Програма Global E-commerce Access покликана надати українським підприємцям актуальні знання про підходи здійснення e-commerce продажів на світових майданчиках. Покрокові інструкції та вдало підібрані інструменти допоможуть бізнесу збільшити продажі та популяризувати продукт на світовій арені.
Для кого?
Для участі у програмі буде відібрано 200 учасників, які планують розвивати міжнародні продажі за допомогою e-commerce або вже почали це робити та потребують додаткових знань.
Навчання триватиме з серпня до листопада 2023 року та передбачає 6 модульних онлайн-ефірів і 3 офлайн-зустрічі. До проєкту залучені спікери та ментори, які просувають та масштабують продукти на міжнародних майданчиках.
За результатами виконання домашніх завдань 50 найкращих учасників отримають додаткову менторську підтримку та рекомендації щодо покращення бізнес-стратегії з виходу на міжнародні ринки.
Протягом всього навчання 200 учасників програми отримають можливість позмагатись за 10 безоплатних консультацій від міжнародних експертів та покроковий супровід у реалізації поставлених цілей.
Додатковим компонентом програми стане можливість підвищення рівня володіння е-commerce інструментами під час участі у трьох офлайн міні-форумах PRO meet-up, що проходитимуть на базі центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес у Рівному, Тернополі та Луцьку.
Вебінар 1.Вступ до E-commerce
Модуль 1. Платформи E-commerce
Модуль 2. Створення власного вебсайту, його дизайн та оптимізація
Модуль 3. Стратегія E-commerce
Модуль 4. Цифровий маркетинг E-commerce
Модуль 5. Логістика та доставка. Оплата та безпека. Юридичні та нормативні вимоги
Модуль 6. Обслуговування клієнтів
Вебінар 2. Завершальний
Саміт 1. PRO meet-up (офлайн в м. Тернопіль)
Саміт 2. PRO meet-up (офлайн в м. Рівне)
Саміт 3. PRO meet-up (офлайн в м. Луцьк)
Показником результативності проходження курсу слугуватиме створення учасниками: власних магазинів або вебсторінок на найбільших міжнародних платформах, індивідуального плану подальшого розвитку магазину з метою збільшення продажів.
За кожен з критеріїв присуджують від 1 до 5 балів:
Візія/спроможність втілити проєкт у життя — учасники мають обґрунтувати покроковий план його реалізації
Бізнес-проєкт/ актуальність та ефективність проєкту — ідея має відповідати наведеним цілям освітньої програми та вимогам ринку, створюючи позитивний вплив на український бізнес та культуру ведення підприємницької діяльності
Реалістичність гіпотези — проєкт має бути спрямований на задоволення потреб цільової аудиторії та відповідати гіпотезі щодо ринкової ніші, яку компанія планує зайняти
Конкурентні переваги — оцінюються параметри, що виділяють компанію/продукт/послугу або бізнес-концепт серед конкурентів у вибраній ніші
Фінансова стратегія — учасники мають презентувати опис конкретних напрямів розвитку компанії/продукту/послуги або бізнес-концепту, на які будуть спрямовані подальші інвестиції, а також зазначити план збільшення дохідності проєкту
Захід організований мережею центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Офісу з розвитку підприємництва та експорту в рамках проєкту International Trade Centre «Підвищення економічної стійкості громад, що постраждали від переміщення», який фінансується урядом Японії.
Export Academy 2024 — інтенсивна освітня програма для українських малих та середніх підприємств, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність або є експортерами-початківцями й шукають нові ринки. За результатами навчання учасники створюють експортний план з виходу на вибраний ринок.
Розробник курсу : Export Academy 2024 розроблена Visionest Institute Estonia у співпраці з Офісом з розвитку підприємництва та експорту в межах національного проєкту Дія.Бізнес. Програма фінансується ESTDEV — The Estonian Centre for International Development.
Для кого : експортних менеджерів, керівників і представників МСБ, які відповідають за ЗЕД, планують або розширюють експорт
Видання містить поради щодо того, як орієнтуватися на кожному етапі шляху під час підготовки до виставки.
У практичному посібнику для українського агробізнесу представлений ринок Європейського Союзу (ЄС) дрібних фруктів, включаючи вишню та ягоди, які вирощені або можуть вирощуватись та експортуватись з України.
Освітній курс «Зміцнюючи доброчесність: мінімізація ризиків та розбудова комплаєнсу бізнесом під час відбудови» допоможе підприємцям отримати базові знання та практичні навички у сфері доброчесності та комплаєнсу, необхідні для успішного функціонування та розвитку їхнього бізнесу.
Для кого : для підприємців
Export Alliance Mastery: центр розвитку експортної потужності — безоплатна інтенсивна довгострокова освітня програма для організацій підтримки бізнесу, яка допоможе покращити консалтингові компетенції співробітників та підвищити стратегічну спроможність у сприянні розвитку експорту й міжнародних проєктів.
Розробник курсу : Visionest Institute (Естонія) у співпраці з Офісом з розвитку підприємництва та експорту в межах національного проєкту Дія.Бізнес. Проєкт реалізовують за фінансової підтримки Естонського центру з міжнародного розвитку (Estonian Centre for International Development (ESTDEV).
Для кого : організацій підтримки бізнесу