Станьте частиною Impact Business Accelerator — програми для українських бізнесів, створеної з метою підтримки післявоєнного відновлення України та інтеграції до Європейського Союзу.
Основні етапи програми:
15 серпня — 5 вересня 2024 року: прийом заявок на участь
5 вересня — 30 вересня 2024 року: онлайн акселераційна програма на порталі Дія.Бізнес
7 жовтня — 15 листопада 2024 року: індивідуальні консультації з міжнародними експертами та менторами, ексклюзивні лекції та воркшопи
14 грудня 2024 року: День демо
За результатами акселератора найперспективніші компанії програми отримають фінансову підтримку в розмірі до 10 000 євро від Українського соціального венчурного фонду.
Беріть участь у поглибленому етапі Impact Business Accelerator, який прискорить розвиток вашого бізнесу та дасть змогу залучити фінансову підтримку. Цей етап охоплює індивідуальні консультації з міжнародними експертами та менторами, ексклюзивні лекції та воркшопи.
Основні кроки поглибленого етапу:
1 жовтня 2024 року: дедлайн подання заявки.
2-6 жовтня 2024 року: відбір заповнених анкет для участі в другому етапі програми. Комітет журі обере 40 компаній.
7 жовтня 2024 року: оголошення компаній-учасників другого етапу Impact Business Accelerator 2024.
7-15 листопада 2024 року: поглиблене навчання та менторська програма
Impact Business Accelerator ініційований та реалізується громадською організацією Impact Force в партнерстві з SiLab Ukraine за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту і національного проєкту Дія.Бізнес, Міністерства іноземних справ Латвії, платформи соціальних інновацій New Door. За результатами акселератора найперспективніші компанії отримають програму фінансової підтримки від УСВФ.
Export Academy 2024 — інтенсивна освітня програма для українських малих та середніх підприємств, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність або є експортерами-початківцями й шукають нові ринки. За результатами навчання учасники створюють експортний план з виходу на вибраний ринок.
Розробник курсу : Export Academy 2024 розроблена Visionest Institute Estonia у співпраці з Офісом з розвитку підприємництва та експорту в межах національного проєкту Дія.Бізнес. Програма фінансується ESTDEV — The Estonian Centre for International Development.
Для кого : експортних менеджерів, керівників і представників МСБ, які відповідають за ЗЕД, планують або розширюють експорт
«Компас: рестарт та розвиток бізнесу» — довгострокова практична освітня програма для підприємців з-поміж ВПО, яка покликана надати знання та поштовх для подальшого розвитку власної справи або підприємства. За результатами навчання учасники запровадять нові підходи до організації діяльності, а найактивніші зможуть збільшити прибуток від власної підприємницької діяльності.
Розробник курсу : Освітня програма «Компас: рестарт та розвиток бізнесу» реалізовується громадською організацією Unite Ukraine спільно з Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес та VECTOR GROUP та за підтримки проєкту Міжнародного Торговельного Центру «Підвищення економічної стійкості громад, що постраждали під час війни», який фінансується урядом Японії.
Для кого : підприємців ММСБ та самозайнятих ВПО, які хочуть розвинути або перезапустити бізнес
Освітній відеокурс «Антикорупція» допоможе малим та середнім підприємствам впроваджувати антикорупційну політику — задля сприяння прозорості ведення бізнесу та викорінення проявів корупції в ланцюгу постачальників.
Для кого : для підприємців
Перша освітня програма для компаній ІТ-сектору України, яка дозволить покращити розвиток експорту малих та середніх підприємств, поліпшити навички міжнародних продажів та менеджменту міжнародних проєктів, або спрямувати послуги та продукти компанії на експорт, якщо вона тільки робить перші кроки.
Для кого : менеджерів IT-компаній, які розвивають або планують експорт
Export to Sweden 2.0 — це річна комплексна програма, створена для підтримки українських виробників харчової продукції з індивідуального виходу на ринок однієї з найрозвиненіших країн світу.
Для кого : виробників харчової продукції та напоїв з вищою доданою вартістю