні та фінансування Урядів Японії та Німеччини.
Онлайн-курс «Дотичні. Як бізнесу стати постачальником ЗСУ» покликаний стати путівником для компаній в екосистемі забезпечення ЗСУ й містить всі необхідні інструкції та рекомендації.
Для кого : українців, представників малого та середнього підприємництва з виробництва чи продажу продукції, що може потенційно постачатися ЗСУ
Практичний посібник розроблений у межах проєкту за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні і доповнено дорожньою картою для українських експортерів.
«Мрій та Досягай» — це освітня програма, що спрямована надати постраждалим від війни українським жінкам необхідні підприємницькі та цифрові навички для покращення умов їхнього життя, посилення економічної інтеграції та фінансової безпеки.
Розробник курсу : Освітня програма «Мрій та Досягай» реалізується громадською організацією Impact Force у партнерстві з ООН Жінки, за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту та національного проєкту Дія.Бізнес та за фінансової підтримки урядів Ісландії та Франції.
Для кого : жінок, які хочуть створити, розвинути або перевести свій бізнес в онлайн
Проєкт передбачає три онлайн-заходи за участі експертів, які діляться досвідом і дають корисні поради щодо впровадження експортної діяльності. Під час ефірів ви ознайомитеся з практикою ІТ-компаній, що мають успішні кейси виходу на зовнішні ринки.
Для кого : підприємців, які хочуть удосконалити свої навички організації експорту або планують розпочати експортну діяльність
Освітній серіал «Почати бізнес. Виробництво текстилю» має на меті допомогти потенційним підприємцям заснувати власну справу у сфері виробництва текстилю.
Для кого : для підприємців-початківців