Освітній серіал «Почати бізнес. Креативна індустрія» має на меті допомогти потенційним та діючим підприємцям заснувати та успішно розвивати власну справу у креативній сфері.
Детальніше про курс
Як розпочати бізнес у сфері онлайн-освіти без інвестицій. Чому варто приділяти достатньо уваги тестуванню та гіпотезам. Як не переборщити з рекламою. Навіщо робити відбір клієнтів та як працювати з негативними відгуками. Досвід освітньої платформи «Projector».
Projector — це освітня платформа, що допомагає професіоналам різного рівня і спеціалізацій розвивати системні і точкові навики в дизайні інтерфейсів, графічному дизайні, розробці, фронт-енд, проджект-менеджменті, інтернет-маркетингу, англійській мові тощо.
Для чого це вам?
Довідково:
Цей серіал розроблений в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Польщі й Японії. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
Про що цей урок
Як перетворити те, що ти вмієш найкраще, у бізнес. Чому варто складати бізнес-план, але не завжди варто його дотримуватися. Що впливає на вибір команди: менеджерського колективу та лекторів. Як шукати студентів
Умови ведення бізнесу під час війни кардинально змінилися. Завдяки ініціативі підприємці, комунікаційники та піарники зможуть краще адаптуватися до нових реалій, розібратися в основах брендингу, зрозуміти свою цільову аудиторію та як диференціюватися на ринку.
Розробник курсу : Національний проєкт із розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, практична школа комунікацій Bazilik.
Для кого : власників бізнесу, менеджерів з просування та комунікації
Export Academy. Trainers — навчальна програма для випускників програм Train the Trainers Pilot 2019 та Train the Trainers 2020/2021, під час якої учасники, разом із міжнародними експертами, розроблять структуру та зміст нової тренінгової програми з розвитку експортного потенціалу для українських малих та середніх підприємств. За розробленою методологією учасники Програми, протягом шести місяців, будуть навчати експортним навичкам представників МСБ.
Для кого : експортних консультантів, які прагнуть розвиватися як тренери та ментори
TechStep Sweden — це комплексна програма, спрямована на прискорення виходу на шведський ринок для відібраних українських компаній. Ініціатива реалізується у співпраці з ключовими стейкхолдерами шведської технологічної екосистеми та передбачає навчання, коучинг і можливості для нетворкінгу у Швеції.
Для кого : для ІТ-компаній
Онлайн-курс «Експорт: від основ до дій» створений для майбутніх експортерів і тих, хто лише планує вихід на міжнародні ринки. Він допоможе учасникам підготуватися до старту експортної діяльності, отримати базові знання про експорт, а також дізнатися, як Офіс з розвитку підприємництва та експорту підтримує український бізнес, які можливості надає для досягнення глобальних успіхів.
Для кого : для підприємців та експортерів
Це серія вебінарів, які відкривають світ передових хмарних рішень для українських підприємців. Дізнайтеся про можливості побудови та управління ІТ бізнесу, оптимізації роботи, посилення безпеки та підвищення конкурентоспроможності.
Розробник курсу : Міністерство цифрової трансформації, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з компанією Elcore Cloud та за підтримки Amazon Web Services
Для кого : керівників та менеджерів МСБ, а також тим, хто веде свій бізнес онлайн