Освітній курс «Як впроваджувати інновації для зростання бізнесу» створений для допомоги підприємцям та підприємицям налаштувати свій світогляд та бізнес-процеси компанії на потужні якісні зміни. Разом з експертами в галузі інновацій ви навчитесь аналізувати проблеми ринку та власної компанії, генерувати інноваційні ідеї та ресурси для зростання та вибирати найбільш релевантні з них, ґрунтуючись на чітких розрахунках.
Детальніше про курс
Складні часи нерідко ставали часами великих можливостей. Але для того, щоб ці можливості знайти та правильно використати, потрібно вміти розробляти інноваційні рішення для свого бізнесу.
З цією метою і був розроблений курс для власників та управлінців малого бізнесу. У ньому розглядаються теми формування інноваційного світогляду у власника/-ці підприємства та команди, розробка трендової структури та вибір на її основі інноваційної ідеї, що має найбільший потенціал у поточних умовах ринку та за наявних структурних особливостей підприємства. Окрема увага приділяється інструментам пошуку ресурсів для втілення ідей і збереження стійкості бізнесу протягом впровадження змін.
Випускники курсу навчаться долати стагнацію бізнесу, виводити бізнес на новий рівень та / або нові ринки та знаходити ефективну заміну ресурсам та процесам, які в наявних умовах більше не працюють. А також, надихати інноваційними ідеями команду, партнерів та інвесторів.
Для чого це вам?
Довідково:
Цей освітній курс був розроблений завдяки фінансовій підтримці міжнародних партнерів в межах чотирирічного проєкту IFC «Фінансова інклюзія задля економічного зростання в Україні».
Освітній курс «Належна обачність щодо прав людини під час війни» має на меті розглянути особливості застосування процедури поглибленої належної обачності щодо прав людини в умовах збройного конфлікту, а саме: як інтегрувати цю процедуру до діяльності компанії та в яких умовах її варто застосовувати.
Для кого : для підприємців
Постійні зміни в зовнішніх умовах, спричинені військовою агресією рф, створюють додатковий пласт проблем та перешкод на шляху ведення бізнесу, включно з експортом. Український бізнес шукає нові можливості для розвитку, освоєння нових ринків, вдосконалення продукції та оптимізації бізнес-процесів. Проте необхідні нові знання, які можна застосувати саме на практиці.
Для кого : керівників і менеджерів МСБ, підприємців, які прагнуть розширити ринок або вийти на експорт
Молодіжний акселератор Step In Export — інтенсивна програма для молодих фахівців, студентів, недавніх випускників, яка допоможе розвинути ключові навички, здобути знання та набути практичного досвіду у сфері експорту. Навчання проходитиме з 13 травня до 18 серпня 2025 року.
Для кого : молодих фахівців, студентів, недавніх випускників
Спеціалісти Продовольчої і сільськогосподарської Організації Об’єднаних Націй (FAO), надали унікальну інформацію, яка була підготовлена за допомогою безпосередніх контактів з представниками вказаних ринків і саме для українських експортерів, враховуючи сьогоденні реалії. У якості найбільш перспективних регіонів були обрані Африка, Азія, Близький Схід — завдяки їх величезному, швидкозростаючому і відносно невибагливому попиту.
Для допомоги українському бізнесу в пошуку інформації, необхідної для виходу на канадський ринок Канадсько-український проєкт підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) у партнерстві з Міністерством економічного розвитку та торгівлі та Офісом з просування експорту підготували друге та доповнене видання практичного посібника з експорту до Канади для українських малих та середніх підприємств під назвою «I CAN EXPORT».