Український бізнес отримав доступ до інформації про понад 300 фінансових можливостей на порталі Дія.Бізнес
21 листопада, 2022
На оновленій версії Маркетплейсу фінансових можливостей на порталі Дія.Бізнес представлено понад 300 фінансових програм та послуг, а також державних та міжнародних програм підтримки для бізнесу.
Маркетплейс фінансових можливостей — це онлайн-сервіс на порталі Дія.Бізнес, створений для українських представників бізнесу, з метою швидкого та зручного доступу до консолідованої інформації про наявні кредитні програми, лізинг, альтернативне фінансування, державні, грантові та інші програми підтримки від фінансових установ України та міжнародних партнерів.
Платформа має зручний функціонал для пошуку із системою фільтрів, за допомогою яких користувачі можуть обирати необхідну для фінансування суму, відсоткову ставку, тип фінансування тощо. За допомогою Маркетплейсу представники бізнесу також можуть одразу звертатися до банківських та інших установ для отримання консультацій щодо участі у конкретних фінансових програмах.
Андрій Ремізов, директор державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту»
Наразі на Маркетплейсі представлено фінансові продукти 26 банківських установ, серед яких: АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», ПУМБ, АБ «УКРГАЗБАНК», АТ «Райффайзен Банк», АБ «Південний», АТ «ОТП Банк», АТ «Укрексімбанк» та інші.
Заріна Одинаєва, регіональний керівник програм розвитку цифрових фінансів та кредитної інфраструктури в Європі та Центральній Азії, IFC
З моменту пілотного запуску Маркетплейсу у грудні 2021 року платформу відвідало вже понад 8 500 відвідувачів.
Переглянути запис онлайн-презентації інструменту можна за посиланням.
Довідково:
- Підготовка цього сервісу стала можливою завдяки Міністерству цифрової трансформації України, ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», національному проєкту Дія.Бізнес та підтримці міжнародних партнерів у межах проєкту IFC «Фінансова інклюзія задля економічного зростання в Україні», який реалізується у партнерстві з Державним секретаріатом з економічних справ Швейцарії (SECO) та Фондом ефективного врядування Великої Британії (GGF).