Освітній курс «Належна обачність щодо прав людини під час війни» має на меті розглянути особливості застосування процедури поглибленої належної обачності щодо прав людини в умовах збройного конфлікту, а саме: як інтегрувати цю процедуру до діяльності компанії та в яких умовах її варто застосовувати.
Детальніше про курс
У цьому курсі йдеться про особливості застосування поглибленої процедури належної обачності в умовах збройного конфлікту. Це поглиблений курс для компаній, які тільки починають чи вже впровадили цю процедуру. Він складається з шести лекцій, з яких ви дізнаєтесь: за яких умов варто застосовувати поглиблену процедуру належної обачності; як провести аналіз конфлікту та його динаміки з точки зору роботи компанії; як інтегрувати процедуру належної обачності до діяльності компанії та багато іншого. Крім того, ви ознайомитесь із досвідом компаній, які вже запровадили цю процедуру, й зможете оцінити, чи ваш бізнес має всі необхідні процедури, знання й навички для відповідальної роботи у контексті збройного конфлікту.
Для чого це вам?
Довідково:
Освітній курс «Належна обачність щодо прав людини в часи війни» створено Програмою розвитку ООН за фінансової підтримки Уряду Японії та у співпраці з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та за інформаційної підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту та національного проєкту Дія.Бізнес.
Компас: рестарт та розвиток бізнесу — довгострокова практична освітня програма для підприємців з-поміж ВПО, яка покликана надати знання та поштовх для подальшого розвитку власної справи або підприємства. За результатами навчання учасники запровадять нові підходи до організації діяльності, а найактивніші зможуть збільшити прибуток від власної підприємницької діяльності.
Розробник курсу : Освітня програма «Компас: рестарт та розвиток бізнесу» реалізовується громадською організацією Unite Ukraine спільно з Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес та VECTOR GROUP та за підтримки проєкту Міжнародного Торговельного Центру «Підвищення економічної стійкості громад, що постраждали під час війни», який фінансується урядом Японії.
Для кого : чинних підприємців мікро-, малого та середнього бізнесу з усіх регіонів України, а також самозайнятих особи з-поміж ВПО, які планують розвинути або перезапустити власний бізнес.
Export Academy. Trainers (Cycle 2) – практична освітня Програма для випускників двох потоків програми Train the Trainers 2020/2021 та 2021/2022. Програма покликана навчити українських консультантів з експорту розробляти структуру та зміст тренінгової програми з розвитку експортного потенціалу МСБ за консультаційної підтримки міжнародних експертів з експорту. За результатами навчання українські фахівці створять методологію програми та протягом шести місяців проведуть навчання експортним навичкам для представників МСБ.
Для кого : Цільова аудиторія Export Academy. Trainers - випускники програм для експортних консультантів: Train the Trainers 2020/2021 та Train the Trainers 2023/2023, які мають на меті створювати освітні програми для МСБ та розвиватися, як тренери та ментори.
У практичному посібнику для українського агробізнесу представлений ринок Європейського Союзу (ЄС) дрібних фруктів, включаючи вишню та ягоди, які вирощені або можуть вирощуватись та експортуватись з України.
Освітній серіал «Переведення бізнес-процесів в онлайн» має на меті допомогти підприємцям перевести бізнес-процеси в онлайн і розповісти про ключові правила та інструменти для переходу в онлайн.
Для кого : для підприємців
Запрошуємо українських виробників харчової продукції взяти участь в оновленій практичній програмі Export to Sweden 2.0 з виходу на ринок Швеції, яка розроблена урядовою організацією Швеції Open Trade Gate Sweden (OTGS) / National Board of Trade Sweden спільно з Офісом з розвитку підприємництва та експорту і національним проєктом Дія.Бізнес.
Для кого : Для виробників харчової продукції та напоїв з вищою доданою вартістю.
Дата : 01.12