Освітній серіал «Почати бізнес. Виробництво текстилю» має на меті допомогти потенційним підприємцям заснувати власну справу у сфері виробництва текстилю.
Довідково:
Цей серіал розроблений в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Польщі й Японії. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
Про що цей урок
Як успішно розпочати власну справу із виробництва текстилю. Досвід DevoHome.
Export Academy. Trainers — навчальна програма для випускників програм Train the Trainers Pilot 2019 та Train the Trainers 2020/2021, під час якої учасники, разом із міжнародними експертами, розроблять структуру та зміст нової тренінгової програми з розвитку експортного потенціалу для українських малих та середніх підприємств. За розробленою методологією учасники Програми, протягом шести місяців, будуть навчати експортним навичкам представників МСБ.
Для кого : експортних консультантів, які прагнуть розвиватися як тренери та ментори
Видання містить поради щодо того, як орієнтуватися на кожному етапі шляху під час підготовки до виставки.
«Мрій та Досягай» — це освітня програма, що спрямована надати постраждалим від війни українським жінкам необхідні підприємницькі та цифрові навички для покращення умов їхнього життя, посилення економічної інтеграції та фінансової безпеки.
Розробник курсу : Освітня програма «Мрій та Досягай» реалізується громадською організацією Impact Force у партнерстві з ООН Жінки, за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту та національного проєкту Дія.Бізнес та за фінансової підтримки урядів Ісландії та Франції.
Для кого : жінок, які хочуть створити, розвинути або перевести свій бізнес в онлайн
Спеціалісти Продовольчої і сільськогосподарської Організації Об’єднаних Націй (FAO), надали унікальну інформацію, яка була підготовлена за допомогою безпосередніх контактів з представниками вказаних ринків і саме для українських експортерів, враховуючи сьогоденні реалії.
Безоплатні вебінари допоможуть українцям розібратись у тонкощах подачі заявок на грантові програми єРобота. Отримані кошти дозволять тим, хто має бажання, знання, вміння та відповідні навички, запустити власну справу або розширити бізнес. Гроші можна буде витратити на купівлю обладнання, сировини, оплату чи оренду приміщення тощо.
Розробник курсу : Міністерство економіки України, Міністерство аграрної політики та продовольства, Міністерство цифрової трансформації, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес за підтримки Ощадбанку та Центру зайнятості
Для кого : початківців і досвідчених підприємців