space.school.ua (ФОП)
Сфера діяльності:
Освітні послуги (курси).
Профіль компанії:
Жіночий бізнес починався з онлайн-школи підготовки до ЗНО та продажу конспектів, за 3 роки роботи вже було більше 6.000+ учнів з різних областей України. Середній бал учнів, які навчались — 188/200.
У лютому 2022 році бренд став офіційним партнером проєкту Х-кард у Харкові. На другий день повномасштабної війни було зруйновано типографію, де команда друкувала замовлення (партії конспектів).
Команда перейшла на роботу в онлайн-форматі, продовжує готувати учнів, робити безкоштовні інтенсиви, співпрацює з університетами та робить спільні заходи.
Влітку було відкрито новий напрям — онлайн-школа іноземних мов, потім було запущено курси з вивчення чеської мови. Незабаром будуть додані напрями з вивчення французької, словацької та польської мов.