Освітній курс «Бізнес: сталий розвиток» має на меті допомогти підприємцям зрозуміти принципи та переваги сталого підходу у веденні бізнесу.
Про сталий розвиток говорять все більше. Це зобов'язання для бізнесу чи конкурентна перевага? Навчальний курс «Бізнес: сталий розвиток» надасть розуміння того, що саме охоплює сталий розвиток, яким чином слід обирати Цілі сталого розвитку для власного бізнесу, хто в компанії повинен бути лідером зі сталого розвитку, як інновації зі сталого розвитку можуть допомогти бізнесу зростати, та яким чином комунікувати та звітувати про сталі проєкти компанії. Курс містить приклади українських компаній, що включають стратегію сталого розвитку до власної бізнес-моделі. Сталий розвиток — це не просто проєкти соціальної відповідальності, відірвані від суті бізнес-процесів. Це must have для бізнесів, які хочуть масштабуватись, виходити на зовнішні ринки та залучати інвестиції. Сім серій курсу відкривають завісу практичного досвіду: з чого починати; на що звертати увагу, вступаючи на шлях сталого розвитку; які можливості це дає для досягнення бізнес-цілей. Стратегія сталого розвитку, імплементована до бізнес-процесів, дає підприємству фінансовий результат через кращий доступ до ресурсів, надійні партнерства, лояльність стейкголдерів. У вас досі є сумніви для чого сталий розвиток малому бізнесу?
Освітній курс «Бізнес: сталий розвиток» створений Мережею Глобального договору ООН в Україні в партнерстві з Мінцифри, 12 Goal та сталими бізнесами України.
Освітній курс «Бізнес в аграрній сфері Grow up: Agro» має на меті допомогти підприємцям відкрити та розвивати власну справу в аграрній сфері.
Для кого : для підприємців
Зараз український бізнес потребує особливої підтримки та шукає нові можливості для розвитку й масштабування власної справи. Процес удосконалення продукції, опанування нових ринків, оптимізації бізнес-процесів вимагає додаткового фінансування. Тож чи реально залучити інвестиції в бізнес під час війни?
Розробник курсу : Проєкт запустив Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно із SharePark.
Для кого : менеджерів та керівників малого й середнього бізнесу з та без досвіду залучення інвестицій для масштабування за кордоном. Ефіри з представниками фондів особливо цікаві малому й середньому бізнесу із сектору ІТ.
Дата : 22-27.09.2023
Безоплатні вебінари допоможуть українцям розібратись у тонкощах подачі заявок на грантові програми єРобота. Отримані кошти дозволять тим, хто має бажання, знання, вміння та відповідні навички, запустити власну справу або розширити бізнес. Гроші можна буде витратити на купівлю обладнання, сировини, оплату чи оренду приміщення тощо.
Розробник курсу : Проєкт реалізується за підтримки Міністерства економіки України, Міністерства аграрної політики та продовольства спільно з Міністерством цифрової трансформації, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес за підтримки Ощадбанку та Центру зайнятості.
Для кого : Для осіб, які не мають досвіду підприємницької діяльності, проте бажають відкрити власну справу, так і для підприємців, які хочуть залучити інвестиції для розвитку бізнесу.
Освітній курс «Належна обачність щодо прав людини під час війни» має на меті розглянути особливості застосування процедури поглибленої належної обачності щодо прав людини в умовах збройного конфлікту, а саме: як інтегрувати цю процедуру до діяльності компанії та в яких умовах її варто застосовувати.
Для кого : для підприємців
Освітній курс «Як впроваджувати інновації для зростання бізнесу» створений для допомоги підприємцям та підприємицям налаштувати свій світогляд та бізнес-процеси компанії на потужні якісні зміни. Разом з експертами в галузі інновацій ви навчитесь аналізувати проблеми ринку та власної компанії, генерувати інноваційні ідеї та ресурси для зростання та вибирати найбільш релевантні з них, ґрунтуючись на чітких розрахунках.
Для кого : для підприємців та жінок-підприємиць