Освітній серіал «Почати бізнес. Виробництво текстилю» має на меті допомогти потенційним підприємцям заснувати власну справу у сфері виробництва текстилю.
Довідково:
Цей серіал розроблений в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Польщі й Японії. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
Про що цей урок
Як успішно розпочати власну справу із виробництва текстилю. Досвід DevoHome.
Онлайн-курс, що відкриває секрети успішного бізнесу: лідерство, маркетинг, експорт і практичні кейси для вашого зростання!
Для кого : для підприємців для підприємців-початківців для жінок-підприємиць для стартаперів
Дізнайтеся про ключові споживчі тенденції 2023 року, тренди ритейлу та пакування, а також зміни у споживанні харчової продукції на ринках ЄС та інших секторах.
Для кого : представників компаній харчового сектору, що реалізують свою продукцію на міжнародних ринках за допомогою ритейлу
Освітній серіал «Переведення бізнес-процесів в онлайн» має на меті допомогти підприємцям перевести бізнес-процеси в онлайн і розповісти про ключові правила та інструменти для переходу в онлайн.
Для кого : для підприємців
Програма Global E-commerce Access покликана надати українським підприємцям актуальні знання про підходи здійснення e-commerce продажів на світових майданчиках. Покрокові інструкції та вдало підібрані інструменти допоможуть бізнесу збільшити продажі та популяризувати продукт на світовій арені.
Для кого : тих, хто планує або вже розвиває міжнародні продажі через e-commerce і потребує додаткових знань
Спеціалісти Продовольчої і сільськогосподарської Організації Об’єднаних Націй (FAO), надали унікальну інформацію, яка була підготовлена за допомогою безпосередніх контактів з представниками вказаних ринків і саме для українських експортерів, враховуючи сьогоденні реалії.