Освітній курс «Належна обачність щодо прав людини під час війни» має на меті розглянути особливості застосування процедури поглибленої належної обачності щодо прав людини в умовах збройного конфлікту, а саме: як інтегрувати цю процедуру до діяльності компанії та в яких умовах її варто застосовувати.
У цьому курсі йдеться про особливості застосування поглибленої процедури належної обачності в умовах збройного конфлікту. Це поглиблений курс для компаній, які тільки починають чи вже впровадили цю процедуру. Він складається з шести лекцій, з яких ви дізнаєтесь: за яких умов варто застосовувати поглиблену процедуру належної обачності; як провести аналіз конфлікту та його динаміки з точки зору роботи компанії; як інтегрувати процедуру належної обачності до діяльності компанії та багато іншого. Крім того, ви ознайомитесь із досвідом компаній, які вже запровадили цю процедуру, й зможете оцінити, чи ваш бізнес має всі необхідні процедури, знання й навички для відповідальної роботи у контексті збройного конфлікту.
Освітній курс «Належна обачність щодо прав людини в часи війни» створено Програмою розвитку ООН за фінансової підтримки Уряду Японії та у співпраці з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та за інформаційної підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту та національного проєкту Дія.Бізнес.
Постійні зміни в зовнішніх умовах, спричинені військовою агресією рф, створюють додатковий пласт проблем та перешкод на шляху ведення бізнесу, включно з експортом. Український бізнес шукає нові можливості для розвитку, освоєння нових ринків, вдосконалення продукції та оптимізації бізнес-процесів. Проте необхідні нові знання, які можна застосувати саме на практиці.
Для кого : Керівників та менеджерів малого та середнього бізнесу; Тих, хто хоче розширити ринок збуту або знайти нових клієнтів; Виробників або трейдерів, які вже продають свій товар в Україні, мали одиничні продажі на експорт або не мали.
Export Academy. Trainers (Cycle 2) – практична освітня Програма для випускників двох потоків програми Train the Trainers 2020/2021 та 2021/2022. Програма покликана навчити українських консультантів з експорту розробляти структуру та зміст тренінгової програми з розвитку експортного потенціалу МСБ за консультаційної підтримки міжнародних експертів з експорту. За результатами навчання українські фахівці створять методологію програми та протягом шести місяців проведуть навчання експортним навичкам для представників МСБ.
Для кого : Цільова аудиторія Export Academy. Trainers - випускники програм для експортних консультантів: Train the Trainers 2020/2021 та Train the Trainers 2023/2023, які мають на меті створювати освітні програми для МСБ та розвиватися, як тренери та ментори.
Освітня програма «Global E-commerce Access» ініційована мережею центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Офісу з розвитку підприємництва та експорту, в рамках проєкту International Trade Centre «Підвищення економічної стійкості громад, що постраждали від переміщення», який фінансується урядом Японії.
Для кого : Для участі у програмі буде відібрано 200 учасників, які планують розвивати міжнародні продажі за допомогою e-commerce або вже почали це робити та потребують додаткових знань.
Це серія вебінарів, які відкривають світ передових хмарних рішень для українських підприємців.
Розробник курсу : Вебінарний проєкт створили Міністерство цифрової трансформації, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з компанією Elcore Cloud та за підтримки Amazon Web Services.
Для кого : Керівників та менеджерів малого та середнього бізнесу, а також тим, хто веде свій бізнес онлайн.
Це інтенсивна довгострокова навчальна програма для експортних консультантів, що допоможе розвинути та покращити компетенції індивідуальної консалтингової діяльності, а також створити власну компанію. Професійність тренерів, інтенсивність навчання, кількість виконаних практичних завдань на основі реальних компаній дають змогу прирівнювати програму до ступеня Masters degree в найкращих європейських університетах.
Для кого : Програма розрахована на осіб, зацікавлених розпочати або розвинути власну професійну консультаційну діяльність у сфері експорту: менеджерів та директорів з експорту, які готові розпочати власну консультаційну діяльність; поточних консультантів з експорту та міжнародної торгівлі або суміжних сфер (бізнес, маркетинг тощо); представників державних установ, регіональних адміністрацій, міських рад, що відповідають за розвиток бізнесу та міжнародної торгівлі; представників центрів підтримки МСБ, торгово-промислових палат, агенцій з розвитку, громадських організацій, у зону відповідальності яких входить підтримка бізнесу та розвиток експортної діяльності.