Умови ведення бізнесу під час війни кардинально змінилися. Завдяки ініціативі підприємці, комунікаційники та піарники зможуть краще адаптуватися до нових реалій, розібратися в основах брендингу, зрозуміти свою цільову аудиторію та як диференціюватися на ринку.
Кому буде актуальна програма?
Чим допоможе програма?
Навчальна програма допоможе розібратись у каналах комунікацій та інструментах для просування бізнесів в Україні:
Export Academy. Trainers (Cycle 2) – практична освітня Програма для випускників двох потоків програми Train the Trainers 2020/2021 та 2021/2022. Програма покликана навчити українських консультантів з експорту розробляти структуру та зміст тренінгової програми з розвитку експортного потенціалу МСБ за консультаційної підтримки міжнародних експертів з експорту. За результатами навчання українські фахівці створять методологію програми та протягом шести місяців проведуть навчання експортним навичкам для представників МСБ.
Для кого : Цільова аудиторія Export Academy. Trainers - випускники програм для експортних консультантів: Train the Trainers 2020/2021 та Train the Trainers 2023/2023, які мають на меті створювати освітні програми для МСБ та розвиватися, як тренери та ментори.
Практичний посібник розроблений в рамках проєкту за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні і доповнюється дорожньою картою для українських експортерів одягу і взуття в ЄС.
«Мрій та Досягай» — це освітня програма, що спрямована надати постраждалим від війни українським жінкам необхідні підприємницькі та цифрові навички для покращення умов їхнього життя, посилення економічної інтеграції та фінансової безпеки.
Розробник курсу : Освітня програма «Мрій та Досягай» реалізується громадською організацією Impact Force у партнерстві з ООН Жінки, за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту та національного проєкту Дія.Бізнес та за фінансової підтримки урядів Ісландії та Франції.
Для кого : Жінок, які прагнуть створити власний онлайн-бізнес або хочуть зміцнити онлайн-бізнес що існує чи перевести свій офлайн-бізнес в онлайн
У практичному посібнику українському агробізнесу представлений ринок Європейського Союзу (ЄС) несолодких заморожених дрібних фруктів, включаючи вишню/черешню та ягоди, які виробляються або можуть бути вироблені та експортовані з України.
Безоплатні вебінари допоможуть українцям розібратись у тонкощах подачі заявок на грантові програми єРобота. Отримані кошти дозволять тим, хто має бажання, знання, вміння та відповідні навички, запустити власну справу або розширити бізнес. Гроші можна буде витратити на купівлю обладнання, сировини, оплату чи оренду приміщення тощо.
Розробник курсу : Проєкт реалізується за підтримки Міністерства економіки України, Міністерства аграрної політики та продовольства спільно з Міністерством цифрової трансформації, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес за підтримки Ощадбанку та Центру зайнятості.
Для кого : Для осіб, які не мають досвіду підприємницької діяльності, проте бажають відкрити власну справу, так і для підприємців, які хочуть залучити інвестиції для розвитку бізнесу.