Аквакультура
Millor Caviar (ФОП)
Область: Львівська область
Населений пункт: с. Копанка
Адреса: с. Копанка, вул. Копанка, 11А
Сфера діяльності:
Ікра зерниста осетрових (види: стерлядь, бестер, сибірські осетри).
Профіль компанії:
Жіночий бізнес.
Бізнес розпочався з маленького ставка, в який заселили осетра. Поступово збільшувався інтерес до цієї риби, і виникла ідея створити осетрове господарство.
Зараз у підприємства є збудований ікорний цех, впроваджено систему НАССР, отримано експортний номер.
В планах — вийти на світовий ринок, збільшити потужності та удосконалити господарство.
У такий важкий час нашу продукцію важко продавати в Україні. Господарству постійно потрібне фінансування для того, щоб прогодувати осетрових, популяція яких щороку зменшується. Оскільки ми отримуємо ікру від риби, не вбиваючи її. Також в нас є можливість інкубувати запліднену ікру, тобто риба на господарстві проходить цикл «від ікри до ікри».