Онлайн-курс «Експорт: від основ до дій» створений для майбутніх експортерів і тих, хто лише планує вихід на міжнародні ринки. Він допоможе учасникам підготуватися до старту експортної діяльності, отримати базові знання про експорт, а також дізнатися, як Офіс з розвитку підприємництва та експорту підтримує український бізнес, які можливості надає для досягнення глобальних успіхів.
Детальніше про курс
Експорт є ключовим економічним чинником, що сприяє розвитку країни та підтримці бізнесів, які втратили клієнтський сегмент в Україні. Експорт відкриває для підприємств низку переваг, зокрема: розширення ринку збуту, зростання прибутків, зміцнення конкурентоспроможності, диверсифікація ризиків, покращення репутації, доступ до інновацій, залучення інвестицій. Розширення кількості експортерів стимулює зростання ВВП, створює нові робочі місця, залучає іноземні інвестиції та збільшує валютні надходження. Для ефективного виходу на міжнародні ринки потрібен системний підхід і чітке розуміння можливостей цільових ринків. Офіс з розвитку підприємництва та експорту пропонує інструменти, які допоможуть бізнесу стати успішним у глобальному середовищі:
оцінити ресурси компанії
скласти план підготовки до експорту
визначити цільовий експортний ринок
визначити вимоги до вашого продукту на фокусному експортному ринку
вибрати ефективну модель для виходу на новий ринок
скласти покроковий план дій з реалізації експортної стратегії
знайти цільових клієнтів.
Про ці інструменти та послуги можна дізнатися, переглянувши онлайн-курс «Експорт: від основ до дій».
Для чого це вам?
Розширення ринку збуту
Зростання прибутків
Зміцнення конкурентоспроможності
Залучення партнерів та інвесторів
Залучення ресурсів для малого бізнесу
Почати експорт
Вихід на міжнародні ринки
Консультації для експортерів та підприємців
Аналітика зовнішніх ринків
Розробка стратегій розвитку
Підвищення компетенцій підприємців
Підвищення професійного рівня експортерів
Допомога в пошуку потенційних клієнтів за кордоном
Довідково:
Онлайн-курс «Експорт: від основ до дій» створений Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес за фінансування програми економічної стійкості України (ERP), що реалізується консорціумом ERP, до якого входять: Mercy Corps, Право на захист, Helvetas Swiss Intercooperation та JERU (Спільне реагування на надзвичайні ситуації в Україні організацій Welthungerhilfe та Concern Worldwide) та за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).
Про що ця серія
Серія познайомить з напрямами діяльності Офісу, а головне — розкриє мету створення даного онлайн-курсу.
Безоплатний вебінарний проєкт для представників бізнесу щодо врегулювання питань, пов’язаних з роботою Державної податкової служби України та Державної митної служби України.
Розробник курсу : Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з Радою бізнес-омбудсмена (РБО)
Для кого : керівників та власників бізнесу, бухгалтерів і юристів підприємств
Експрес-курс для підприємців, які хочуть швидко оцінити стан свого бізнесу, виявити слабкі місця та отримати дієві інструменти для розвитку.
Розробник курсу : ініціатива «UA Anti-crisis» у співпраці з Офісом з розвитку підприємництва та експорту
Для кого : власників мікро-, малого та середнього бізнесу, керівників компаній, які уповноважені ухвалювати виконавчі рішення з метою впровадження змін
Практичний посібник розроблений у межах проєкту за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні і доповнено дорожньою картою для українських експортерів.
Зануритеся у світ цифрових інновацій, дізнайтеся більше про грантові можливості Програми, а також про Європейські цифрові інноваційні хаби (ЄЦІХ) та їх роль у просуванні технологій та інновацій в Європі.
Розробник курсу : проєкт GIZ «Цифровізація МСП у країнах східного партнерства»
Для кого : підприємств, науково-дослідних або навчальних закладів, громадських об'єднань, державних органів влади та органів місцевого самоврядування
Export to Sweden 2.0 — це річна комплексна програма, створена для підтримки українських виробників харчової продукції з індивідуального виходу на ринок однієї з найрозвиненіших країн світу.
Для кого : виробників харчової продукції та напоїв з вищою доданою вартістю