Освітній серіал «Почати бізнес. Виробництво текстилю» має на меті допомогти потенційним підприємцям заснувати власну справу у сфері виробництва текстилю.
Довідково:
Цей серіал розроблений в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Польщі й Японії. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
Про що цей урок
Як успішно розпочати власну справу із виробництва текстилю. Досвід DevoHome.
Постійні зміни в зовнішніх умовах, спричинені військовою агресією рф, створюють додатковий пласт проблем та перешкод на шляху ведення бізнесу, включно з експортом. Український бізнес шукає нові можливості для розвитку, освоєння нових ринків, вдосконалення продукції та оптимізації бізнес-процесів. Проте необхідні нові знання, які можна застосувати саме на практиці.
Для кого : керівників і менеджерів МСБ, підприємців, які прагнуть розширити ринок або вийти на експорт
TechStep Sweden — це комплексна програма, спрямована на прискорення виходу на шведський ринок для відібраних українських компаній. Ініціатива реалізується у співпраці з ключовими стейкхолдерами шведської технологічної екосистеми та передбачає навчання, коучинг і можливості для нетворкінгу у Швеції.
Для кого : для ІТ-компаній
Це серія вебінарів, які відкривають світ передових хмарних рішень для українських підприємців. Дізнайтеся про можливості побудови та управління ІТ бізнесу, оптимізації роботи, посилення безпеки та підвищення конкурентоспроможності.
Розробник курсу : Міністерство цифрової трансформації, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з компанією Elcore Cloud та за підтримки Amazon Web Services
Для кого : керівників та менеджерів МСБ, а також тим, хто веде свій бізнес онлайн
Безоплатні вебінари допоможуть українцям розібратись у тонкощах подачі заявок на грантові програми єРобота. Отримані кошти дозволять тим, хто має бажання, знання, вміння та відповідні навички, запустити власну справу або розширити бізнес. Гроші можна буде витратити на купівлю обладнання, сировини, оплату чи оренду приміщення тощо.
Розробник курсу : Міністерство економіки України, Міністерство аграрної політики та продовольства, Міністерство цифрової трансформації, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес за підтримки Ощадбанку та Центру зайнятості
Для кого : початківців і досвідчених підприємців
Зараз український бізнес потребує особливої підтримки та шукає нові можливості для розвитку й масштабування власної справи. Процес удосконалення продукції, опанування нових ринків, оптимізації бізнес-процесів вимагає додаткового фінансування. Тож чи реально залучити інвестиції в бізнес під час війни?
Розробник курсу : Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно із SharePark.
Для кого : менеджерів та керівників малого й середнього бізнесу з та без досвіду залучення інвестицій для масштабування за кордоном