Освітній серіал «Фінансова грамотність для підприємців» має на меті допомогти потенційним та діючим підприємцям покращити свої навички в управлінні фінансами у власному бізнесі.
Детальніше про курс
Як порахувати фінанси бізнесу на його старті та що для цього потрібно знати? Освітній серіал «Фінансова грамотність для підприємців» створений для потенційних та діючих підприємців. Навчайтеся основам бізнес-фінансів, розумінню важливих показників діяльності бізнесу, кому і для чого вони потрібні, як на старті бізнес-проєкту порахувати його прибутковість та скласти необхідні розрахунки для подальшого спілкування з інвесторами або банками. Навчайтеся на практиці: в освітньому серіалі ми розглянемо планування бізнесу на прикладі відкриття невеликого закладу громадського харчування.
Важливо: в цьому курсі окрім роликів для опановування знань варто виконати окрему роботу на прикладі конкретного виду бізнесу з поясненнями, які зазначені у PDF-документах до кожної серії. Ви зможете застосувати отримані знання одразу на практиці в таблицях Excel.
Для чого це вам?
Довідково:
Підготовка цього освітнього серіалу стала можливою завдяки підтримці міжнародних партнерів в рамках чотирирічного проєкту IFC «Фінансова інклюзія задля економічного зростання в Україні», який реалізується у партнерстві з Державним секретаріатом з економічних справ Швейцарії (SECO) та Фондом ефективного врядування Великої Британії (GGF).
Про що цей урок
Щоб успішно здобути необхідні знання з фінансів бізнесу, не обов’язково ставати бухгалтером або професійним фінансистом. Важливо засвоїти сутність речей та основні поняття. Це допоможе вам легко робити необхідні розрахунки.
Освітній курс «Електронний документообіг для підприємців» має на меті допомогти бізнесу запровадити системи ЕДО.
Для кого : для підприємців-початківців
Онлайн-курс «Дотичні. Як бізнесу стати постачальником ЗСУ» покликаний стати путівником для компаній в екосистемі забезпечення ЗСУ й містить всі необхідні інструкції та рекомендації.
Для кого : українців, представників малого та середнього підприємництва з виробництва чи продажу продукції, що може потенційно постачатися ЗСУ
Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес у співпраці з компанією Pro-Consulting за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запускають серію безоплатних освітніх вебінарів «Тренди зовнішніх ринків».
Для кого : Вебінари будуть корисними для представників компаній харчового сектору, що реалізують свою продукцію на міжнародних ринках за допомогою ритейлу.
Практична програма організована урядовою організацією «Open Trade Gate Sweden», Офісом з розвитку підприємництва та експорту із залученням експертів продовольчого ринку Швеції з метою підтримки українських виробників харчової продукції (вина, заморожених або сублімованих ягід, меду, горіхів, соняшникової олії) у виході на ринок однієї з найбільш розвинених країн світу.
Для кого : До участі запрошуємо виробників наступних категорій харчової продукції: вина, заморожених або сублімованих ягід, меду, горіхів, соняшникової олії
Безоплатні вебінари допоможуть українцям розібратись у тонкощах подачі заявок на грантові програми єРобота. Отримані кошти дозволять тим, хто має бажання, знання, вміння та відповідні навички, запустити власну справу або розширити бізнес. Гроші можна буде витратити на купівлю обладнання, сировини, оплату чи оренду приміщення тощо.
Розробник курсу : Міністерство економіки України, Міністерство аграрної політики та продовольства, Міністерство цифрової трансформації, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес за підтримки Ощадбанку та Центру зайнятості
Для кого : початківців і досвідчених підприємців