Освітній курс «Зміцнюючи доброчесність: мінімізація ризиків та розбудова комплаєнсу бізнесом під час відбудови» допоможе підприємцям отримати базові знання та практичні навички у сфері доброчесності та комплаєнсу, необхідні для успішного функціонування та розвитку їхнього бізнесу.
Детальніше про курс
Під час війни та в період відбудови України, доброчесність та ефективний комплаєнс стають не лише цінністю, але і стратегічним напрямком для відновлення та розвитку сучасних підприємств. Освітній курс допоможе бізнесу закласти основи доброчесної роботи, напрацювати підходи для ведення прозорих бізнес-процесів, мінімізувати ризики та забезпечити стійкість та конкурентоспроможність своїх компаній у майбутньому.
Експерти розкривають ключові аспекти комплаєнс-менеджменту, надають бізнесу цінний інструментарій для впорядкування внутрішніх процесів та підтримання високих стандартів етичного ведення бізнесу. Проходження цього курсу сприятиме підвищенню обізнаності підприємців щодо основ доброчесності та репутації, розкриваючи їх актуальність у сучасному світі, особливо в період відновлення України. Під час навчання учасники дізнаються більше про комплаєнс-систему, отримають уявлення про те, як її впровадження допомагає мінімізувати ризики та як будується ієрархія відповідальних осіб за виконання та контроль комплаєнс-функції.
Для чого це вам?
Довідково:
Освітній курс розроблено Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) у партнерстві з державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», національним проєктом Дія.Бізнес за підтримки UNDP в Україні та фінансування Урядів Японії та Німеччини.
Станьте частиною Impact Business Accelerator — програми для українських бізнесів, створеної з метою підтримки післявоєнного відновлення України та інтеграції до Європейського Союзу.
Розробник курсу : Impact Business Accelerator ініційований та реалізується громадською організацією Impact Force в партнерстві з SiLab Ukraine за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту і національного проєкту Дія.Бізнес, Міністерства іноземних справ Латвії, платформи соціальних інновацій New Door та Tokarev Foundation. За результатами акселератора найперспективніша компанія отримає програму фінансової підтримки від УСВФ.
Для кого : Активні підприємства, які зареєстровані в Україні (щонайменше від 1 січня 2023 року) та мають стратегію впливу як частину основної стратегії або прагнуть її інтегрувати.
<p style="text-align:justify;">Це інтенсивна довгострокова навчальна програма для експортних консультантів, що допоможе розвинути та покращити компетенції індивідуальної консалтингової діяльності, а також створити власну компанію. Професійність тренерів, інтенсивність навчання, кількість виконаних практичних завдань на основі реальних компаній дають змогу прирівнювати програму до ступеня Masters degree в найкращих європейських університетах.</p>
Для кого : Програма розрахована на осіб, зацікавлених розпочати або розвинути власну професійну консультаційну діяльність у сфері експорту: менеджерів та директорів з експорту, які готові розпочати власну консультаційну діяльність; поточних консультантів з експорту та міжнародної торгівлі або суміжних сфер (бізнес, маркетинг тощо); представників державних установ, регіональних адміністрацій, міських рад, що відповідають за розвиток бізнесу та міжнародної торгівлі; представників центрів підтримки МСБ, торгово-промислових палат, агенцій з розвитку, громадських організацій, у зону відповідальності яких входить підтримка бізнесу та розвиток експортної діяльності.
У практичному посібнику українському агробізнесу представлений ринок Європейського Союзу (ЄС) несолодких заморожених дрібних фруктів, включаючи вишню/черешню та ягоди, які виробляються або можуть бути вироблені та експортовані з України.
Export Academy 2022 – освітня програма для українських МСП, які тільки починають експортну діяльність або вже є діючими експортерами та планують виходити на нові ринки. За результатами навчання за Програмою учасники створять для своєї компанії детальний план з виходу на міжнародні ринки.
Для кого : Навчальна програма розрахована на менеджерів зовнішньоекономічної діяльності, керівників компаній, які планують розпочати експортну діяльність у 2022 році або вже мають досвід експорту та є діючими експортерами з числа малого та середнього бізнесу усіх галузей виробництва.
Проєкт передбачає три онлайн-заходи за участі експертів, які діляться досвідом і дають корисні поради щодо впровадження експортної діяльності. Під час ефірів ви ознайомитеся з практикою ІТ-компаній, що мають успішні кейси виходу на зовнішні ринки.
Для кого : підприємців, які хочуть удосконалити свої навички організації експорту або планують розпочати експортну діяльність