Освітній серіал «10 кроків для початку власної справи» створений для підприємців-початківців і дає розуміння того, як вести бізнес та що для цього потрібно. Будь-що (і навчання нового) дається легше, коли беретесь за справу не самі, а з кимось.
Коли замислюєтесь про відкриття власної справи, одразу виникає безліч питань: з чого почати, як зареєструвати підприємство, де знайти фінансування і що взагалі потрібно робити. З нашого навчального серіалу ви дізнаєтесь про те, як віднайти свою бізнес-ідею, що таке стратегія підприємства, як юридично оформити бізнес, як управляти фінансами, що таке маркетингова стратегія та SMM для бізнесу, які є джерела фінансування бізнесу, окрім власних коштів, як управляти командою та як побудувати ефективну комунікацію свого бізнесу. Окремо розглянемо практичний кейс ведення бізнесу — успіхи та виклики підприємства на прикладі українського агентства з аромабрендингу.
Підготовка цього освітнього серіалу стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданої Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Конкурентоспроможна економіка України» (через Український центр сприяння інвестиціям і торгівлі). Думки авторів цього освітнього курсу не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або уряду Сполучених Штатів Америки.
Освітній серіал «Почати бізнес. Виробництво текстилю» має на меті допомогти потенційним підприємцям заснувати власну справу у сфері виробництва текстилю.
Для кого : для підприємців-початківців
Освітній серіал на практичних прикладах та кейсах пояснює, чому і як потрібно створювати інклюзивне середовище в компанії, які є стереотипи, міфи, упередження та застарілі уявлення про інвалідність і чому слід позбавлятися їх у своєму світогляді та роботі.
Для кого : для підприємців
Станьте частиною Impact Business Accelerator — програми для українських бізнесів, створеної з метою підтримки післявоєнного відновлення України та інтеграції до Європейського Союзу.
Розробник курсу : Impact Business Accelerator ініційований та реалізується громадською організацією Impact Force в партнерстві з SiLab Ukraine за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту і національного проєкту Дія.Бізнес, Міністерства іноземних справ Латвії, платформи соціальних інновацій New Door та Tokarev Foundation. За результатами акселератора найперспективніша компанія отримає програму фінансової підтримки від УСВФ.
Для кого : Активні підприємства, які зареєстровані в Україні (щонайменше від 1 січня 2023 року) та мають стратегію впливу як частину основної стратегії або прагнуть її інтегрувати.
Освітній курс «Належна обачність щодо прав людини під час війни» має на меті розглянути особливості застосування процедури поглибленої належної обачності щодо прав людини в умовах збройного конфлікту, а саме: як інтегрувати цю процедуру до діяльності компанії та в яких умовах її варто застосовувати.
Для кого : для підприємців
Освітній курс «Зміцнюючи доброчесність: мінімізація ризиків та розбудова комплаєнсу бізнесом під час відбудови» допоможе підприємцям отримати базові знання та практичні навички у сфері доброчесності та комплаєнсу, необхідні для успішного функціонування та розвитку їхнього бізнесу.
Для кого : для підприємців