Три бізнес-проєкти та допомога військовим: історія ветерана з Полтави
29 березня, 2024
Ігор Ященко — ветеран та підприємець із Полтави. Разом із дружиною розвиває три різні бізнес-проєкти: фермерське підприємство, бренд «Міністерство сім'ї» (кав'ярня, дитячий простір та магазини одягу), а також консалтингові послуги. Частину прибутку з кожного напряму віддає на потреби свого підрозділу.
Життя до повномасштабної війни
Ігор живе у Полтаві. За своє життя чоловік багато подорожував, працював за кордоном, зокрема в Новій Зеландії. В Україні разом із батьком займався імпортом автомобілів, був комерційним директором у різних проєктах, кризовим менеджером, аудитором в компанії з перевезень, тож змінив багато професій.
За день до повномасштабної війни разом із дружиною Анною святкував гендер паті й дізнався, що скоро в них народиться донечка. А вже 24 лютого 2022 року Ігор відправив кохану в більш безпечне місце, а сам пішов до військкомату.
Служба у ТрО, аеророзвідці та повернення додому
Спершу була служба у Полтавській ТрО, згодом Ігор перевівся в аеророзвідку до Сум. Військовий брав участь у бойових діях в Соледарі та Мар'їнці на Донеччині. Після повернення до мирного життя найважче було бачити несправедливість, каже Ігор, зокрема те, як витрачаються кошти місцевих бюджетів.
Ігор Ященко, ветеран, підприємець
Головний напрямок бізнесу — аграрний
Ігор — співзасновник фермерського господарства. Має 70 гектарів поля у власності та приблизно 160 гектарів — орендованих. Вирощує кукурудзу, соняшник, сою. Працює над більш ефективним використанням земель, а тому планує вирощувати баштанні, плодові дерева, займатись переробкою фруктів.
У 2023 році Ігор взяв участь у конкурсі проєктів від Українського ветеранського фонду та отримав кошти на техніку. Згодом допоміг написати проєкт побратиму, і той також виграв у конкурсі від УВФ, тож тепер розвиватиме свій власний салон краси.
Ігор Ященко, ветеран, підприємець
Інші бізнес-проєкти
Окрім аграрного бізнесу, Ігор розвиває «Міністерство сім'ї» — це кав'ярня, дитячий простір та магазини одягу у Полтаві. Ще одна його справа — консалтингові послуги.
Ігор Ященко, ветеран, підприємець
Частину коштів, зароблених підприємницькою діяльністю, підприємець витрачає на допомогу своєму підрозділу, зокрема на закупівлю дронів.