Освітній курс «Зміцнюючи доброчесність: мінімізація ризиків та розбудова комплаєнсу бізнесом під час відбудови» допоможе підприємцям отримати базові знання та практичні навички у сфері доброчесності та комплаєнсу, необхідні для успішного функціонування та розвитку їхнього бізнесу.
Детальніше про курс
Під час війни та в період відбудови України, доброчесність та ефективний комплаєнс стають не лише цінністю, але і стратегічним напрямком для відновлення та розвитку сучасних підприємств. Освітній курс допоможе бізнесу закласти основи доброчесної роботи, напрацювати підходи для ведення прозорих бізнес-процесів, мінімізувати ризики та забезпечити стійкість та конкурентоспроможність своїх компаній у майбутньому.
Експерти розкривають ключові аспекти комплаєнс-менеджменту, надають бізнесу цінний інструментарій для впорядкування внутрішніх процесів та підтримання високих стандартів етичного ведення бізнесу. Проходження цього курсу сприятиме підвищенню обізнаності підприємців щодо основ доброчесності та репутації, розкриваючи їх актуальність у сучасному світі, особливо в період відновлення України. Під час навчання учасники дізнаються більше про комплаєнс-систему, отримають уявлення про те, як її впровадження допомагає мінімізувати ризики та як будується ієрархія відповідальних осіб за виконання та контроль комплаєнс-функції.
Для чого це вам?
Довідково:
Освітній курс розроблено Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) у партнерстві з державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», національним проєктом Дія.Бізнес за підтримки UNDP в Україні та фінансування Урядів Японії та Німеччини.
Проєкт передбачає три онлайн-заходи за участі експертів, які діляться досвідом і дають корисні поради щодо впровадження експортної діяльності. Під час ефірів ви ознайомитеся з практикою ІТ-компаній, що мають успішні кейси виходу на зовнішні ринки.
Розробник курсу : Освітні онлайн-заходи створили Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес, Асоціація «IT Ukraine» спільно з аутсорсинговою IT-компанією JEVERA.
Для кого : підприємців, які хочуть удосконалити свої навички організації експорту або планують розпочати експортну діяльність.
Export Academy 2024 — інтенсивна освітня програма для українських малих та середніх підприємств, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність або є експортерами-початківцями й шукають нові ринки. За результатами навчання учасники створюють експортний план з виходу на вибраний ринок.
Розробник курсу : Export Academy 2024 розроблена Visionest Institute Estonia у співпраці з Офісом з розвитку підприємництва та експорту в межах національного проєкту Дія.Бізнес. Програма фінансується ESTDEV — The Estonian Centre for International Development.
Для кого : Експортних менеджерів, керівників компаній та інших осіб, які відповідають за зовнішньоекономічну діяльність. Представників компаній, що планують розпочати або розширити експортну діяльність або мають початковий досвід експорту та є чинними експортерами з-поміж малого й середнього бізнесу всіх галузей виробництва.
Дата : 30.09-30.12.2024
Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес у співпраці з компанією Pro-Consulting за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запускають серію безоплатних освітніх вебінарів «Тренди зовнішніх ринків».
Для кого : Вебінари будуть корисними для представників компаній харчового сектору, що реалізують свою продукцію на міжнародних ринках за допомогою ритейлу.
У практичному посібнику для українського агробізнесу представлений ринок Європейського Союзу (ЄС) дрібних фруктів, включаючи вишню та ягоди, які вирощені або можуть вирощуватись та експортуватись з України.
безоплатна ініціатива, що допоможе українцям зануритися у світ цифрових інновацій, дізнатися більше про грантові можливості Програми, а також про Європейські цифрові інноваційні хаби (ЄЦІХ) та їх роль у просуванні технологій та інновацій в Європі.
Розробник курсу : Вебінари відбулись в межах програми ЄС «Цифрова Європа», стратегічним реалізатором якої в Україні є Міністерство цифрової трансформації України, практичним консультантом — Офіс з розвитку підприємництва та експорту. Організатором вебінарів виступає проєкт GIZ «Цифровізація МСП у країнах східного партнерства».
Для кого : Підприємств з галузей діяльності, які містять упровадження ефективних цифрових рішень та підтримки інновацій; науково-дослідних або навчальних закладів; громадських об'єднань; державних органів влади та органів місцевого самоврядування.