Освітній курс «Бізнес: сталий розвиток» має на меті допомогти підприємцям зрозуміти принципи та переваги сталого підходу у веденні бізнесу.
Детальніше про курс
Про сталий розвиток говорять все більше. Це зобов'язання для бізнесу чи конкурентна перевага? Навчальний курс «Бізнес: сталий розвиток» надасть розуміння того, що саме охоплює сталий розвиток, яким чином слід обирати Цілі сталого розвитку для власного бізнесу, хто в компанії повинен бути лідером зі сталого розвитку, як інновації зі сталого розвитку можуть допомогти бізнесу зростати, та яким чином комунікувати та звітувати про сталі проєкти компанії. Курс містить приклади українських компаній, що включають стратегію сталого розвитку до власної бізнес-моделі. Сталий розвиток — це не просто проєкти соціальної відповідальності, відірвані від суті бізнес-процесів. Це must have для бізнесів, які хочуть масштабуватись, виходити на зовнішні ринки та залучати інвестиції. Сім серій курсу відкривають завісу практичного досвіду: з чого починати; на що звертати увагу, вступаючи на шлях сталого розвитку; які можливості це дає для досягнення бізнес-цілей. Стратегія сталого розвитку, імплементована до бізнес-процесів, дає підприємству фінансовий результат через кращий доступ до ресурсів, надійні партнерства, лояльність стейкголдерів. У вас досі є сумніви для чого сталий розвиток малому бізнесу?
Для чого це вам?
Довідково:
Освітній курс «Бізнес: сталий розвиток» створений Мережею Глобального договору ООН в Україні в партнерстві з Мінцифри, 12 Goal та сталими бізнесами України.
Освітній курс «Електронний документообіг для підприємців» має на меті допомогти бізнесу запровадити системи ЕДО.
Для кого : для підприємців-початківців
Проєкт передбачає три онлайн-заходи за участі експертів, які діляться досвідом і дають корисні поради щодо впровадження експортної діяльності. Під час ефірів ви ознайомитеся з практикою ІТ-компаній, що мають успішні кейси виходу на зовнішні ринки.
Розробник курсу : Освітні онлайн-заходи створили Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес, Асоціація «IT Ukraine» спільно з аутсорсинговою IT-компанією JEVERA.
Для кого : підприємців, які хочуть удосконалити свої навички організації експорту або планують розпочати експортну діяльність.
Станьте частиною Impact Business Accelerator — програми для українських бізнесів, створеної з метою підтримки післявоєнного відновлення України та інтеграції до Європейського Союзу.
Розробник курсу : Impact Business Accelerator ініційований та реалізується громадською організацією Impact Force в партнерстві з SiLab Ukraine за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту і національного проєкту Дія.Бізнес, Міністерства іноземних справ Латвії, платформи соціальних інновацій New Door та Tokarev Foundation. За результатами акселератора найперспективніша компанія отримає програму фінансової підтримки від УСВФ.
Для кого : Активні підприємства, які зареєстровані в Україні (щонайменше від 1 січня 2023 року) та мають стратегію впливу як частину основної стратегії або прагнуть її інтегрувати.
Видання містить поради щодо того, як орієнтуватися на кожному етапі шляху під час підготовки до виставки.
Export Academy 2023 — довгострокова практична освітня програма для українських МСП, які розпочинають експортну діяльність або вже є експортерами та планують виходити на нові ринки. За результатами навчання учасники створять для своєї компанії експортний план з виходу на нові ринки.
Для кого : Навчальна програма розрахована на: експортних менеджерів, керівників компаній та інших осіб, які відповідають за зовнішньоекономічну діяльність; представників компаній, що планують розпочати або розширити експортну діяльність у 2023 році або мають досвід експорту та є чинними експортерами з-поміж малого та середнього бізнесу всіх галузей виробництва.